Fiv in Ungaria 86

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

E super dr.Kovacs.Imi place teribil stilul sau:iti explica tot ca si cum ai fi novice,daca vede ca te pricepi se muta la nivelul pe care constata ca il ai,iar apoi te intreaba:if you have any questions?Dar iti da atatea amanunte ca nici nu mai ai ce sa-l intrebi.
Azi mi-a facut histeroscopie operatorie(45.000 HUF).pt. ciclul urmator mi-a dat anticonceptionale si daca totul e ok,in martie stimulare.
In urma unei recomandari de pe forum am mers la hotel Budai.Noroc ca am stat doar o noapte:era o camera atat de mica incat daca deschideai usa,celalalt nu ar fi avut loc sa coboare din pat,iar TV era format A4,erau 3 canale pe care le schimbai cu... o scobitoare.Hotelul avea desenate trei stele si camera costa 35 Euro.Deci eu nu recomand acest hotel,chiar daca are o panorama super,la banii astia gasesti conditii mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

Alina Molnar,vad ca faci la greu analize;pe cele genetice,cariotipul le-ai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

vai, mirela, ce tare! bafta muuuuuulta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

cezara66, dr k ti-a facut-o?
care era suspiciunea? care e diferenta intre laparoscopie si histeroscopie?
bafta, refacere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

cezara66, incearca si castlegarden hotel. negociezi pretul daca stai mai multe nopti. 4 stele, boierie, 52 euro am dat eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimi

cezara...ma bucur ca-ti place dr.K.
si mie imi place...e un tip tare special.
se pare ca vom fi colege Martie.

imi pare rau ca ai trait si tu experienta naspa cu Hotel Budai
si noi am fost tot acolo la consultatia preliminara...am si scris la vremea respectiva despre patania mea si faptul ca nu recomand sub nicio forma hotelul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Cezara, nu stiam ca dr K face si histeroscopie! Adica, nu stiam ca se face la clinica. E bine de retinut, o sa trec si pretul pe prima pagina. Ti-a facut cu anestezie generala, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

buna fetelor. am lasat si eu ieri 2 mesaje in speranta ca ma poate ajuta cineva cu privire la niste analize care trebuie facute pt FIV si nu m-a bagat nimeni in seama.... chiar nu stie nimeni sa imi dea cateva amanunte?
sper sa nu fi suparat pe nimeni cu insistenta mea, dar trebuioe sa ma apuc sa imi fac dosarul si nu am foarte mult timp la dispozitie.
o zi buna tuturor

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Martie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didiloo spune:

buna fetelor!
mirela nu mai e mult.succes si sa fie bine pana la capat.
alina spor la analizat :)sa fie bine
va doresc mult succes la fiecare.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Cezara abia am inceput cu analizele si deocamdata astept sa vad ce iese la astea. Pe urma ma duc cu ele la analizat la dr. si cand vin o sa vad ce mai trebuie sa fac. Oricum costa o gramada de bani asa ca trebuie sa le fac in etape (daca nu se descopera ceva) Va iesi soarele si pe strada mea

Mergi la inceput