Puiuti de Randunici 2008 !! (356)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

m-a terminat Alex: hohoteste la fel ca Mufa, dar astea-s asemanarile, ca Alex are falcute consistente si zice 'lapte batut'

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Misha uitasem sa-ti urez La multi ani!, mi-am amintit cand am vazut papa bun in pozici.
L-am vazut pe bucalatul scump de Alex, ce frumos spune "lapte butut". La faza cu fufele scoase din dulap le-am vazut p-ale mele, dar asa cum ele le scot, asa vraiste le pun si eu la loc, mai ales ca ele au boala pe rafturile cu chilotii si sosetele lor..
Maine isi ia randunoiul permisul inapoi,dupa 4 luni, asta da pedeapsa, deja ma simt mai libera .
Sambata plecam la Munchen, iar la intoarcere vrem sa ne oprim si prin Viena vreo 2-3 zile , daca ne incadram in timp, ca pana pe 1 februarie vrem sa fim acasa..

Ma duc sa o culc pe Antonia

PS Mai fetelor, are vreuna dintre voi probleme cu constipatia la puiuti? Ca la noi este groaznic, dar de vreo 2 saptamani ii pun cate o lingurita de miere in fiecare bibe de lapte(si bea 3/zi) si vad ca iese singura, desi cateodata la 2 zile. Iar daca ma pune pacatul sa-i dau banana sau orez...am terminat-o! Se rupe la fundulet mititica, nici supozitor nu-i pot baga..

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Luny mie mi-au placut "explicatile" date de Mufa cu cafeaua varsata! A trebuit sa-i pun filmuletul de 2 ori rindunelului, ca sa inteleaga ca nu intelege

Nicol multam mult!
A fost si Alex constipat insa de cind am aplicat metoda fetelor cu cite o portocala dimineata, sau putin suc de portocala in laptic, acum e ok. Vad ca de vreo 2 saptamini e bine, ptiu! sa nu-l deochi!

Ma duc si eu la nani, dar nu inainte de a va multumi din suflet pentru ajutor si pentru sustinere.

O saptamina excelenta va doresc!

****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)


excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

sarbatoritilor

am intrat sa va , ca n-am putut sa treaca ziua si sa n-o fac

eu nici o veste, nici CM, nici test n-am facut. parca un pic mi-e frica de ce ma asteapta si prefer sa aman momentul in care voi afla. ca nici una din variante nu-mi convine total. nici daca nu-s, ca vrem, doar muncim pentru asta, dar mi-e ... nu-stiu-cum si de ce ar urma daca sunt . intelegeti ceva?
nici randunoiului nu i-am zis inca ca-s late. mai vad ce e maine si poate cand ies de la serviciu ma duc sa iau unul



Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Misha, ma bucur ca Alex e bine..MAtei stie unde sunt astea de curatat si stie ca nu are voie ( bine, nici nu ajunge)...Zice ca e "toctic" - toxic

Duamna Mimo, ma mai tii mult treaza pt pozele alea????

Si va multumesc de aprecieri, azi chiar m-am simtit tanara si frumoasa, si slaba si fericita..fara vreo ocazie anume...
Dar cand m-am uitat pe fereastra si am vazut ca ninge, m-am dezumflat, ca iar nu-l pot duce pe Matei la gradi daca nu am curaj sa iau masina pe vremea asta...Bine, oricum, inca vreo 2 zile il tin acasa, sa-i treaca tusea, dar inca mai vreau sa fac cateva chestii singura si cu el acasa sunt cam legata de maini si picioare...

Valentina cu Matei si 36+ cu Luca; DPN: 3.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

..si eu tot poze de duamna Mimo astept...

Misha -noapte buna

Miha hai cu II !!

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

...si filmulete de Bubu , pe care o

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

La multi ani Clodute, Misha si Varuna!
La multi ani Antonii si Antoni!


Zoze imi place starea de spirit de acum! ma bucur asa mult pt tine!
am admirat Mufarin-certaret - tare si varianta Soph , Bubulini jucausi, Alex cu laptele butut si Vali frumoasa ca intotdeauna..

Mimo tare frumos ai zis de Teo.. hai cu pozele!
puii accidentati!
Miha hai cu vestea buna!





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

cuscrae f bine cate zice noruta mea,iar de silfida nu-i bre e tocmai bine.. si astept pozicile cu noruta....

misha ti-am vazut puiutul cu lapte butut,am vazut o graviduta frumoasasi un mateias tusicios,am vazut baietii lui bubu ,ce-mi place cum dorm ...

duamna mimomai traiesti?hai cu pozili...beyyyyy...

nicol plimbare placuta sambata ..despre constipatie ..da si noi o mai patim...andru daca nu face kk 2 zile e clar ca s-a constipat..doamne ce am patit cu el mai acum cateva zile...nici macar supozitorul nu l-a ajutat..nu stiam ce sa-i fac..il trecusera toate trasnpiratiile,se inrosise tot la fata si-mi zicea"mama a-cia "(sa stau langa el) pfiuuu ...nu ma lasa sa-l ating..primul supo l-a scos iar la al2lea dupa ceva timp a reusit sa faca...ce nu-mi place la el ca nu bea ceaiuri,nu-i plac..apa ,lapte bea dar in rest nimic...nu stiam de miere,am sa incerc si eu..





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Eu ma retrag....Vad maine pozele...


Valentina cu Matei si 36+ cu Luca; DPN: 3.02.2010

Mergi la inceput