despre superstitii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayleen

Eu nu sunt foarte superstitioasa si nici nu am mari tendinte mistice, insa imi place sa mi se ghiceasca in carti. Va pot recomanda o doamna in Bucuresti, foarte respectabila, care ghiceste cu o mare acuratete. O suta- doua de mii, nu cere mult. Daca sunteti amatoare, va dau telefonul dumneaei pe privat. Vine si la domiciliu.

ayleen


E bine ca vine si acasa...iti aduce Diavolul la domiciliu.

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patou spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

Citat:
citat din mesajul lui ayleen

Eu nu sunt foarte superstitioasa si nici nu am mari tendinte mistice, insa imi place sa mi se ghiceasca in carti. Va pot recomanda o doamna in Bucuresti, foarte respectabila, care ghiceste cu o mare acuratete. O suta- doua de mii, nu cere mult. Daca sunteti amatoare, va dau telefonul dumneaei pe privat. Vine si la domiciliu.

ayleen


E bine ca vine si acasa...iti aduce Diavolul la domiciliu.

michelle




..si nu-l aduce pe gratis, mai cere si o suta doua de mii...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui patou

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

Citat:
citat din mesajul lui ayleen

Eu nu sunt foarte superstitioasa si nici nu am mari tendinte mistice, insa imi place sa mi se ghiceasca in carti. Va pot recomanda o doamna in Bucuresti, foarte respectabila, care ghiceste cu o mare acuratete. O suta- doua de mii, nu cere mult. Daca sunteti amatoare, va dau telefonul dumneaei pe privat. Vine si la domiciliu.

ayleen


E bine ca vine si acasa...iti aduce Diavolul la domiciliu.

michelle




..si nu-l aduce pe gratis, mai cere si o suta doua de mii...






www.pasipecaleacredintei.wordpress.com" target="_blank">pe cont propriu



ai spus bine!

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui doruletz
De iti iese insa un lup in cale atunci iti merge bine.



Mie asta-mi place cel mai tare...cred ca e legat de faptul ca faci pe tine, in izmene, si asta-i noroc! Daca mai apuci...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui doruletz
De iti iese insa un lup in cale atunci iti merge bine.



Mie asta-mi place cel mai tare...cred ca e legat de faptul ca faci pe tine, in izmene, si asta-i noroc! Daca mai apuci...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde




My reason

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Mie imi place asta

Citat:
citat din mesajul lui TweetyGeo
[- daca scapi o furculita vine o persoana de sex feminin, un cutit - un barbat, un polonic - soacra;


de unde deducem ca soacra este o persoana asexuata, neincadrandu-se la persoanele de sex feminin.

In cazul asta ma duc sa arunc naibii polonicul.

My reason

Mergi la inceput