Pestisorii (53) * La multi ani !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

La multi ani pe 2010! Sa va indeplineti toate dorintele!


Buna seara!

Bine v-am regasit cu bine in noul an !Vad ca ati petrecut care pe unde ati apucat .Ce sa va zic , in linii mari a fost frumos, am fost cu niste prieteni la altii ,care au o casa pe langa Ploiesti la Aricestii Zeletin.... frumos, mancare / gratare , bautura , pt cine a putut sa bea ... mai nasol a fost cu wc-ul ca era in curte dar na ...te inveti.

Va pup si toate bune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenetelor ! Poftiti la -luta, un , un , o , un de ceai... ce doriti .

Dany, bine ai revenit si sa-ti fie de bine toata distractia avuta . Un an bogat in impliniri iti dorim si tie .

Gata. Lasai poznasul la gradi ... mno, se cam motzocăi el la sculat dar, asta e... tre'sa se reobisnuiasca el si cu trezitul de dimineata... mno, ...

Va las -luta aburinda si ma duc sa mai frunzaresc pe ici, pe colo ... p'orma iar la trebaluiala...

Va pe toate si va doresc o zi placuta si super buna!



Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaa

Andanii f.f frumoase pozele ... si ce frumos este decorata toata casa... Vad ca ai gasit jocul pana la urma... n-am fost pe faza daca ai scris, acum am vazut ca era sub brad

Cryna multumiiiiim

Dany bine ai revenit

Nicoll spor la invatat... si eu trebuie sa ma apuc... ca incepe sesiunea in 2 sapt. Dar intai merg pana la facultate, sa ma lamuresc ce ex. am luate si din anul asta... macar 3... si am impresia ca sunt din sesiunea asta

Felis ma bucur ca ai mai scris pe aici... Acum sper sa nu dispari iar

trebuie sa termin cat mai repede ce am de lucru


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ely monopolyy mdaaa am gasit , dupa lungi cautari l-am gasit la o librarie micuta in cartierul nostru peste drum de blocul in care stam ... si io cautam si umblam din lungul in latul orasului faina chestie ... nu mi-a venit sa cred eu am intrat in librarie asa intr-o doara sa vad, nu visam sa gasesc dar eram cu speranta si cu gandul ca am mai gasit si cu alte ocazii chestii de tot felul negasite in alte parti (e f bine aprovizionata de altfel) .... bucurie mare mare .... acuma sa gasim parteneri de joc
multumesc de apreciei pentru prostioarele mele de prin casa

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ! Nimik nou de relatat....doar sa va urez asa una alta .

Studentelor spor la invatat !

Crynei , spor la treburi !

Trebuie sa mer la vecina sa o vopssesc si nu am nici un chef ..

Va pup si treceti la scris ca sa am ce citi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Seara buna si de la noi!Eu azi am fost intr-un fel de greva generala...fiindca aseara am fost sunata de al meu sef si...concediul meu de pana pe 11 s-a incheiat de aseara.Azi dimi m-a chemat la munca...ca sa am unde pleca si de unde ma intaorce.Si cum eram convinsa ca stau 2-3ore max nu mi-am luat nici mancare...si nici tanti de serviciu care ne mai lua noua nu a fost,asa incat am ajuns acasa cu o stare de rau de-mi venea sa cad din picioare undeva in jur de 17...
Asa ca abia acum imi veni ceva chef de scris.
Dany multumim de urari,le intoarcem cu drag si oferim si Dar doamna scumpa Aricestii Zeletin au nitica distanta fata de Ploiesti,ca in prima faza in mes tau am vazut in apropiere de Pl si ma gandeam...ia uite Dany nu a zis nik,ca o trageam in curte.In apropiere de noi sunt Aricestii Rahtivani.Dar in trecere prin Pl sa sti ca te asteptam sa dai un semn.
Ely si la mine ex incep in 3 sapt,dar mai avem cursuri pana atunci.Oricum,sa avem spor la invatat si bafta...la ex.
Cryna sunt convinsa ca si noi vom trage de ochi de luni la gradi.DAr se obisnuiesc,nu au de ales.Spor la treaba,doamna draga!
Dana nu sunt prostioare de loc,sunt ornamente de mare efect,care plac efectiv.
Si acum sa nu trageti concluzia ca numai pe Dany o asteptam daca e in apropiere de Ploiesti,oricare sunteti in zona,gasiti nr meu de tel si va asteptam.
Acum fug la masa,va

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Reteta pentru un an bun:
- Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune, mandrie, ura, invidie, frica, irascibilitate si stres.
- Se imparte fiecare luna in 28 - 31 zile, dupa caz, astfel ca proviziile sa ajunga exact 1 an!
- Fiecare zi se prepara separat: 1 parte munca, 1 parte liniste, 1 parte veselie si umor.
Se mai adauga 3 linguri optimism,1 lingurita toleranta, o priza de bun simt si ... o picatura de speranta!
Peste aluatul astfel obtinut se toarna apoi dragoste din belsug!
Preparatul gata facut se impodobeste cu un buchetel de curaj si incredere in sine.
- Se serveste zilnic, cu bucurie, la o ceasca de cafea invioratoare si cu incredere inepuizabila in Dumnezeu!
Prezenta reteta nu se compenseaza, ea este gratuita si se transmite liber, insotita de LA multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

noapte buna fetele

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenete!
Serviti o -luta, un , un , un de ceai, o gustarica , ceva? Io va las -luta si tot restul aburinde ...

La noi e urat tare afara ... e frig, mohorat si ploua marunt ... urata vreme ... pfuiii...

Va pe toate si va doresc servici usor, spor la treburi, bafta la invatat si o zi cat mai buna si mai frumoasa!
Poate revin mai tarzior pe icisa... ca-s pe fuga amu ...



Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

da, da si aici ploua si e urattt... vai ce nu-mi place , mai bine ningea .... aseara a inceput cu zapada si s-a transformat in lapovita apoi ploaie

io-s la lucru

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput