La multi ani!Clopotei ianfeb '08 in sarbatoare 247

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns darene spune:

La multi ani Alexandru !

La multi ani Calin Alexandru, Sofia Elena, Vanessa Maria, Alexia Ioana !

Sa fiti sanatosi si fericiti toata viata !

Poze Khalid
www.youtube.com/watch?v=ZhFqjfn-35w" target="_blank">video - Khalid razand
Elena,mamica de Khalid 21.12.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

La multi ani, Calin Alexandru!


La multi ani, Sofia Elena!


La multi ani, Vanessa Maria!


La multi ani, Alexia Ioana!

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)


Blogu` nostru
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Alexandru
Calin Alexandru
Sofia Elena
Venessa Maria
Alexia Ioana
Sa cresteti mari si sa fiti fericiti in viata.

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



SOFIA

ALEXIA

VANESSA

CALIN



La multi ani dulci clopotei! Sa fiti sanatosi, sa aveti noroc in viata, sa fiti destepti si fericiti!


Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Neata!

roli, mersi de raspuns...stiam ca propolisul nu e bun...o sa incerc sa vedem...

miri, mari, grati, laura, elle mersi de felicitari pt putzulica mica... asta pana la urmatoarea eco, ca paote ne trezim cu vreo surpriza....

cat despre nume de baiat...hmmmm..e tare greu...abia l-am gasit si pe al lui Eric... dar cochetez cu numele Filip sau Dominic...acu sa vedem...ce idee traznita imi mai apare... aaaaa...si sa stim sigur ca e baiat, of course...

va pup! noi iesim la sanius!!! o zi excelenta!

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 16+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neata gagici,

poftiti la o sau un ceai bun bun din ala din tari straine!

aseara am zis ca mai intru insa anna s-a culcat pe la 12 .. a adormit cu noi in pat si nu am mai reusit .. s-a facut o rasfatata, toata ziua vrea in brate si nu oricum, ci sa o tii asa in pozitie drepti sa vada ea peste tot .. si eu nu am timp mereu si recunosc, nici dispozitie ..

ati vazut ce ger se anunta? nasoala treaba cu toata zapada asta depusa .. o sa fie bucurestiul ca o bucata mare de gheata ..

pupici

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

ALEXANDRU, SOFIA,ALEXIA,VANESSA,CALIN, sa cresteti mari, sanatosi si frumosi!

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA MARE 2009
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



fetele .. ati vazut pe undeva in magazine materiale ptr lenjerie pat cu desene animate??

ceva in genul www.flickr.com/photos/35051233@N04/4159872804/in/set-72157613340966884/" target="_blank">acesta

sau www.flickr.com/photos/35051233@N04/4287270836/in/set-72157613340966884/" target="_blank">asa

sau www.flickr.com/photos/35051233@N04/4197165822/in/set-72157613340966884/" target="_blank">asa

as vrea sa-i iau evei si sa-i faca socrela la masina de cusut. i-a facut deja una draguta, dar ma gandesc ca i-ar placea tare mult lenjerie cu personajele preferate din desene ..

pupici

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

Dragele mele zuzici,

Intru si eu azi la vreme de sarbatoare :-)
Intai sa imi achit restantele:

La Multi Ani! mamicilor zuzici Darene si raluk_m – sa fiti sanatoase si in putere mereu pt puiutii vostri!

Si clopoteilor aniversati in ultimele zile:

Carla Alexia, Andreiasul scump de Roli, copia lui mami :-), Conrad, Matei, Iannis, Tudor, Eric, Ilenuta, Stefy dulcica, Alexandru! Sa cresteti mari, pui frumosi, sa aveti noroc si sa va bucurati parintii in fiecare zi!


Si, pentru puiutii nascuti azi: Calin, Vanessa, Alexia frumoasa si vorbareata nevoie mare, La Multi Ani! Cu sanatate si noroc in viata, si numai bucurii!

Iar Sofiutei mele ii urez – tot binele din lume, sa o ocoleasca orice necaz , mai mic sau mai mare, sa fie mereu sanatoasa, sa isi pastreze veselia si sa ii sporeasca frumusetea! Si la anul pe vremea asta, sa stam la povesti amandoua! Asta ii doresc cel mai mult! La Multi Ani, iubita mica a mamii!

Inca nu imi vine sa cred ca au trecut doi ani de cand o avem (in afara burticii) – ce ani frumosi, dar si complicati si obositori cateodata ... dar tot de la Sofia ne vine si energia, si curajul de a merge mai departe. Pentru ea varsta de doi ani este foarte importanta, deoarece peste nici doua luni va avea operatia de implant cohlear, si dupa aceea va incepe perioada indelungata, deloc usoara, dar extrem de importanta a recuperarii auzului si vorbirii. Imi doresc sa fim si noi puternici si sa nu ne slabeasca nici o clipa vointa de a-i fi mereu alaturi si a o ajuta asa cum merita.

Va pup zuzici, incerc sa mai intru zilele astea dar nu promit – duminica dam o mica petrecere cu cateva familii de prieteni vechi cu pitici, deci am cateva pregatiri de facut. V-as mai scrie seara, dar Sofia si-a schimbat programul de somn – ea care la 9 cadea lata, acum se culca dupa 10, cateodata si dupa 11 - nu stiu de ce, se activeaza brusc si vrea sa se joace, nu am ce sa fac. Deci putinul timp pe care il aveam pentru mine sau voi seara, nu mai exista. Dar va mai citesc de la birou si sunt alaturi de voi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miutza spune:

La multi ani fericiti Calin Alexandru, Sofia Elena, Vanessa Maria, Alexia Ioana!!! sa fiti sanatosi, sa aveti numai bucurii pe care sa le traiasca si parintii vostri alaturi de voi!

Miutza , mami fericita de minune de fetitza scumpa si iubita Maya Ioana (25.01.2008)
Poze cu raza mea de soare
Noi 3 si restul lumii (b l o g)

Mergi la inceput