Puiuti de Randunici 2008!!(348)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

La multi ani si din partea noastra tuturor Stefanilor si Stefaniilor de pe crenguta si nu numai !

Noi azi am luat fetele si am plecat cu ele la nasa Alexiei la Bucuresti, s-au distrat super frumos ca au mai venit vreo 3 gagici cu varste intre 3-7 ani. Ne-am intors pe la 20.30 si sunt rupta de oboseala.

Am vazut baieti frumosi de Simo , ajutoare de nadejde pt mami ce sa mai, am vazut pozici de Zoze cu sufletel blond desfacand cadouri si la zapada dand tarcoalele omului cu nasul cazut Zoze sac ca omul meu era mai mare ca al tau, l-ai vazut?

Mai de dimineata am citit de nazdravana Tea de Stela si m-am prapadit de ras imaginandu-mi cum se aduna ea de sub brad , nici acum nu pot sa ma abtin , iarta-ma Stela

Va multumesc tuturor celor care ati vazut pozici si mi-ati admirat frumoasele, mancale-ar mama pe ele

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Zoze daca-i aplici titzei si o pereche de cercelusi in poza cu codite chiar ca se transforma intr-una de-adevaratelea ..blonda cu ochii albastrii

Fug la somn ca de maine iar ma asteapta cateva zile extrem de obositoare

NB

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Va las si eu cateva pozici de Craciun, maine mai pun de azi, de la ziua lui Stefu, inca nu le-am descarcat...

Enjoy!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai ca am culcat ciocoflenderul,acum pot sa-mi ung corzile vocale cu un gin tonic Cine mai doreste?!

Nicol,cum sa nu-ti vad printzele?! Daa..ma,omul vostru e urias si handsome!! Al nostru e facut din zapada uda si moale..Pana si daravela i s-a scurs,n-ai vazut?!

Oana,ce tort facusi?!sarbatoritul si astept pozele!!..Inca ma mai uit cu Dan,la alea de la Viena!

Mimo,Liana,Alice,Olga,luny,gecko,Cata,Rox,Irina,randunici-cum fu Craciunul?!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Zoze, ce tare excavatoristul!! Si despre fetita... sa pui mana sa-ti faci, Mihai e baietel, da?

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Am vazut pozici frumoase foc...copii fericiti...mandrele fete mumoase de Urziceni,Blondutz nazdravan,poze minunate vieneze,baieti scumpi de Cuscra,si Craciunei dlaguti la Bubu..Cuscra,e asa frumos gineremeu...un scumpic..si ce fetita bleu tin ei in brate!Trebuie musai sa le faci si o sulioala.

Atat spun ca am niste tristeti...sa fiti sanatosi.Pa.

mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Nicoleto nu fa pe glumeataIa un jin di la mine-fac fata,cand o s-o faci si tu!!Nah,ca ti-am zis-o!Hai

Oana sunt frumoase rau,fata,ajutoarele tale! Ala mic e un ghidus si jumatate! Auzi,mi se pare mie sau al tau se stricase de ras,cu Mosul ala?!

Hai ca acum ma uit IAR,la pozele Nicoletei



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Stati asa ca-s varza-Stela,Teodora a doborat bradutul si a ramas prinsa sub el?! Citii bine?!Iarta-mi ranjetul..nu ma pot abtine-al meu a scapat..pana acum



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Zoze ma, nu uita! Chiar azi discutam cu al meu pe tema asta si ce crezi...?

Ma duc la nani .

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput