BRAVO ROXY! Pufuleti 1-2.2010(90)HAI ROCO,VIKINGA!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

lorex, esti in forma ...moale si pufoasa si emotionanta azi. .
sunt convinsa ca si cei din jurul tau au vorbe bune (unii), dar noi avem mai multe sau le zicem doar p-alea, ca asta ne trebuie tuturor sa auzim. ai dreptate, insa, e extraordinar ce trairi putem avea, ce caldura vine de la oameni pe care nu-i vedem (decat in poze), nu ii auzim, dar care ne sustin neconditionat, care se bucura si sufera alaturi de noi. poate pentru ca acesti oameni sunt femei si mamici, ca si noi.

ai grija la emotziile astea, ca Iuria mai are de stat la caldurica, n-o agita prea tare. foloseste majorete, in schimb

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Multumesc Cris.mario!

Ratusca, vad ca te pricepi, spune-mi te rog, mai pot schimba cumva titulatura numelui? ..ca m-am razgandit si nu gasesc de unde as putea..

Am trimis SMS lui Roco, am intrebat daca e bine si am pus-o in tema cu ce se intampla pe aici.
Asteptam un replay..







HAI ROCO!
HAI VIKI!










_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu IURIA
www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

LA MULTI ANI 2010!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

fetelor intreb si eu ceva,poate nu este cazul,dar incerc.....am citit ca la fulgusori a murit o fata...sau am inteles eu gresit?stie cnv......cu scuzele de rigoare

Andreea 32+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Pt ca tot am intrat in butoiul cu "varza" si nu mai pot iesi, am trimis si eu fetelor de la fulgushori un mesaj de multumiri si urari si vreau sa va mai spun si voua cvea:

Diferenta dintre voi si cei din jurul meu este ca cei din jur mereu m-au descurajat cu vorbe de genul "las c-ai sa vezi cum e, las ca o sa duci dorul somnului, las ca te vad eu si pe tine cum te descurci, sa vezi ce greu e..etc" (voi stiti deja, ca m-am plans de-atatea ori din asta) pe cand aici gasesti mereu o vorba buna, o incurajare si mai mult de atat noi facem sa para totul minunat si binecuvantat!

Pt asta va iubesc si am ramas alaturi de voi!




_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu IURIA
www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

LA MULTI ANI 2010!!!




lorex, nu te mai amari cu toate prostiile debitate de diversi! Pai asta e taman frumusetea, ca vreo cateva luni de acu' incolo o sa-ti petreci noptile intr-o companie deosebita - bebita!

Si te rog sa lasi butoiul ala in pace, ca o graviduta trebuie sa fie vesela, nu are voie sa supere bebelina, da?

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

lorex...nu se mai poate ca si eu vroiam

Andreea 32+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Hey Cris.D, chiar ma intrebam unde ati disparut!
Ne-ati intins capcana cu emotii si ati fugit si ne-ati lasat bocind pe aici de nu ne mai revenim..



_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu IURIA
www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

LA MULTI ANI 2010!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Multumesc Cris.mario!

Ratusca, vad ca te pricepi, spune-mi te rog, mai pot schimba cumva titulatura numelui? ..ca m-am razgandit si nu gasesc de unde as putea..

Am trimis SMS lui Roco, am intrebat daca e bine si am pus-o in tema cu ce se intampla pe aici.
Asteptam un replay..







HAI ROCO!
HAI VIKI!










_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu IURIA
www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

LA MULTI ANI 2010!!!




da, sigur. la semnatura ta zici, sau unde? pe prima pagina?

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Aaa, vrei sa zici "balanta tipica"... nu stiu, de ce sa te mint!

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

pt fetele care modifica listuta, cand mai intrati va rog sa puneti si la mine dr Stelian Pana, Filantropia

38+ Rares Mihai
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...

AMR 1+!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Vin si eu cu o urare de sf de an:
Va urez ca in 2010 sa aveti un an excelent: un bun inceput in ianuarie, dragoste in februarie, liniste in martie, impliniri in aprilie, distractie in mai, bucurii in iunie, odihna in iulie si august, realizari in septembrie, rezistenta in octombrie, putere de convingere in noiembrie si fericire in decembrie! Sa aveti un an 2010 norocos si minunat! La Multi Ani!

Andreea 32+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput