Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LA MULTI ANI, CRIS!!!

Olgutz , multumesc de urari, dar tzuri e sorela mea, nu sotul. fetele frumoase.

luny, incearca sa nu mai pui la sufletel, stiu ca e greu dar citeste-ti mai des motto-ul

zozelici, mimo, sunteti mortale, m-am distrat copios citindu-va

Noi continuam seria petrecerilor in seara asta la sorela, maine la pranz la ai mei, luni la una din nasele lui Bubu si gataaa. Sincer, m-am cam saturat





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

NAtza,


Cu o mica intarziere urez si eu LA multi ani IONILOR SI IOANELOR DE PE CRED|NGUTA, si celor din dottarea crengutei.: LA MULTI ANI!!!!!

Andrei este mai bine ( a avut enterecolita)si ma zapacestew ca vede ratustele din susul paginii si vrea si el MACA, MAca( rata face mac si el spune un cuvint, e criza si la el), AL meu tine sub control tensiunea, are ficatul varza........, iar eu nu gasesc aparatul foto .nn

Va urez spor la treaba daca aveti , va pup si MUlta SAnatate!!!


Giani si Ai sai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

hai ca am citi si eu ce eram restanta dar nu aveti pretentii de la mine ca-s , nici n-am notat nimic ca-s la serviciu.

asa ca doar va pe toate
da' vreau si eu niste cafea si dragoste de la tuchi

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Asaaaa, am reusit sa citesc si eu capitolul asta, tot e ceva. Razvi este plecat la ziua unui prieten la Mc, Paul este la o inmormantare tocmai in Olt , Rebi tocmai si-a papat dovleacul copt, deci sper sa reusesc sa incropesc si eu o scrisorica ca pe vremuri asa...

Intai sa zic si eu LA MULTI ANI ( cu multa intarziere ) pentru toti sarbatoritii cu numele Ion/Ioana.

Ramo, n-am apucat sa-ti transmit condoleante, imi pare tare rau de pierderea suferita.

Kya, revedere placuta, cred ca esti deja in emotii!

Zozelici, ti-am vazut superbul blondin.

Cleme, imi pare tare rau pentru evenimentele de inceput de an, trebuie sa rasara cumva soarele. Ce mai face puiuta ta?

Valen, am vazut pozele profi, sunt minunate. Tu arati excelent, ai o burtica frumoasa foc.

Gecko, somnolenta am avut si eu in primul trimestru de sarcina, iar in ultimul eram cucuvea pe crenguta. burtica si pe cel mai frumos. Am vazut montaj mumos cu cirese yamiiii si baieti frumosi.

LA MULTI ANI CRIS!

Stela, imi place, am citit mesaje frumoase si optimiste de la tine, ai inceput anul in verva. Super pozicile cu voi si tu chiar arati super sa sti!

Ariel, mamaaaa, mamaaaa ce-i la tine...am ajuns la un mesaj cand aveai casa plina de hrisca ...mica, micuta, peste tot! Sper ca sunteti bine, dar ma lamuresc eu cu trecerea paginilor...

Oauuuuu, ce mesaj frumos a lasat Luny pentru randunici!

Bubule, nu mai stiu daca ti-am zis de poze, v-am admirat la Rev si party de Vladut.

La fel pozele si montajele de Ursuleata, super, ce de copiii!!!

Maia, Becca papa laptic dimineata, la pranz si seara. Suntem inca pe Milupa ca-i place mult si m-am gandit sa o las asa deocamdata. Ii mai dau si laptic de vaca cand ii fac cereale Cherioos sau cate-un grisulet, orezel, fideluta, de-astea.

Mihutza, Misha, Mimo ,Simo, Miha , Olgutza si toate randunicile fara exceptie.

Deja Rebe ma trage de picioare sa ne jucam...Ma cheama datoria!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Aaaaaa, Cuscra, multa sanatate baietilor, ce nasol cu enterocolita, a avut si Becca anul trecut si m-a pus putin pe jar. Hai cu pozele alea!

