Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Iaca scrisorica:
Stela, ma bucur tare ca ti-ai propus ca anul asta sa fii in verva si ca te tii de promisiune
Cleme, vad ca e jale in presa intr-adevar Sper din tot sufletul sa iti gasesti ceva repede , tin pumnii!
Criss, La Multi Ani cu sanatate si vino mai des pe la noi ! Noaptea ce faci, dormi ?
Nicoleta, ma faci sa rad rau cu codul rosu de ninsoare Eram noi intr-un an la ski si mergeam ca niste domni cu masina pe sosea, mergea radioul asa...ei iolaritiiii , noi iuhuhu si la un moment dat aud schnee fal, schnee alert flahflah flah autoband alert flahflah flah O secunda m-am panicat dar in secunda doi m-am gandit ca cine stie despre ce vorbesc ei acolo , avantaj sa nu stii limba
Ariel,acu' esti cu bila in pioneze Tu esti ca aia cu tache si cu tica Si cu teroristul in granar Vai de capul tau, cel mai bun medicament pentru bila e oleaca de regim : br de v, carne fiarta, hrisca d-aia (daca mai e ), paste fainoase ...cateva zile .Sanatate!
Miha, am notat-o p-aia cu "cand sunt jos de tot ma bucur pentru ca stiu ca de acolo nu pot merge decat in sus"
Luny, m-ai terminat cu mesajul ala Dar unde esti? LUNYYYYYYTZAAAAA!
Tonic, hai cu afacerea hai inapoi pe forum
Ramo, succes si voua ! Hai cu afacerea infloritoare
Steaua fara Nume, ce-am citit? Ca vine Luceafarul insotit de cometa Halley ? Am ales special acest nume pentru ca am citit ca este retrograda Of Doamne! Hai noroc, Zana si rabdare mami
Bubu, m-ai terminat cu unghia aia rupta Pai eu mai una nerupta fata TATZI, te rog !
Haha, si soacra lui Naty e tare Cand o mai duci spune-i ca-i place f mult fetii exact ce nu-i place, eventual du-o cu tot cu borcanel de mancare naspa Si pe urma mira-te tu ca n-a mancat la ea, Doamne fereste, cum asa? Succes si voua cu munca si afacerile! Nene, ce de initiative pe crenguta , daca nu m-ati speriat !
A aparut Roxanaaa, tantana! Dar a disparut cuscra-sa
Maia draga, Vlad si Teo ,pentru tine, in premiera, episodul 1:
Intra Vlad ca vijelia la Teo in camera si din prima darama balerina suport pentru lantisoare si bratari Aud un zbierat disperat: IA-L P-ASTA CA-L OMOR Pana sa apuc sa-mi misc posteriorul, el e calare pe masuta si trage un sertar, ia un parfum si face cu el : "tz,tz " Da-te jos, da-te josss ...il dau jos si dau sa ies.El face cale intoarsa si sare la ea in pat unde se tavaleste de-a lungul si de-a latul ca un catel care-si marcheaza teritoriul, stii, sa ramana mirosul lui Si rade Ea il gadila, el ii da un cap in gura Ea se duce repede la oglinda sa vada daca mai are toti dintii, el ii apasa pe butonul on/off al laptopului si il inchide Eu privesc neputincioasa Ea se repede sa-l cafteasca eu ma pun intre ei si ii fac ei morala Intre timp, in spatele meu, Goe muta tacticos , un cercel din caseta de bijuterii in sertarul cu chiloti Si cam asa se joaca ei zilnic Zoze, asa-i ca si la noi e idilic
Va pup, noapte buna...daca mai dati prajituri, mai vin


Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Sa va zic ce tare m-am speriat noaptea trecuta,cand au inceput sa ma ia niste junghiuri pe la sale,si erau cam din 30 in 30 de minute,ma mai intepa si burta.Atat m-am rugat ca am adormit pana la urma ....Doamne,ce sperietura!Oricum,nu stiu daca o mai duc mult ca mi-e tare ,tare greu cu toate

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

si tocmai am zambit citind mesajul lui Simo-Mimo!


Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mimo, esti tare ma!

Simo, hai, inca putin! Stai dumneata cumintica si trece, da?

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Simo, pupici pe burtici Hai ca mult nu mai e, mi te si imaginam rugandu-te

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Mimo sa mori de ras cu ,copiii astia!Pai la noi deja balerina suport de bratari,cercei,lantisoare are demult picioarele rupte si a avut grija Vlad de ea.Noroc ca am in casa un adeziv bun la toate si am lipit-o ca Andra se crizase deja!
Simo o sa fie bine caci se mai intampla cum bine stiiLasa ca scapi tu si puiutul tau cu bine
Zoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Nico scuzam rufele la uscat dar pustiul tau te ajuta la treaba nu gluma.Am vazut ca ia treaba-n seriosE un scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

symoooo, ma ia pe mine cu junghiuri cand te citesc! stai cuminte si fa ce trebuie!

mersi fetele de sfaturi. momentan nu pot manca mai nimic, ca bleah bleah imediat. azi am papat 2 portocale si un covrig si am baut vreo 4 litri de apa pana acum. am luat niste pastile pt bila, vad ca isi fac efectul, nu ma mai doare. o simt doar umflata si ma doare capatana rauuuuu! m-am consultat si cu docoresa si a zis ca e diskinezie biliara, adica bila lenesa si ca ma repar eu...

mimo, maya, cam la fel si cu teo si alex....urlete, tipete, dragaleli, iar urlete...

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Eu va pupez si fug la culcare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:


Mimo, tatzi fata, ca lesin, Doamneee, cat am ras, imi si imaginam
Vlad il cearta pe Stef printre dinti, "du-te, ma! pleaca de-aici!" si il da afara din camera si ii inchide usa si Stef vine la mine miorlait si zice "Dadeeee" si eu ma duc, deschid usa si il conving pe Vlad sa-l lase si pe el, ca e curios si vrea sa stea impreuna...fratee, mori nu alta cu ei

Nico, m-a terminat vienezul harnicutz, ce dulce eeee, cum se apleaca el sa "spele" peste tot

Zoze, tare, nu?? cum a pus-o la punct radeam pe infundate

Noi am fost la mama si daca nu ne-a facutla bunatati, am plecat cu burtile full si inca nu ma satusares , abia la 10 si ceva am venit, ne-a luat Cata cand a terminat la "fabrica", astia mici au cazut lati dupa baie, cat s-au zbenguit
Ce mai zice Stefu:
mamane= mamaie
Ome= Simo, sora-mea
Ebe= Rebe, verisoara-sa
Bebe= bebelina mica si tipa mereu dupa "aptele" ei
a ma= hai ma




Mergi la inceput