**Buburuze de 2009 in actiune(3)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui alic

hop si noi!


Dani, merci! uite-asa facui 33 si-s cam cea mai batranica de pe-aici, da' numai cu anii, ca sufletul e vesnic tanar, nu ma las
m-am uitat in albumul de 1 ianuarie; imi place ca ai facut poza cu sotiorul tau, frumoasa initiativa



Poza a fost la plesneala nu intentionat...semnifica ceva ca nu ma pricep?


Citat:
citat din mesajul lui alic

am vazut ca v-ati bagat la concurs, eu inca mai compilez la text...
tineam sa va zic ca-s tare frumoase pozele astea mama-bebe
Yioanna, apropo de concurs, de ce nu e redat tot textul tau? ca in regulament scrie ca sunt admise 100 de cuvinte



Eu am trimis poza azi pe la 11 si nici acum nu am primit confirmarea...oare de ce?

Citat:
citat din mesajul lui alic

fetele, va rog sa-mi spuneti daca orezul cu pui sau tocanita de cartofi le pregatiti in apa in care ati fiert carnea...
si daca e cineva care a dat ficatel la copil

ALICe, mamic de bebic Natalic

II DATI UN VOT NATALIEI la pag. 3? multumim!


Eu fierb carnea separat.Ficatel vreau sa incep sa-i dau de saptamana viitoare si mi-am propus pentru inceput sa-l fierb in lapte...pentru inceput...de 2-3 ori si pe urma ...la liber

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump primul Craciun Revelion-1 Ianuarie Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

fetelor,gata,am scris 11 mesaje cu userul comun,sa vedem cand apar.
Sa va intreb de pe userul meu ca nu stiu cand apar mesajele cu buburuze.
I-am luat Antoniei spanac,am gasit proaspat la mega image baby spanac...cum sa il fac ..asa doar fiert cred ca are un gust oribil...sa il fac cu un pic de orez?Eu asa il mai faceam ca nici eu nu ma dau in vant dupa spanac.

Antonia,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

miruta eu mi-am facut abonament aerobic full si am platit 140 ron,o singura sedinta e 14 ron asa ca eu zic ca merita....si am aflat azi ca nu mai vine instructorul ala frumusel...a fost doar o perioada scurta de timp...i-a tinut locul unei instructoare...da eu ma duc in continuare
anna mama dupa Miru doar sa te topesti ca in alt context e luata...deh trebuie sa-mi protejez nora de "concurenta" ca altfel am scandal cu fimiu...sa vezi cum o sa povestesc de kg dupa ce s-or duce...mama lor de kg
miruta mie mi-a zis pediatra sa las spanacul in lapte cam 30 de minute si apoi sa-l fierb...tot in lapte.Cica are un gust pregnant de fier si e posibil sa nu-l accepte
eumada cred ca poti sa le iei pe rand...dovlecel,ardei,brocoli,conopida...la sfarsit rosii

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump primul Craciun Revelion-1 Ianuarie Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_24 spune:

Alic! cu intarziere!

Radu Deian bebe de Relusha!

tuturor ce isi serbeaza azi ziua de nume!




Raza noastra de soare www.flickr.com/photos/deea_24" target="_blank"> DARIAN RAFAEL (22.04.2009)
Darian's B-day ticker!>>>>> bebe mic >>>>> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_24 spune:

Bon...

Mi-am "chinuit" si eu odrasla am facut poze si ne-am inscris si noi la concurs! doar ce am trimis pozica deci mai e pana sa apara... Acum cica sunt 2 pagini dar tot cele 2 buburuze ale noastre si celalalt baietel sunt si pe pagina 2!

Alic parca tu intrebai, era vb de 100 caractere nu cuvinte... nu stiu daca intra si spatiul dintre cuv. cum e la SMS-uri

merg sa mai citesc si revin!






Raza noastra de soare www.flickr.com/photos/deea_24" target="_blank"> DARIAN RAFAEL (22.04.2009)
Darian's B-day ticker!>>>>> bebe mic >>>>> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea_24

Bon...

Mi-am "chinuit" si eu odrasla am facut poze si ne-am inscris si noi la concurs! doar ce am trimis pozica deci mai e pana sa apara... Acum cica sunt 2 pagini dar tot cele 2 buburuze ale noastre si celalalt baietel sunt si pe pagina 2!

Alic parca tu intrebai, era vb de 100 caractere nu cuvinte... nu stiu daca intra si spatiul dintre cuv. cum e la SMS-uri

merg sa mai citesc si revin!






Raza noastra de soare www.flickr.com/photos/deea_24" target="_blank"> DARIAN RAFAEL (22.04.2009)
Darian's B-day ticker!>>>>> bebe mic >>>>> filmulete


Sa-mi spui si mie cand primesti confirmarea.Eu nu am primit-o nici acum si am trimis poza la 11 dimineata

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump primul Craciun Revelion-1 Ianuarie Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

alic multam de aprecierieu daca stau la curte,am si oratanii..asa ca atunci cand mi se pune pata,bag un pui la oala imediat..si orezul l-am fiert in apa aia smechera,ficatal am incercat sa-i dau dar nu-i place deloc
miruta ceva dintisori,de e asa maraici?
anna multam,dar abea a venit acasa si e prea tarziu,asa ca maine sa zboare textila de pe el de la intrare
cuscra lasam pe maine seara cutremurul,ai casa asigurata? si de la noruta multi
,iar pentru fi-tu fara numar
eumada ai putea sa bagi ardei gras,brocoli..iar ultima sa fie rosia ca e ceva mai acida
deea ce fain ca v-ati inscris si voi la concurs

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)
http://img704.imageshack.us/img704/6701/fotografie0196.jpg

reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

cuscra si la mine a durat ceva pana am primit confirmarea..dar acum ai trimis pozica cu amandoi sper

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)
http://img704.imageshack.us/img704/6701/fotografie0196.jpg

reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82

cuscra si la mine a durat ceva pana am primit confirmarea..dar acum ai trimis pozica cu amandoi sper

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)
http://img704.imageshack.us/img704/6701/fotografie0196.jpg

reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/


de unde stii ca am trimis doar cu fimiu prima data ?....te-au anuntat si pe tine astia ce cuscra varza ...fara carne ai?...de data asta am trimis cu amandoi

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump primul Craciun Revelion-1 Ianuarie Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

Deea,m-am uitat inca o data, regulamentul spune "Descrieti in maxim 100 de cuvinte ce inseamna pentru dumneavoastra a fi mama"

o sa fie mare nebunie cu concursul asta...oare cum o sa facem? o sa ne votam una pe alta?

ALICe, mamic de bebic Natalic

II DATI UN VOT NATALIEI la pag. 3? multumim!

Mergi la inceput