Mami de fulgusori de novdec 2009- Bravo Carla(188)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Fetele...mesaj de la CARLA CRLP:

„Am nascut un ingeras de 3800 g la ora 9 si 15”.

IUPIII....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lidia74

Fetele...mesaj de la CARLA CRLP:

„Am nascut un ingeras de 3800 g la ora 9 si 15”.

IUPIII....


Lidia


felicitari carla sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii.

Lidia - multumim

deci maine ne putem muta linistite la scutece.




Ramonika Ruxandra tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

krelia, lavinia, cris.dogarel -



Ramonika Ruxandra tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Da, da...ne putem muta la scutece (zise majoreta ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

CRIS.DOGAREL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:



FELICITARI CARLA!

BUN VENIT PE LUME BEBE MATEI!





monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) l-au primit pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

pfiuu, nu reuseam sa pun si semnatura Plateei, ca ea e "jumatatea mea" de la mesaj de primire.


BRAVO, CARLA!! BINE AI VENIT, MATEI!!

acu' se cheama ca ati incheiat rotund si frumos anul si noi putem prelua "linistite" stafeta


Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Lidia - vei fi cea mai buna mama, la cate informatii ai acumulat in ultimul timp si ce multe ai invatat din experienta mamicilor.

fetele din Iasi - exista INFACOL la farmacia Sensiblu de la Gara. costa 21 lei sticluta de 50 ml (multumim ionela de pont). btw - ionela pe unde umbla?



Ramonika Ruxandra tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:


asta e mesajul la care m-am incumetat si eu...prea m-au emotionat burticile de pufuleti...am simtit nevoia sa le transmit un gand bun. pup la fete, revin cu urarile pt anul nou

burtici si mamici de pufuleti ian-feb 2010 va multumim pt cuvintele frumoase si pline de caldura...sunt convinsa ca o sa fiti puternice la randul vostru si niste mamici extraordinare...a venit randul vostru sa fiti curajoase si dornice sa va tineti puiutii frumosi si sanatosi in brate...eu va doresc la toate nastere usoara, sa stiti ca indiferent cum va fi nasterea, o bucurie imensa apare la 2 secunde dupa ce ati auzit primul tipat de bebe abia scos din burtica voastra calduroasa si uitati de orice durere...vreau sa fiti convinse ca daca noi toate am reusit, veti reusi si voi ! as vrea sa simtiti si voi ce am simtit si eu in ziua in care am nascut, zi in care am plans la fiecare mesaj si telefon primit de la dragele mele fete , colege si prietene de odisee...credeti-ma ca emotiile pe care le-am trait in odisee alaturi de fete sunt de 1000 de ori mai puternice decat as putea eu sa le transmit in cuvinte...am plans de bucurie si am plans de tristete pt fiecare poveste a fiecarui fulgusor. Nu credeam vreodata ca un monitor si o pagina de internet imi va face sufletul sa tresare...nu credeam vreodata ca ma voi atasa de mamici pe care le cunosc doar din poze si pe care le iubesc atat de mult si carora le admir zi de zi puiutii asteptand cu nerabdare cate o poza noua de fulgusor.

Va doresc sa fiti unite, fericite, iar anul nou sa va gaseasca cu sufletul plin de dorinta... sa va dea Dumnezeu copii frumosi si sanatosi, o sa vedeti ca timpul zboara si acusi ne vedem la scutece.
Va pup cu drag


Anca HAPPY MUMMY de SABINA IOANA

MI-AM DESCOPERIT

Fulgusorul meu iubit
"Mama este numele lui Dumnezeu pe buzele si in inimile copiilor"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

iuhuuuuu


FELICITARI CARLA, SA TRAIESTI BEBE MATEI !!



Anca HAPPY MUMMY de SABINA IOANA

MI-AM DESCOPERIT

Fulgusorul meu iubit
"Mama este numele lui Dumnezeu pe buzele si in inimile copiilor"

Mergi la inceput