La multi ani licurici de ian-feb2009(76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Sarbatori fericite! va uram si noi.

Sanatate la toata lumea si La multi ani!

Noi suntem cu Daria bolnavioara, nu stiu exact ce are, sper sa aflam...In rest nu prea mai am chef de nik, sper sa treaca si asta ca sa o sarbatorim cum se cuvine pe Karina pe 29.

Va imbratisez cu drag si sa stiti ca ma gandesc la voi.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

cred ca e ceva in aer;
si robert ieri a vea 38.5, azi noapte a ajuns la 38.8

noroc cu irina.c

azi avea 37.5 si culmea culmilor peste 5 min face 2 ore de cand doarme (si a mai dormit de dimineata 40 de min);

nu a mai dormit 2 ore pe zi legat decand avea 5 luni (si azi face 11);

sper sa fie somn de oboseala nu de febra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

La multi ani!!! la cei mici si la cei mari .
Ada multa sanatate Dariutei, sper sa nu fie nimic serios si sa treaca repede .
Dark ce bogat e Mister cu 3 seturi de bunici si una bonus.Un frumos cu ochii albastrii si senini, l-am vazut si eu pe facebook, dar cum n-am putut posta nimik, m-am gandit sa bag aici un comment .
Anca frumos ati mai petrecut de Craciun si Andy e un dulce, cum statea el si asculta colindatorii .La multi ani pentru Alex, sa fie in continuare sanatos si cuminte si la multi ani pentru sot si soacra .Busy zoo l-a primit si Daria de mos, cred ca a fost jucaria Christmasu-lui 2009 .

Noi suntem bine, azi noapte a fost foarte cald in casa si Daria s-a foit mult si a dormit tare agitata.Am montat si umidificatorul din cauza aerului foarte uscat si pe langa asta ii pun si picaturi nazale in fiecare zi.

Va rugam sa ne votati, multumim! Daria-Julia
reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/


http://lb2f.lilypie.com/T5vIm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

la multi ani dragele mele, sper ca ati avut un Craciun fericit alaturi de cei dragi.
sanatate multa bolnaviorilor, noi in afara de muci si ceva tuse nu avem nimic.
va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

la 6 avea avea 39.5 si i-am dat 4 ml nurofen
acum are 39.00 si i-am mai dat 4 ml panadol

incercam sa scadem febra sa putem merge cu el la o camera de garda....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

la multi ani licirici!

multa sanatate celor bolnaviori(inclusiv Ansuca).
Anna,ma bucur ca v-a placut tortul. sa va fie de bine. am sa pun si eu maine ceva poze.
admir poze pe gmail,toti copiii sunt frumosi de iti vine sa ii papi. Am citit ci vederile virtuale,sunt foarte frumoase. ce pot sa zic,suntem foarte norocoase!
va pup!

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asparagus spune:

Ho-ho-ho!!!!Merry Christmas!

Am intrat sa va urez toturor sarbatori fericite alaturi de cei dragi! Sa aveti numai bucurii alaturi de licurici si sa dea Domnul sa ne uram de sarbatori aici pe forum, ca intr-o mare familie, multi ani de acum inainte!

Noi suntem bine, si la noi a venit Mosul, aveti poze noi la semnatura!
Ai mei au sosit dupa ore bune de intarziere, dar bine ca au ajuns. Lucas i-a recunoscut imediat, dupa 3 luni de cand nu-i vazuse, si de atunci nu se mai desparte de ei. M-am bujcurat asa mult de asta, imi faceam ganduri cum o sa fie, daca o sa stea la ei, etc.

Va pup pe toate si multa sanatate licuricilor bolnaviori, adica in continuare si noua, ca suntem inca muciosi si tusim, asta este, ne trece noua odata si odata!

Ioana
mamica fericita de Lucas 18.01.2009

http://www.foto-la.de/Lucas/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

La multi ani si Craciun fericit si din partea noastra!

Nu am avut timp sa mai intru pt ca am fost singura si nu am avut timp de nimic, nu de cumparaturi, nu de gatit, de nimic. Singurul lucru pe care l-am facut, pe langa cele obisnuite, a fost un curcan la cuptor care, slava Domnului a iesit perfect, ca niciodata.

Acesta este cel mai frumos Craciun din viata mea. Desi sunt obosita cum nu am fost de multa vreme, tot m-am bucurat de reactia minunata a Alexiei cand a vazut cadoul, de supriza adevarata din ochisorii ei si de bucuria imensa cu care s-a jucat cu darul primit. Ca sa nu mai zic de frenezia cu care cauta pe sub brad printre pungile fosnitore pline cu surprize, precum si de modul sincer si gingas cu care puiul ne cauta privirile si ne daruia zambete pline de candoare si iubire. Este adevarat ca in copii gasim Craciunul si tot ce reprezinta aceasta sarbatoare, asa cum este adevarat ca prin ei si prin credinta pastram bucuria nasterii lui Iisus in sufletele noastre!

Copilasilor bolnaviori le doresc sanatate si sa le treaca repede febra, mucisorii si celelalte neplaceri.

Ma duc sa vad si eu niste poze cu licurici in sarbatoare, primul lor Craciun! La cat mai multe, cel putin 100!!!!


Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:


La multi ani, Andrei!
1 anisor


La multi ani tuturor celor care poarta numele Sfantului Stefan!

La multi ani licuricilor care implinesc azi lunite!


Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

Poze Vladut la 10 luni

www.youtube.com/watch?v=43YgLgNVMpM" target="_blank">Asa merge Vladut la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Multa sanatate tuturor bolnaviorilor. Imi pare tare rau sa aud ca sunt asa de multi licurici cu febra. Doamne ajuta sa le treaca repede si cu bine !

Am reusit si eu sa incarc pozelr. Le puteti vedea aici


Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

Poze Vladut la 10 luni

www.youtube.com/watch?v=43YgLgNVMpM" target="_blank">Asa merge Vladut la 9 luni

Mergi la inceput