Clubul "hand-made"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionitza spune:

Gabriela, imi plac f mult felicitarile tale!!!!
Hai la targ!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Multumesc mult.
Incerc sa fac mai multe si incerc sa vin si la TG cu ceva pt Sf. Valentines. Pana cand trebuie achitat targul? Cu cine tb vorbit?

Pupici,
Gabriela si baietii
PS. Daca ati sti ce frumos ninge la Iasi...cerne de aseara...si eu ascult Alfantis...o zi superba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG

In sfarsit am reusit sa descarc pozele. Le vedeti aici:

http://good-times.webshots.com/album/576385078dYxdQV?start=0


din flori uscate??? uoaaa, superbe. trebuie sa ma lamuresc ce e cu fimo despre care vorbiti, pare un fel de clei? eniuei, imi plac foarte tare felicitarile tale, ai simt artistic si talent. si rabdare!! daca ma intrebi pe mine, eu nu as lasa coala goala in background totusi.

dodo-pui, m-am delectat cu bijuurile tale, dar si cu palariutele pentru copii, superbe toate.

ionitza, nu stiu la ce contur te referi? rama?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Conchita fimo e un fel de plastilina, sau lut mai bine zis numai ca se intareste la cuptor, nu lasat la aer. E super usor de modelat si se fac chestii frumoase din el

Gabriela super felicitari

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

De la atatea laude am prins aripi si ieri am mai facut vreo 3 fluturasi si un ghiocel. Am rut sa fac un ghiocel mare, mare dar nu mi-a iesit...adica l-am facut prea mare...si e urat....marginea exterioara e petalelor e botita, subtire...etc...ma rog..o sa mai incerc...era prea magaloman proiectul .
Unde gasesc si eu niste forme pt fimo de decupat inimioare?

Multumesc,
Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Bine v-am gasit fetelor Felicitari pentru creatiile voastre minunate.

Vreau sa ma primiti si pe mine in clubul vostru
Mie imi place sa croitoresc este un hobby al meu, din pacate nu prea am timp pt. asa ceva, dar gasindu-va, poate incep sa ma urnesc si eu.
Mai nou mi s-a pus pata sa confectionez rucsacuri din panza pt.copii, i-am cusut unul fetitei mele, mie imi place cum a iesitcand pot o sa pun poze cu creatia mea.Urmatorul "proiect" este sa-mi confectionez o geanta din panza (ma gandeam din material de denim)sper sa reusesc.Va tin la curent.

va pupic si spor la treaba

lili@domnisorica daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna,
se pare ca am inspiratie

Set Colier si cercei cu perle de cultura



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Bravo Dodo-pui. Imi place cum lucrezi.
lilib72 bine ai venit in clubul nostru.

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Cristale si altul ,...
lilib72 bun venit



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionitza spune:

Buna!
nu stiti cum sa facem sa fabricam timp? ca mie nu-mi ajunge deloc! casa - copil - servici - ceva de papa - niscaiva rufe ma trag de mineca...pensoanele tipa la mine....
Conchita, conturul de care ziceam e ca o pasta colorata intr-un tubusor, cu care vreau sa conturez desenele mele (ceva in relief) - a gasit Diana in brasov si zicea ca-mi trimite daca vreau ( )
liliB bun venit!
dodo-pui ti-am lasat comentariu pe blog

Mergi la inceput