Bravoooo BEA si MARIA! Pufuleti 2010! (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Fetelolr, multumesc mult pt complimentele pentru Maria.
Ma uitam la pozele pufuletilor nostri si nu ma mai saturam privind. Numai unu si unu. Toti copiii bucalati, dragalasi foc.

Tana cu Toma (10.11.2001) si Maria (05.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:



Bravo Bea!!! Bun venit (in sfarsit) bebe IVAN!!!



35+ David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi


AMR 5 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Citat:
citat din mesajul lui danutza84

Buna fetelor!

Bun venit noilor pufuleti! Multi pentru mamici!

Azi am fost si noi la medic. Duminica, 17 ianuarie suntem programati pentru cezariana. Sa va ganditi la noi.

Va rog sa-mi trimiteti si mie din nou un PM cu parola de la userul comun sa las datele de contact. Nu stiam ca dupa 30 de zile se sterg automat mesajele.



Dana 37+ Alexandra


Ai PM.

39+ cu strumfita Daria-Ioana

burtica...fara ochi
burtica...cu ochi
Revelion 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Citit si poveste de Cristies foarte frumos... Abia astept sa vina si puiul meu si sa va povestesc si voua (sper la fel de frumos ca Vikinga si Cristies)

35+ David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi


AMR 5 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Noapte buna burtici si mamici! Eu ma duc la !

37+ (Amaris-Stefania)
AMR 2 saptamani si ceva!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arwen92 spune:

bun venit proaspetilor bebici si refacere rapida mamelor!!!

Citat:
citat din mesajul lui gratiana77

ARWEN am facut pancake-uri dupa reteta ta. Mmmmmm... delicioase. Si se fac si foarte usor. Inca o data merci de reteta.

37+ (Amaris-Stefania)
AMR 2 saptamani si ceva!
poze


nu ai ptr ce!ma bucur ca ti-au placut


eu in ultima vreme dorm cam mult!cand spun mult,nu exagerez...dorm toata noaptea(fara sa mai merg la susu)si ziua(dupa masa)inca 2-3-4orede unde atata oboseala si stare de nu stiu...sper ca fac doar aprovizionarea...

noi ne simtim binisor ,va citim ,dar nu mai apucam sa "scriim"dar suntem langa cortinamaine sper sa ajung si eu la DR.si sa vedem ce si cum...

luna asta alerg ca o furnica cum apuc si pot...cautam sa facem un credit micut dar cum i-au modificat salariul pe cartea de munca ,este mai greudegeaba ia bani in mana,daca nu ii poate justifica cu o hartie


cataluta,ti-am lasat si eu pm cu ceva timp in urma in legatura cu nenorocita aia de amenda judiciara...pana la urma am inteles ca trebuie platitaAI CITIT MESAJUL???



arwen9233+s cu Darius-Matei(mai negociem)
Doamne ajuta sa avem bebei sanatosi!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Ce liniste e pe aici... Toate burticile sunt la ? Eu inca n-am ajuns la ora de somn... Pe la 2-3 ajunge Mos Ene si pe la mine ... Mai stau pe aici totusi, poate mai e vreo insomniaca sa-mi tina de urat...

35+ David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi


AMR 5 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Eu subscriu la cele spuse de ARWEN! DOOOORRRRMMM MUUUULT!
Ieri am adormit pe la 9:30 seara si m-am trezit pe la 11:30 ziua. Azi am tras un "pui de somn" de la 19:30 pana pe la 22, acum ma bag din nou la nani...si DOAMNE ce as mai dormi! Fetele care nu aveti somn, va dau eu de la mine, vand la kilogram!

37+ Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:





felicitari Bea! Bun venit pe lume Ivan!

felicitari maria11maria!bun venit pe lume Rebecca!




36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Catalutza,welcome home!
despre Adina stim doar ca e la Munchen si ca trebuia sa aiba consultatie luni.Dar nu a mai dat nici un semn de atunci.

Cat despre ROR (multzam fetelor care mi-au raspuns ) nu stiu mai nimic dar prima intrebare care imi vine in minte e daca noi am facut asa ceva cand am fost mici..

FELICITARI BEA PT CA IN SF AI NASCUT SI AI UN BEBE ROZ!


Haircut, de care statie ai comandat?


Lorex - www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">Pufuletus Dependentus de 33+ ....12 kile cu Bobitza

Mergi la inceput