Am fugit acum, dar sper sa mai revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

are idee careva, cum poate sa dispara un mesaj din mail, pur si simplu? am zis ca l-am sters din greseala, dar nu era la trash. am zis ca l-am mutat intr-un folder, dar am scotocit tooooate si nu era. si era un mesaj foarte foarte important!!!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Salutare!!

Caataa taina pe capul voostru!!

Ieee..Aparu Olga si luny,si clau,si Siimoo!!

Tiii,Nico,ce harnicel ai in batatura!!

Simo,mami,ai grija de burti micaMacar sa sari in 36..37

Citat:
citat din mesajul lui mimonix
Zoze, asa-i ca si la noi e idilic

DAAAAAAAAA!!!!!!!

Iote-o si pe Maia cu balerina-suport de bijeuri..Vad ca e o moda-faceti si voi o poza explicita cu don'soara asta,ca eu m-am gandit la balerina-bibelou

Ariel!Sanatate!

Oana,imi inchipui

misha nu te stresa!! Craca noastra-i invincibila!!Ia o tratatie,e pacat sa pierdem din greutate
Ce amestec folcloric ati facut si voi

Multam Cata pentru cele doua feluri minunate,servite

Mihutzele!

Hai mai Cami,cum sa te saturi de petreceri?!Ti-l fac pachet pe Mih si ma duc eu la party LMA,sorelei!

butucelu',rezolva berbantul,ca de nu-pun pe el!! Faataa,pupicioi lui kkcila mic,se repara el,ca e voinic bine de tot!

Joaca placuta,Clau!Ma bucur ca scapasi de gheul de la munci!

Irina,v-ati intors?Cum fu reintalnirea cu pitik?

Aliiiceee!!
Liaanooo,iar te plimbi ma?!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Am fost si noi in parc, acum El doarme, si eu incerc sa termin bucatareala si gospodareala inceputa inca de dimineata.

Dupa amiaza care si pe unde iesiti, poate venim si noi , noi planuim IOR , PArtea cu bradul , dar nu e batut in cuie........
Andrei simte lipsa copiilor, motiv pt care ma gindesc serios la bb@ dar mai peste un an asa.
Am fost aseara la Bile si (CUSCRA SA NU VEZI ASTA) a venit gacica lui mai mare ( 3 ani) si a facut un spectacol gen romeo si julieta , de m-am prapadit de ras.

astea fiind spuse marg sa continui trebili si sunt cu un ochisor totusi pe voi.

AAAAAAAAA Sovi , CRACIUN FERICIT

TOT GIANI &CO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Si la noi s-a topit, a plouat toata noaptea...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

al meu randunoi cred ca azi nu se simte bine...s-a oferit singurel sa-l scoata pe andru pe afara ,dupa 10 minute imi zice sa-l imbrac mai frumos ca vrea sa-l duca in parc...beii nu-mi vine sa cred e pentru prima oara,in aproape 2 ani,cand andru pleaca fara mine in parc sau la plimbare si cand al meu randunoi se ofera singur singurel fdara sa-l tocan eu la capsor...

tuchi mersi pentru cafea si putintica dragoste

clau ma bucur ca ai scapat de greul de la servici...si sa ai o zi frumoasa alaturi de becca

nico ti-am vazut harnicutul ..cata indemanare are
simo off ai mare grija si doamne ajuta sa fie bine

cami la multi ani sarbatoritilor tai si disctractie placuta..asa da inceput de an...din petrecere in petrecere

gbutucica pentru andreiul reparat

luny imi pare rau pentru discutiile aprinse...

maia andru bea la dorna rosu si ii merge f bine..bea cam 750ml /zi..cand era pe lapte praf nestle bea cam 550-600ml/zi...

misha distractie placuta la petrecerea piticului

ia acu' sa va vad..zoze,mihutza ce e ala pabau

eu am pus niste carnita la inmoiat ca vreau sa fac piftie dupa cel culc pe andru...e pentru prima data cand fac asa ceva si sper sa-mi iasa...

am facut curatenie,am curatat florile ca de multisor nu m-am mai ocupat de ele..ca deh tot sunt singurica ,nu cumva sa ma plictisesc...



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput