Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

E vb de BAD?

ma susti?

mey purple e vorba de toti baietii care nu au defilat pana am postat eu



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona ...ai fost rapita de dublurili lu' toti baietii care nu au defilat pana ai postat tu

uite aci e shadow




si ebony jr. care innebuneste pe toata lumea



deeeci baietii mei nu e rapitori

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana , mj , lisa unde sunteti maica? la privat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

e la moda rapirile? vaz ca da...ca de auzit, inca nu aud bine

ei bine iona, daca sustii ca cine nu a defilat te-a rapit, eu iti spui sigur ca baietii mei nici nu aud efliat, nici nu defileaza azi, si nici nu te-au rapit ei, deci muta-ti gandu la alta curte, ca aci la mine nu e rost de nemic

in rest

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

defilari pt.voi pana nu apare lisa sa spuna ca si ea a fost rapita de baietii mei si a lu sor'mea
curly thrill defileaza in miscare doar in particular
www.youtube.com/watch?v=e41cAJbix_g" target="_blank">magic fingeru
www.youtube.com/watch?v=GX5X01pKJUQ" target="_blank">sporty
www.youtube.com/watch?v=HIoCkk7JY58" target="_blank">CTr
www.youtube.com/watch?v=QLumPf-9z1Y&feature=related" target="_blank">doctoru
terminatoru
www.youtube.com/watch?v=_gC4WUUMowg" target="_blank">rainy
www.youtube.com/watch?v=FAi3dJIJwgI" target="_blank">prisonu


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona cata generozitate mey....ce ti-au facut rapitorii de esti asa darnica cu noi

tocmai bine, ca acum poci sa studiez ce oferte dde tv as vrea ca sa stiu cu cine sa negociez (eu negociez derect cu baietii)

anka nu is in private party, is aci cu ochii pa iona, ca vaz ca tratamentul ce i l-a facut doctoru sau rapitorii scoate la iveala noi oportunitati

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

salut.
ankutza nush ce mesaj ti se pare tie la fel.....si ce invitatie ti-a facut tie BAD ....zau ca nu pricep....da hai sa-ti zic ceva, poate iti revii din delir...mey in primul rand, BADu meu nu ramane never ever singur niciunde...daca se intampla sa nu fim impreuna....desi sunt rare cazurili....am grija sa fie protejat de zuze ce vor sa-l compromita ....
BUT it happens ca eram de fata atunci ..si e adevarat ca v-a chemat pa scena la o anumita melodie...e drept tu nu ai lesinat..insa bietul de el, nu mai putea scapa de tine mey.....a trebuit sa apeleze la ajutoare sa te dea jos de pe scena.....bineinteles apoi am aparut yo in peisaj si totul s-a dat uitarii ..pentru ca www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s" target="_blank"> i'm his lovely one ...capisci??

iar tu iona muta-ti fanteziili in alta curte..ca baietii mei au treburi mai importante de rezolvat.....poate nu stii dar unii oameni mai si www.youtube.com/watch?v=56X_BLQVyx4&feature=PlayList&p=06CF726C363A57A6&playnext=1&playnext_from=PL&index=3" target="_blank">muncesc....nu au timp numa de defilari..

in rest fetili

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey lisa.....noi de pe scena ne-am mutat in bedroom...cam asta era.El mi-a spus asa: Do You want it?.....then take it.Capisci?
M-ai facut s-o spun pe sleau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ankutzooo ..ai auzit de dovezi?..mey, fara ele, nu ma faci sa cred nemik...pen'ca am incredere in BAD...you keep dreaming.

eu tie ti-am prezentat dovezi, insa daca nu vrei sa le vezi.....nah WHAT YOU SEE IS WHAT YOU GET.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
mrsurilor
www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">
va dorim www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> o zi frumoasa



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput