INSEMINARE 58

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

La multi ani!
2010 sa ne aduca burtici frumoase si bebei sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui littlegirl

am facut si eu inseminare pe 17 si 18 decembrie in Cluj, fara stimulare; am ovulatie normala, sotul oligospermie grava

ieri mi-a venit CM si tot tacamul de lacrimi si ganduri negre

voi mai incerca, cand descoperim cauza la sot

am avut o sarcina in luna mai care s-a oprit din evolutie


Cam asa a fost si la mine: iunie sarcina oprita in evolutie (6 sapt si jumatate),inseminare pe 14 si 15 decembrie si azi vad ca au venit uratii
Hai sa intram in 2010 optimiste! Vine si randul nostru sa trecem pe lista de gravidute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Buna fetele !

Am intrat sa scot majoretele pentru fetele care au facut IA zilele astea saucare sunt in asteptarea rezultatelor.


Pentru cele care au deja un rezxultat negativ, capul sus ca sigur 2010 va v-a aduce bebeii mult visati.

Noi am ajuns in Bucovina cu bine, fata nici un fel de probleme la condusul celor 500 km.
Aici e totul calm, cald (de la soba) si bine.
Am trecut deja pragul celor 30 de saptamani si mi se pare ca acum incepe numaratoarea inversa.
Pe 4 ian intru oficial inprenatal dar o sa ma duc la munca cat o sa pot.

La multi ani !
Sa fiti sanaoase si voi si partenerii vostri si in 2010 sa aud de toate, fara exceptie, ca sunt gravidute !
La multi bebei sanatosi !

e in burtica +30
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
varsta bebel
Poze Bebelina
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns siema spune:

FETELOR
Voi ati folosit Climara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_26 spune:

la multi ani fetelor,2010 sa ne aduca bebelusi frumosi si sanatosi pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Buna fetele!

EU sunt z7 de la IA si semne de cm la greu! Las ca incepe un nou an mai bun pentru toate!

Vreau sa va urez un An Nou minunat, linistit, sanatate si sa ne dea Dzeu ceea ce ne dorim si nu am reusit sa realizam anul asta pentru ca a fost prea scurt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

[size=3]Va doresc si eu un an minunat!!!multe realizari "profesionale",cu succesurimulte, scancete de bebelus,si..tot tacamul!!va pup dulce,dulce[/size=3]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

La multi ani! Un an plin de bucurii, sanatate si fericire! Sa va dea DD ceea ce va doriti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Fete dragi,nu intru prea des aici dar va citesc mereu...vreau sa va fac si eu o urare ....va doresc din tot sufletul sa aveti parte de bebele mult dorit in 2010 si multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Fetele LA MULTI ANI pe 2010 si din partea mea!

Sa vi se indeplineasca toate dorintele!
Sa dea D-zeu ca in 2010 sa ne regasim aici toate sanatoase, alaturi de copilul mult dorit!

Mergi la inceput