Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Hai ca nu m-am culcat
Am vazut Mateiul scump cum invata germana , ce dulce e cand zice "ia" , iti vine sa-l mananci, nu alta!
Nico multam de PM, am vazut , in sfarsit ,zapada de Viena, dar imi pare la fel de alba ca a noastra ,in prima zi ce-i drept, ca apoi se umple de praf si noroi de-ti vine sa...nici nu mai am cuvinte

Bag juma de de portocala si chiar ca ma culc

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Va las o fierbinte pentru dimineata

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

hai, na, ca fac eu cafeaua... ca tot sunt la serviciu

eu am luat una de la misha

poftiti... sper sa nu fie rece pe cand apareti


la bombocino nu ma bag

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza!..
mimo nu's de care poza zici, dar e posibil ca aerisesc la 2-3 ore, ca e umezeala si am ceva pete de egrasie, asa ca-s obligata, plus ca e caaald si la noi. Sa stii ca eu nu prea am mari fobii de curent, cand aerisesc, deschid geamurile toate ptr cateva minute, doar asa se face o aerisire uniforma, daca deschid doar intr-o camera, se raceste aerul jos, ar trebui sa stea deschis cu orele pana se aerisete ca lumea, iar Muf in timpul asta isi vede de treaba prin casa, si nu pateste nimic
miha lucri si azi, soso???

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

neatza,
dau si eu cafea si servesc cu placere de la MISHA si MIha,
casa mea e iar vraiste, mai am restanta nicte bucatareala.

Sunt deacord cu voi LUNY si CLAu , despre ceata si ...., dar credeti-ma ca nu am incotro , nu-i ajunge ap cu 3 roomuri , si este ca un drogat daca nu alearga pina la udare prin parc. Este un mare consumator de benzina si are stabilit un target pe zi, si eu as vrea sa mai stau in casa sa mai fac una alta , dar acum sotul este in perioada de targ la ex-ul meu sv si cu mine nu prea e pasionat sa se joace. , ca si cu tacsu nu e pasionat sa alerge( adica el e bun in casa si eu afara)

am vazut mufarin si blond , ce mi-e dor de carliontii lu' Andrica!!!!!,

va pup si Inca nu am gasit aparatul, pe care nu mai sper sa-l gasesc, nu a ramas loc neverificat............... L-a cautat si mama cind a fost.

Si sa va spun si eu din perlele lui andrei CACAU=...........Tractor
CA'CA =............camion

MAca tocmai v-am zis


dar daca imi ghiciti ce inseamna miina, sai badiii, va dau un premiu


va si poate mai si intru azi .

GIAni & CO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai fetelor da ce ghicitori grele puneti si voi!
nu as fi ghicit!

Ramo apropo de papagalul ala Andra zice intr-una "data! data"(gata! gata!) si mai e una cu o fetita care-l striga pe Tati, si imediat zice si ea..

am vazut si Mufiliciul imbujorat!
apropo de pupici si joaca.. ne jucam ce ne jucam si vine Andra imi mai da un pup si iar o tura de joaca, asa face si cu tati.. cred ca e un fel al ei de a ne multumi ca ne jucam cu ea..

De coma Blondanetul!
mi-auu placut si austriecii.. ce mai zic ei Ja!.. Nico dar ce era acolo pe jos unde mopuia Matei?

si cateva poze de anul asta, printre care si de la Phoenix Zoo Lights, numai ca s-a descarcat acumulatorul si nu am putut face mai multe poze, erau asa multe animalute facute din beculete.. am mai avut un aparat cu film, tre sa le developam acum .. cat ne-am plimbat pe acolo Andra numai in "uau" a tinut-o ..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata!

Miha, ce faci, ma, si duminica la serviciu?!?! Saracuta de tine ...

Mimo, nu am ajuns la nicio concluzie. Ne schimbam gandurile la cinci minute dupa ce reincepem sa vorbim despre asta. Am ajuns ieri prin toata Europa, cu toate mijloacele de transport posibil, in 'spe mii de variante. De unde plecasem cu prima varianta Barcelona, aseara ne-am culcat dupa ce ne gandeam serios la Budapesta , ca i-ar placea mult gradina lor zoologica, cea mai frumoasa pe care am vazut-o eu, si cu vaporul pe Dunare, si e si foarte aproape . Daca ma intrebi maine, o sa iti spun altceva Ii tin pumnii lu' Teo, nu cred ca trebuie sa roage prea mult de Mimu

Am vazut minunea blonda de Zoze ( deci daca nu faci si o brunetica-mica ) si harnicutul de Matei . Ma duc sa o vad pe Andra si reviu



Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mihutza, Matei matura acele de brad, brad pe care l-am aruncat pe geamul de la dormitorul respectiv... si erau multe, si el saracul dadea cu mopul, si alea nu se duceau!!! Cred ca era frustrarea pe el cat casa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Helooo,

No am aparut si io !!!
Ce mai faceti???

Mare vanzoleala pe crengutza, deci e careva ??? Sau iara nu sunt pe faza.

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Sa fac si eu un rezumat, nu ca v-ar interesa, dar mai cresc sin eu nr de mesaje.
De Rev am fost la ristorante, a fost super, a 2-a seara a fost bal mascat pentru revenire, noi nu ne-am mascat, dar a fost mare dixtractie uitandu-ne la alti.
Am intrat bine in noul an, de fapt mega bine, pentru ca in sfarsit am reusit sa-mi fac loc in bucatarie si mi-am achizionat masina de spalat vase, e o evolutie maaaaaaaaaaare, sunt o DUAMNA, de mult vroiam, dar tot lipsa de spatiu o cantam, am trecut si peste asta.

Acuma tre sa-mi mai comamd si ceva mobilutza sa-mi refac arsenalul

Iris e tot mai smechera, in fiecare zi ne incanta cu lucruri noi si cuvinte noi, e o dulceatza, sper sa am timp sa pun ceva poze, acuma vreau s-o iau cu masina, SINGURA, sa-mi pun neuronii in ordine

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput