Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ati fugit in lume toate? sau petreceti in camera sicreta la ankutza?

poi....atunci eu ma delectez cu delicatesili lu lisa....si voi sa stai pa unde vreti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

normal ca plateste mey ca are cu ce trimite factura numa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
serviti www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">
fetele vad ca ati avut aci un mini party...
anka mult succes la examen
o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello

sa aveti un week-end minunat si plin de caldurrrra



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna fetele
Chiar daca ati baut o cafea de la JoAnn, merge sa servim acum si www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">care ne place www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">asa de muuuult

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

normal ca plateste mey ca are cu ce trimite factura numa

Iona I totally agree..are cu ce..insa am sa vin personal cu factura...oricum trebuie sa ies din casa azi... am treaba si pe la spa cu neste cleente, care necesita tratament de urgenta...sper sa mai gasesc dark chocolate pentru impachetari....Oana te incumeti sa infrunti frigul si sa vii sa-mi dai o mana de ajutor?
Purple n-am mai simtit nicio adiere de vant de care-mi place mie zilele astea.....o fi fost din cauza la P?
Mj tot cu L.O.V.E. esti?
Anka mult succes si sa vii cu nota buna de la examen




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa pentru cleente fac orice....asa ca iaca infrunt frigu si vin la spa sa vedem de unde scoatem dark chocolate

purple aseara unde te-ai evaporat? era un loc sicret ala spre care ai plecat fara sa ne zici?

anka examenu cred ca e gata...asa ca iti urez un party minunat si plin de voie buna

mj, iona

JoAnn nu mai defilezi nemic?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello ,

eu pe la spa, ocupata cu cleentele astea noi. Au plecat foarte multumite, ati vazut?
Oana, am fost sabotata aseara, iti suna cunoscut?
Uite Lisa, poate Black iti aduce putin din adierea care iti place



Iona, mj, Joann
Anka...party

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Purple, adierea....iar cleentele sunt atat de multumite, incat mi-au cerut sa le mai fac o programare pentru saptamana viitore




fetele, voi de ce nu mai bagati fingerili aici?..e din cauza ca it's sooo fucking cold outside?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetili wake up ...
Serviti www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

lisa...billie jean

va doresc o duminica placuta...si ar fi bine sa aduceti aci niste ceaiuri,cafele cat mai fierbinti...sa mai imblanzim gerul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata
Serviti www.youtube.com/watch?v=PSLW3I3-ino&feature=related" target="_blank">capuccino????????



Mergi la inceput