Guguloiul meu cu ochi albastri...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Ce poveste frumoaså si emotionantå!!Så vå traiasca micul print si så va faca zilele minunate!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Sa stii ca este una din povestile mele preferate citite. Serios. Am simtit totul scris cu adevarat din suflet...extrem de sincer. Bravo voua! Sunteti o familie tanara si frumoasa. Sa fiti fericiti forever alaturi de ingerasul mic si drag!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Felicitari pentru guguloiul cu ochi albastri. Povestea nasterii lui este acum pe prima pagina la desprecopii.com si aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=2017

Sa ai parte numai de bucurii alaturi de familia ta.



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariana_D spune:

Felicitari Lali_mete ! Sunteti o familie tanara si frumoasa ! Ehh, da a treia persoana e o adevarata bijuterie !!! Povestea ta e foarte emotionanta chiar daca cea care o citeste nu e inca mamica( exemplul meu , de altfel) Sa fiti sanatosi, uniti si sa va bucurati de fiecare moment din viata voastra de familie ! Mai asteptam pozici si la 1 an, si la 2....... Eu una, deschid fiecare link cu pozici de bebici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Felicitari Lali.

foarte emotionanta povestea, mi-au dat lacrimile

sa-ti traiasca guguloiul cu ochii albastri, sa fie sanatos si sa se faca mare si sa-l alerge guguloaiele



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Azi puiucul meu a implinit un anisor !
Sa cresti mare puiul mamei ,sa ai pate numai de bine,sa imi dea Dumnezeu putere si intelepciune sa te cresc mare,sa te fac om .

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



La multi ani! Sa-ti traiasca piticul, sa fie sanatos si voios, si sa va aduca numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulush spune:

La Multi Ani pentru ziua baiatului!
Povestea este superba!Felicitari pentru toti trei!

asa a fost

mes p’tits riens

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

sa iti traiasca puiul sa fie sanatos si tot ce este mai bun
asa am patit si eu cred ca tati de acolo de sus ma iubeste si m-ia dat zana mika pe care o am.
felicitarii pentru poveste si este emotionanta,
fiecare sarcina nastere are o poveste fascinanta, ca este usoara sau dificila

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adutza_85 spune:

felicitari Lali_ sa creasca mare si voinic baietelul tau.....si eu sunt mamica unui baietel cam de aceiasi varsta cu al tau ......fffff frumoasa povestea ta te poop si numai bn va doresc

Mergi la inceput