Gravidute si mamici de Timisoara (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toshador spune:

Buna fetele.

Eu sunt tare mandra de fetita mea care astazi a facut prima data la olita. A facut o parte in pempi si o parte la olita, daca eram mai pe faza facea totul la olita . Daca stau si ma gandesc ca are 6 luni jumatate sunt taaaare mandra de ea. Tot azi a zis "mama" foarte clar si se uita la mine.

Vroiam si eu sa ma laud cu buburuza mea .

VA pupam si o zi buna sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

toshador, sa-ti traiasca buburuza
Tare dulce



Mami de
Chris (08.08.07) )

si 37+ Patrick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toshador spune:

Multumim mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:



Toshador felicitari pentru olita si pentru cel mai dulce cuvant "mama". E super, fica'mea inca nu face la olita, desi are 1 an si 4 luni, probabil cu cat incepi mai tarziu cu atat e mai greu.

Lucia de cand incepe July "scoala"?

Noi ne-am mutat inainte de sarbatori, acum e un pic mai greu dar iesim noi si din criza asta.
Cresa ma apuc sa ii caut din primavara, desi probabil ca in final o sa optez pentru una particulara cu program prelungit ca sa nu mai implic inca o persoana.

Miha parca tu te abonasei la cosul ala de legume? Cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toshador spune:

DEci,
ca sa clarific problema. Angi face greu caca si o stiu cand face. In cazul asta am zis sa profit de asta si sa o pun cat mai repede pe olita ca sa poata sa se obisnuiasca cu ea si incetul incetul sa facem progrese. Nu ma asteptam sa reusim din prima sa facem si asta nu inseamna ca deja facem dar e un inceput bun.

Eu ma mandresc cu copilul meu ca mananca ne paserat, ca sta in picioruse tinuta de manute, ca sta bine in fundulet. Nu cred ca vom merge de-a buselea ca nu ne place pozitia aeea in schimb ne rostogolim pana unde avem nevoie. Nu suntem atat de avansate ca prietena noastra Alexia care deja merge tinuta de manute si suntem foarte mandre de asta...dar facem progrese incetul cu incetul si noi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmns spune:

Citat:
citat din mesajul lui ade24

LA MULTI ANI DARIUS DE MMMNS!!!!


Sa cresti mare, frumos, sanatos si sa-i bucuri pe parintii tai!

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008


Ade, multumim mult de urari!! Multumim, la fel!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Multumesc fetelor pentru raspunsuri.

Fancy: sa stii ca ma ajuta, nu stiam prea multe despre el si nici pe aici nu am vazut sa fi vorbit cineva de el.Mama mea a ajuns intamplator, intr-o urgenta sa zic, la el, dar atat.Ea a fost multumita insa eram curioasa sa mai aflu pareri si mai ales daca a nascut cineva cu el.

Va doresc tuturor o saptamana frumoasa si linistita

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Citat:
citat din mesajul lui toshador

Buna fetele.

Eu sunt tare mandra de fetita mea care astazi a facut prima data la olita. A facut o parte in pempi si o parte la olita, daca eram mai pe faza facea totul la olita . Daca stau si ma gandesc ca are 6 luni jumatate sunt taaaare mandra de ea. Tot azi a zis "mama" foarte clar si se uita la mine.

Vroiam si eu sa ma laud cu buburuza mea .

VA pupam si o zi buna sa aveti

Parinti fericiti de Angelica, 18.06.2009.


Asa crestem noi: http://picasaweb.google.ro/toshador

pana nu esti parinte nu cunosti fericirea

Bravo! super! a crescut si printesa!
Si cate mai urmeaza...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Toshador, aplauze pentru Angelica!
Anca, daca vrei pot vorbi cu colegele mele si daca sunt de acord iti pot da mailurile lor sa le intrebi mai exact despre dr Hanna.sa imi spui....



Lucia & Iulia, 31.07.2008
Pozici: http://community.webshots.com/user/luciaiulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Irina...scoala o incepem in septembrie...o sa vad daca pot sa fac cumva s ao duc de prin mai cate 2-3 ore sa se obisnuiasca.....
sa te interesezi de pe acum la particulare ca si acolo sunt probleme cu locurile; la stat, din cate stiu, locurile s-au ocupat din prima zi lucratoare a lunii ianuarie..



Lucia & Iulia, 31.07.2008
Pozici: http://community.webshots.com/user/luciaiulia

Mergi la inceput