Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

multam de aprecieri, s-a carliontat bine Muffy de cand e pletos, asa imi place si mie cum ii sta, are un aer boem asa, gen vamaiot

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai maaa..ce-aveti??!! Ete ca Nico se prinseLa Miha,Nico si Ariel,era aluzia
Si-am fugit,ca sigur mi-o iau pa'

Adevarul e ca ma duc sa mananc dar ssshhh...ca ne aude Mimo si Misha

Edit:ptiuu,ce obrajori rumenei avea Muff



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Zoze, m-am prins eu si de altele , dar am zis sa nu-mi dau foc... la craca! (Stiti? "Doar o frunza mai avea,/ Unde somnul sa si-l faca,/ Si grabita cum era,/ Si-a mancat propria craca!!")

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Am ajuns si eu acasa. Doaaaaamne ce balamuc. Si n-au fost decit 4 copii mai mici pana in 5 ani dar zici c-au fost cel putin 20. Am creierii varza si spinarea in pioneze ca am stat mai mult sa-i despart sa nu-si sparga capetele cu jucariile.

gbutucica ai cautat si in cosul de jucarii sau in masina de spalat? Eu am avut multe surprize in locatiile astea.

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Noi am desfacut bradutul... s-au dus si sarbatorile astea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Hai ca v-am prins din urma...

Simo, te rog, ai grija de tine, ca nu mai avem mult...

Mimo, de mult voiam sa te intreb de unde i-ai luat vesta lui Dudel, ca l-am admirat intr-o poza... avem si noi 2 camasi si mi-ar placea si vesta...

Gecko, unde sunt pozele alea cu cirese, ca promit ca nu-l trimit pe Alin in Australia dupa ele...

Kya, ajunse cu bine marinerul?

Aseara la fost la Cafe Boheme la ziua unui prieten cu tot cu Matei... Ne-a alergat pe acolo, a descoperit scarile si le-a urcat si coborat de sute de ori...La 22.30 eram acasa si am sperat ca va adormi imediat..De unde..la 12 a adormit, dupa ce s-a frichinit o gramada...

Incep sa ma ingrijorez cu gripa asta porcina si am o dilema cu dusul lui Matei la gradi...O sa o sun pe pediatra lui sa vad ce ma sfatuieste, ca n-as vrea sa-mi aduca ceva acasa, mai ales in perioada asta...

Ce ma bucur ca s-a mai incalzit...Am reusit sa iesim si noi de 2 ori pe zi afara..Chiar daca eu aveam retineri in a iesi pe intuneric afara, seara asta tot am stat o ora in parcul de langa blocul nostru...Si ca urmare a iesitului afara, mananca bine si poate isi va regla si somnul...


Valentina cu Matei si 35+ cu Luca; DPN: 7.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Noi am desfacut bradutul... s-au dus si sarbatorile astea...


Noi l-am strans de duminica fiindca incepuse sa traga rau de el...

Valentina cu Matei si 35+ cu Luca; DPN: 7.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

ma duc sa ma intind, ca azi am fost afara vreo 3 ore si sunt cam obosita



Valentina cu Matei si 36+ cu Luca; DPN: 7.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

eu pe vreme d-asta nu mai scot Muffy din casa, mi-am invatat lectia, si Stanciu si la spital mi-au spus ca pe umezeala, ceata, copilul sta in casa! poa' sa ninga, sa fie inghet, are voie, insa nu ceata!!mai ales acum, iarna, cand e mult mai cald afara decat ar trebui, mediu mai prielnic virusilor nu exista... e ca leul in cusca, fac eu ca toate animalele, jucam leapsa si 'gi'me five daca ma prinzi' prin casa si asta e..
vali eu nu l-as lua pe Muf cu mine in locuri d-astea tocmai ca face numa ce ai pove tu, si se da in spectacol raaau, e mare amator de lume multa, si-mi stric seara, mai bine nu ma duc daca nu am cu cine sa-l las. In locul tau, din toate motivele care le-ai enumerat, zau ca nu as mai risca acum cu gradinita!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helou gagicute!
Am reusit si eu sa va prind din urma...azi am tot trebaluit, am strans si noi bradul, am facut curat, abia adineauri am reusit sa spal si baia...norocul meu ca venit mama dimineata si mi-a calcat ea toate rufele
Maine avem musafiri si am pregatit ceva deosebit
Apoi seara mergem la Avatar

Fug cu piticii la baita, pupici

Mergi la inceput