Puiuti de Randunici 2008 !! (356)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello gagici, scot si eu nasul putin sa va pupacesc. Am citit rapid totul de dimineata la cafea dar n-am reusit inca sa vad poze...
Noi suntem bine, sanatosi, ne-am distrat in weekend, ne-am plimbat, am fost la film, la cafenea, la shoping. Rebi a fost in centrul atentiei la petrecerea lui Razvan, toti baietii erau in jurul ei! A dansat Becca cot la cot cu ei, a cantat karaoke, a stat cu ei la masa, au mancat tort impreuna, ce mai, a fost sufletul petrecerii! Razvi a primit multeee cadouri, a fost super fericit.


Aaaaaa,si ceva horror! http://www.jurnalul.ro/stire-bun-de-consum/codex-alimentarius-un-dezastru-pentru-sanatatea-noastra-517556.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

fetelor, cumnata-miu si Ioana sin 'parinti' de catei, de la frumoasa lor Ina, daca stiti pe cineva care sa fie interesat de puiute, 2 fete superbe, dati de veste..ideea ar fi sa gaseasca stapani care sa-si asume responsabilitatea si sa aiba grija de ei, nu sa-i tina legati in lant sau uitati in casa, deci oameni care-si doresc intr-adevar. Este o rasa f prietenoasa, si atasata de copii, Ina e lesinata dupa Mufa si celalat nepot, mai mare, al Ioanei.
astea-s datele tehnice:Labrador Retriever auriu femela 9 saptamani nascuti in 07.11.09 , carnet de sanatate international, deparazitat, vaccinat la zi, urmatoarea deparazitare in data de 19.01.10, urmatorul vaccin in 26.01.10, foarte energica, pret negociabilpoze cu frumusetile

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Aoleu, Luny ce-mi faci????? Ador rasa asta!!! (asta si rotweiller-ul)... Tare as mai vrea un cutzi mic si scump... dar unde Dumnezeu sa-l tin? Eh... visez eu cand voi avea casa cu o mica curticica...


Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Bubu, ce zici tu acolo? Vrei sa iti zic si tie ceva de vreo barna... Tu sa mai faci unul, ca uite ce cuminti sunt!!

Luny, foarte faini cateii!!

Vali, harnicuta! Si eu vreau sa fac azi curat, dar vad ca ploua si nu pot iesi baietii pe ploaie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

bubu ce mi-a placut de stef cuM se joaca cu titza,cum ii da sa pape ,cum o pune sa faca nani...bavoooo

claumda chiar horrorastept pozici de la party

nico si ma bucur ca te-ai linistit si a fost cum ai vrut tu

zoze si imi pare rau ca te simti rau..
valentznnt vad ca nu ai stare..deci nu sunt singura cu pitici pe creieras..si eu sunt la fel de cand stau acasa parca as vrea ca tot timpul sa fie luna

geckoce zgarcita esti..ne arati doar burtica dar fatuca ta?!!!...nu crezi ca ne este dor de ea?

si noi am fost la zapada,am stat aproape o ora...cand l-am bagat in casa a inceput sa planga ,mai vroia dar cam bate vantul ,ninge..ne-am cam udat nitelush...a intrat prin zapada pana aproape de genunchi,a cazut in zapada ..nu mai are nici o treaba..trebuie sa-i iau si eu saniuta daca nu o iau pe a mea de la mami,de cand eram cochil...





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

CRISTINA LA MULTI ANI!!!!!

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Bey, ce ma enerveaza ninsoarea asta... Azi n-am avut cu ce sa dezapesesc masina, asa ca a trebuie sa vin cu metroul la servici. Si cica o sa mai tot ninga? Saraca Sanziana iar nu mai iese din casa zilele astea... Tac-su e plecat toata saptamana la Constanta cu treaba, eu cand ajung acasa numai chef de parc nu mai am... si mai e si vremea asta... bleah!

Am vazut si poze cu casuta lui 'Uca , don'soara Belle of the Ball , baietii cu ursuletul si maimuta la culcare , "lapte butut" ... si nu mai stiu. Cred ca l-am ratat pe Mufulici, ma duc sa scotocesc in urma.

Edit: si bulinele le-am mai vazut, dar au dreptate fetele - tare zgarcita esti Geckolino

Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clau ti-am zis ca te invidiez ptr plimbareala, petrecerea copiilor..o veni ea si vremea noastra..
kya sa stii ca Laur si Ioana locuiesc la bloc in 2 camere si se descurca minunat Ina acolo..nu mai zic ca mai au si 2 pisici nebuni! si ziceau ca parca ar opri si o puiuta, dar nu ii lasam
bucataresccccc...cevaq buuuunnn...si iub face p[iftie de porc, murea de pohte, ca de sarbatori am avut doar de curcan...mi-e si tarsala sa va zpun ca am luat 2,5 kg de la Craciun pana acum, in loc sa slabesc...intru eu la cura cat de curand, numa sa pot, ca asa pohte am si eu...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ce haios e Stefu!!! Cum zice el frumos iaurt

Ca sa o laud si pe fii-mea care progreseaza cu pasi mici dar siguri:
- "altul" - un cuvant pe care-l zice foarte clar si corect de fiecare data cand mai vrea o melodie de-a lui Gummy Bear (m-a inebunit cu Gummy). Si evident oricat de multe melodii ar asculta, mereu mai vrea "altul"

- si cel mai mult ii place Cho ka ka o. Asa ca le asociaza: "altul cacao, altul cacao"

- da-te (...la o parte, ca-mi stai in drum)

- hai (dar nu in sensul de "haide vino" ci "hai misca-te mai repede" )

- pute (cand face kk vine cu nasul cu nasul pe sus, se stramba, si zice "pute" . Cu toate astea, nu e convinsa ca vrea la olita...)



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Muffy zice 'bleeeaah' si se stramba,la ciu kkcios
ghici ce-i 'coooiii'

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ia uitati-va aici: http://www.infantlearning.com/videoclips.html sa vedeti cum ar trebui deja sa stie sa citeasca copii nostri

Cand ma duc acasa, ii dau 1 minut si 37 de secunde Sanzianei sa rezolve cubul lui Rubik, apoi trecem la integrale pe domeniul simplu conex, ecuatii de chimie anorganica si la sfarsit, asa ca la desert ceva trigonometrie



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput