Puiuti de Randunici 2008 !! (356)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GianiD spune:



Gecko,

Chiar vroiam sa scriu ca m-ati uitat...si si-a amintit Gecko! Stiu, apar rar asa ca e de inteles...dar de citit, citesc zilnic, sunt la curent cu poze, mesaje, gravidute noi...cu scrisul e mai greu ca de, inginer (stiti voi...ochi inteligenti, nu stie sa se exprime )

Aseara am facut poze cu burtica si o sa pun curand...cand mi le da randunoiul, ca a fugit cu ele la serviciu. Si ceva poze cu Alex si filmulete, sper...

stolul si

Giani, fericita mamica de
Alexandru Mihai
si cu
Ilinca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

'neata!!

mi s-a defectat copilul. Copilul meu perfect, care pana acum 3 zile dormea singur in patutul lui, de 2 ori pe zi si 11-12 ore noaptea, acum nu mai doarme. Ieri n-a dormit DELOC toata ziua, aseara s-a culcat pe la 9 si dimineata mi-a dat desteptarea la 5. Nu stiu ce are, in rest e ok, dar eu nu mai rezist in ritmul asta

Am vazut pozici muuulte si frumoase, cu domnisoara Teo, din 2002 pana in 2010, super evolutie a avut, cu puii nazdravani ai Bubulinei, cu burtica dodoloata si puiul pupacios de Vali si cu Alex cel frumusel de Misha
Eu sunt mama denaturata, n-am pozat plodu' anul asta

Vaaaiiii, ce m-as culca putin, dar nu ma pot dezlipi de Razvan&Dani





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

si daca tot ma plangeam ca nu tare ma simt "in sarcina asta"...baremi, fata de sarcina cu Patrick, ma trag in poza mai mult

Sa nu ma intrebati ce e cu atatea buline pe mine...de'ale tineretii valuri

Valeu Cami...ce povestesti acolo!!! Sa se intoarca baiatul la bunele obiceiuri

Peste vreo 7 ore revin cu un filmulet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Neata.

La multi ani, Cristina!

Geckolina, cu bulina, bine-ti sade cu bubulina! Se vede, deci exista!! Esti radioasa ma, si cu buline! (la 12 saptamani, ca mai incolo nu-ti pozasi fata!)

(Azi-dimineata ma intreaba sotul daca vreau sa imi ia un test... Nu am vesti, de niciun fel, sa nu se mai spuna ca fac pe misterioasa...) (Insa am sufletul intr-un fel... ciudat...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Geckolina, asta sper si eu, sa-si revina
Am vazut burticuta bulinoasa, da' taaare zgarcita mai esti cu pozele, soro





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna dimineata

Eu am fost prin nameti si viscol sa duc copilul la gradi, care de ieri are cativa mucisori altceva nu...l-am doftoricit ieri si sper sa-i treaca...
Si apoi vad poze cu Geckolina imbulinata, la 40 de grade, o fi bine la soare?? Chiar ca zgarcita esti, fata...tz,tz...

Ma bucur ca v-au placut nazdravanii mei, nu va spun de cate ori aranjam patul pana adorm, iar cand adorm ii dam pe rand la o parte, adormiti, sa mai aranjam o data patul Filmele nu s-au incarcat...mai incerc o data azi

Cami, stai ma, ca isi revine, cine stie ce-o fi...
Nu v-am zis ca alalteri noapte, pe la 4 dimineata de fapt, vine Stefu plangand "tataaaa" si se suie la noi in pat, se culca fara nici un stres si ne inghesuie pe noi pana dimineata la 9 La 5 minute dupa ce-a plecat din patullui se scoala si Vlad buimac si speriat sa intrebe unde e Stefu, mititelul, nu stia de el...si uite asa am dormit, Vlad singur si noi pt. prima data cu Stef

L-am vazut pe Alex, e mortal cu laptele butut , scump foc cu falcutele alea merita rontaite nonstop

Si am vazut si don'soara Teo, o schimbare maaaaaare fata de acum 2 ani, a slabit, s-a inaltat si s-a facut super frumoasa Mi-a placut coafura si Vladut atarnat de ea . L-am vazut apoi pe Dudel in actiune, jump, jump

Am vazut si burtica super mumoasa de Vali , o frumoasa foc si f. fericita plus freza smecheroasa de Matei

Si nu in ultimul rand:
La multi ani, Cristina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Neata!

Mai Mimo chiar ca e o adevarata domnisoara Teo, ce sa mai! Ne convine sau nu, copii cresc, se transforma, devin adulti. Si noi am fost copii, apoi adolescenti si iata-ne acum parinti cu o gramada de griji ce ne facem pentru copii nostri. Asta este cursul vietii...

Geckolina ca de obicei slaba, supla, mamica sexi cu burtica . Multumim pentru sfaturi

GianiD ce putin mai ai si tu! Asteptam cu nerabdare pozici cu burtica ce ascunde pe Ilinca, poate ni-l mai arati si pe piticul tau, ca tare mult a trecut de cand nu l-am mai vazut..

Nico eu zic sa-ti iei odata testul ala, ca prea ne tii in suspans...nu stiu cum rezisti tentatiei...si rezultatul sa fie celpe care ti-l doresti!

Fug sa mananc si plec la treaba..

...offff, ce ninge afara...

Edit ca am uitat sa zic ca l-am vazut pe Dudelle cum tzopaie cu spor , asistat de domnul Mimo. Si Antonia are un obicei sa sara asa, dar chiar si pe covor si se arunca din senin in fund...mor cand o vad, ma doare pe mine nada..

Mami de Antonia[/b](23apr2008) si Alexia(24aug2005)[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neata!
mimo am vazut don'soara, f draguta, cum ti-am mai zis!la cat a venit si cum a fost?delicios Vlad la baie cu ochelarii de mall
geckoptr mine, ca stiam in mare parte ce zici tu despre intoxicari, am citit pe net, frumos explicat
iuhuuuuu, iub a luat sanie la baiat, de la Real, 40 lei, fier cu lemn, cica e misto, abia astept s-o testam azi!!
LA MULTI ANI, CRISTINA!!Sper ca sunteti bine, mi-e dor de tine, sa te citesc!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Salutari..Ohoho,ce-ati mai ciripit fara mine.
Zic si eu cu intarziere LA MULTI ANI CU SANATATE ANTONIILOR.
Dau si eu de baut pentru nepotzik-finutza mea Antonia.Multzam Cata
Nu m-a lasat Tea ieri sa-mi asez fundul pe scaun la calculator nicio secunda.Vrea doar ea.Se urca singura.
Am vazut pozici dragute.
Sovi,ce copii frumosi ai!Si ce mult seamana Sashonul cu tati,Iar Anushk cu mami...ce frumos!
Cris,am vazut si Andreiuta ce mare s-a facut!
Mimo,Ariela,sarumana de sugestii.Nu m-am lamurit ce vom face,probabil o voi lasa balta cu rezervarea si vom merge tot in Romanik si anul asta,mai ales ca nu e bani,probabil la vreo vila,ceva cu bucatarie pt fiert un ou si curte (zisesi bine tu Mimo,numai ca ma enerveaza la 2 Mai santierul ala naval)...poate la anul,cand vom fi scapat de rata la masina ne putem orienta spre ceva mai bun.
Si,ati inteles voi,de aceea va intrebam daca v-ati gandit ce veti face la vara,fiindca anul trecut mergea cu piureul,cu borcanelul,desi Tea nici nu s-a atins de vreun borcanel,dar la vara vor avea 2 ani si va trebui sa manance normal,si eu nu vreau sa risc sa ne strice vacanta si aia una,vreo enterocolita urata...de asta ma gandesc cu teama la mancarurile de la AI...dar la orice alt restaurant s-ar putea intampla.Dar voi unde gasiti vile in BG?
Si,Mimo,si eu ca si tine gandesc in legatura cu AI..cand eram 2 hoinaream pe la "bodegi" dupa una alta,nicidecum nu stateam intr-un loc,nu am luat niciodata AI,dar acum in 3,ma gandesc cum o fi sa umbli la pranz prin caldura dupa o ciorba sau altceva,cu copilul de gat care vrea sa doarma?
Mimo,parca voi ati stat anul trecut langa plaja la o vila in 2 mai?Ce vila era aia?
Kitzy,sa fie bine.Tin pumnii sa se dubleze valoarea bhcg-ului.
As mai avea multe de zis,dar nu mai poci.

mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

gianiD ma bucur ca mai dai pe la noi, e pacat sa ne citesti si sa nu scrii un rand macar, din cand in cand!cum te simti?
gecko ce burti, tu batz, rochita mie-mi place, de vara, soare, mare!poze cu oceanul nu pui si ptr sufletul meu, da?..bineee

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput