Puiuti de Randunici 2008!! (347)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Sovi, asa ar fi fost super fain, dar si diseara am treaba si Razvi nu mai avea rabdare deloc, deloc. Azi dimineata l-am impodobit impreuna, ne-am trezit de la 8 si dupa ce-am papat rapid micul dejun ne-am apucat de el. De fapt mai mult Razvi...Becca mai tragea de cate-un globulet, dar nu cine stie ce. Ne-am pus colinde si a mers si asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

din restante:
Mi-a placut la nebunie Rena-Americanca-Dansatoare si ce distractie e la voi .
Bubule, ma omori cu pozele tale
Cami, ce frumos v-ati distrat . Apropo, ne e dor de Alex, sa stii ca ti-o furam zilele astea neaparat.
Making -of :
...http://picasaweb.google.ro/raluca2107/Filme#5418416694271389682(sper sa mearga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Oauuuu Bubu, acum am vazut pozele vienze, absolut superbe, ce pofta mi-au facut si mie!

Raluca, ce mumos e montajul vostru cu bradutul si copiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

hai ziua buna..io-s trezita de la ora 6...s-a trezit andru sa papaceasca si n-am mai putut sa dorm de griji sunt dusa rau cu capu'...la 7.30 am fost in bucatarie,am pus de-o cafea si m-am apucat sa fac checuri(5 la numar),se tezi zvarluga ,il hranii si pusei de un blat pentru o praji,terminai cu coptul si acu 'pusei de o ciorbitza de legume...fiersei si organele pentru caltabosi cand vine socrela de la scarbiti sa ne apucam de ele...

mimo pai na daca l-a cumparat socrela nu a mai avut rabdare pana vineri,in plus ea nu este aici si a vrut sa vada cum reactioneaza,am lasat-o sa se bucure de acest moment ca na candva si eu o sa fiu bunica si poate poate s-o mili si de mine nor'mea nu o fi vreo zgatie care sa mi-o taie din prima "nu nu nu asteapta pana-n ajun"..plus ca am ce sa-i pun si sub bradutz,i-am luat ieri un set de jucarioare cu ambulanta,politie ,elicopter si cateva hainute...

bubusuperrrbeee pozele ..andru a fost ff incantat de filmulete"taiii diii dii ..."...

ursuletule pentru tati tau..ce a patit? doamne ajuta sa fie bine

mihutza nu mai stiu daca ti-am zis dar sa stii ca ti-am vazut scumpica ...stii ca-s innebunita dupa ea

cami ce misto v-ati distrat aseara

clau ma bucur ca ati impodobit bradutul si spor la shopinguiala

raluca f misto montajul

andru la mos craciun zice"pi ciun"... e innebunit dupa bradutz,il avem exact in fata camerei a lui andru ,de cate ori iese din camera ii da tarcoale ,pune mana pe globulete ,zice"beu -becurile de la instalatii" ...

aa nico tu m-ai intrebat daca am globuri care se sparg...da,pentru ca le avem de anul trecut,acum am luat doar cateva...ampus si bombonele de pomm....

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hai sa scot si eu capu' din muuultele oale/cratite/castroane
Eu nu stiu daca bradul nostru va rezista pana la Revelion, la cum trage Matocanu de globurile alea
bai, mimo, multam de aprecieri, ma mai luminez si eu ca-mi aduci aminte de ce-i frumos in viata mea!fataaa, am ras sa mooor ce tare-i Teo, si zi-i ca FOACE mai sunt pe la inimi de stins, noroc ca el e salvator, si da, a ghicit, a salvat pisici din copaci de multe orisi caini cazuti in Dambovita!
pt tati alinei, sa se faca bine!
bubu super frumoase poze, sa va fie de bine!
camiiireteta!am vazut si pe bucataras ceva..ce distractiein zapada!e cam pe duca aici zapada..
ralu super haios Sabin, iar casa voastra este super faina!!
gata, fuuuug!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helouuuu!
Ce ma bucur ca v-ati relaxat putin la Viena
Mimo, nush ce sa zic...eu sunt lesinata dupa Copenhaga, dar mi-a placut asa mult la Viena si la Barcelona a fost superb Fiecare oras cu farmecul lui

Noi suntem treziti cu noaptea in cap, am fost la biserica sa impartasim copiii si acum sunt somnorosi si miorlaiti...sa le dau sa pape si la nani cu ei...si sa ma apuc si eu de treaba ...

Am salvat linkuri cu poze sa vad mai incolo si revin cand oi putea

Aaaa...i-am luat lui Stef din Viena un puzzle mare de lemn cu pooh cu 5 euroi si ieri am gasit si tablita magnetica cu figurine ca a lui Mihaita de Zozelici , plus o masinuta, o minge, un mickey de plus , o sa pastrez si pt. Sf. Stefan ceva...lui Vlad i-am luat laptopul testoasa pt. ziua lui, iar pt. Craciun un puzzle, un monopoly, o masina, o barca cu scafandri si nu mai stiu...azi am rezervat si la mc pt. ziua lui...

Hai ca plec paaaa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Cami, asta vreau sa fac si eu acum, dupa ce-i culc. Niste fursecuri si omuleti de turta dulce, ca mi-am luat forme Si am si bilute colorate, dar n-am glazura colorata...tu cu ce le-ai uns??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Va urez ca toate visele pe care le fauriti in aceste zile magice de Sarbatoare sa se implineasca, drumul strabatut pentru realizarea lor sa va aduca bucurie in inima, iar in casa va doresc sa aveti fericire si belsug!


SARBATORI FERICITE si LA MULTI ANI!

Uratura nu e gata , deci anul acesta nu vin cu plugusorul la voi, am trecut doar sa va doresc sarbatori de vis si impliniri.

Butucel & CO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

bubulina, am topit cioco alba si am pus colorant si puuutin ulei. Si chestii din alea colorate deasupra

edit: vreau si eu reteta de turta dulce, pliiiiiz!!!



_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Feteee opliz opliz, sa imi spuneti si mie daca ati avzut suporti de brad pe undeva

Giani de fiji

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput