Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (138)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

BUNA DIMINEATA SI CRACIUN FERICIT, DRAGELE MELE!!!!

Noi suntem mai bine, am depasit varful varicelei, a venit Mosul de doua ori, miercuri si aseara, Vlady a fost cam reticent fatza de primul mos, dar aseara i-a spus frumos si o poezioara (cu ajutor, bineinteles) , a dat noroc cu el, i-a dat si un pupic, dar n-a vrut pt nimic in lume sa stea pe genunchii lui.

O sa revin cu poze....nu stiu cand ca se anunta zile aglomerate....si frumoase, sper

Pupici tuturor

ALI, mami de Vlady si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Ali, draga mea ce ma bucur ca ati depasit greul! Asteptam poze. Deci deja Vladi e la poezioare??? wow...stiam eu ca e genial copilul asta!
Sis sunteti f frumosi, a iesit tare bine vopseaua!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 22+ Sabina Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Ylari ratasem mesajul tau!! Sa stapaniti sanatosi cadourile! Asteptam poze cu gecuta!! Vad ca Mosii tai sunt profilati pe geci...Bineinteles ca e inteligenta Eva, dar nu toti raspund neaparat la cererile noastre...unii sunt mai independenti asa. ca si Mirci

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 22+ Sabina Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Buna, fetelor!

Sper ca sunteti bine si nu v-au cazut greu sarmalele si fripturile

Noi am ajuns azi-nopate la 12 jumate acasa; fii-mea nu mai avea somn asa ca a adormit pe la 1 si ceva...si dimineata dormi pana la 11...acum iar baga somn...
Noua Mosul ne-a adus un xilofon, niste cu cuburi cu animale, o pereche de pantaloni de iarna, o pereche de manusi...si cam atat (ca n-a trecut si pe la tati sa ia bani)

Sa stapaneasca sanatosi cadourile toate mladitele si toti mugurasii!

Andrada, va fi baiat de casa Tiberiu, le are cu curatenia(exact asa e si aspiratorul Cristianei, dar pe ea n-o mai intereseaza)...Tiberiu scump.

Simona, iti sta bine...si ce dulci sunt Matei si David...sa-ti traiasca!

Ylarisa porti iubita geaca! deci Eve-i place curatenia...te-ai scos!

Alysh, a trecut greul...ati scapat...

Cu scuze pentru intarziere, felicitari d-na doctor DanaH!

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana Votati-o aici in concursul "Somn de ingeras"!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Chiar daca mai intarzaiati,dar totusi inca la timp,venim sa va uram si noi sarbatori fericite.Sper ca Mosul si-a indeplinit norma pt toti,si a adus numai bucurii si chiote de incantare.Numai bine tuturor!

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008


trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Am descarcat si eu pozele cu Craciunul nostru, si dimineata cand au gasit copiii cadourile. Vedeti aici.
Revin, ca ma trage Andrei sa ii citesc ceva.


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzam

Am descarcat si eu pozele cu Craciunul nostru, si dimineata cand au gasit copiii cadourile. Vedeti aici.
Revin, ca ma trage Andrei sa ii citesc ceva.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
Mami de puf mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puf mic Raducu(06.06.2008)

Alaturi de SEBI


Ce scump e Raducu aici

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana Votati-o aici in concursul "Somn de ingeras"!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Abia cand am auzit la stiri am realizat ca azi e si ziua fie-mei...asa ca... LA MULTI ANI! tuturor Cristianilor, Cristinelor si Cristianei mele (mai bine mai tarziu decat deloc.

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana Votati-o aici in concursul "Somn de ingeras"!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata. Insomnie, griji

Am vazut poze frumoase cu Radu si Andrei de gabitzu. Ce de cadouri au primit si ce frumos impachetate cu pozica fiecaruia. Normal, inca nu stiu sa citeasca De tinut minte!! MA duc sa descarc si eu poze cu Craciunul, ca m-ai impulsionat!.
Luminel Sa le stapaniti sanatosi, important e ca a venit Mosul, sunt sigura ca ei se bucura oricum! Nici noi nu am luat prea multe pentru ca evident, nu am avut timp, am luat in fuga, se inchideau magazinele in nasul nostru. Dar a primit ff multe de la fini/bunici etc si mai asteptam o runda maine.Oricum nu s-a uitat la ele. Cu elicopterul - libelula se joaca tati, abia asteapta sa-l zboare prin parc

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 22+ Sabina Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Am pus si eu cateva poze cu Craciunul AICI. Mai putin cu cadourile, ca nu l-au privit. Nici nu s-a uitat sub brad, tragea cu foc de aspirator.

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 22+ Sabina Ilinca

Mergi la inceput