Pufuleti 2010 (85) Bravo Irrinaa !!!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

alexutzzza, nu asa, mama...
ce ne facem fara tine?
lasa sotul... stai cu noi...


35+ cu bbTo...+ 3 kg, ... -2 milioane de neuroni si... lista continua!

AMR teoretic 5 sapt., practic "cica" 3 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

eu iar sotul , desi am face si apoi


Cris, 35+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 4 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Noi plecam la colindat pe la buni si poate la o plimbare scurta.

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 35+ Sebastian Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

plateea, ce mai zici tu azi? a scazut duracellu'?ne-ai invatzat rau....

daniela nu a intrat, asa e, am intrebat si eu si nik....



Cris, 35+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 4 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Buna seara!

Abia acum am reusit sa va prind din urma, de dimineata incerc insa, cum a fost zi cu mari crize la serviciu...

Azi dimineata am fost si noi la medicul de familie, tensiune buna, kile multe! Revin pe 4 ianuarie sa imi iau primul meu concediu pre-natal
Dupa aceea am fost in PLaza sa vad daca gasesc minunea de mixer vertical pentru supe crema. Si, culmea, am gasit si chiar la un pret super Ok! Deci l-am achizionat instantaneu. Mai complicat a fost cu ajunsul acasa, ca a trebuit sa merg pe jos o statie de autobuz si simteam ca nu mai ajung, mai aveam si greutate.... of!

Sunt super incantata ca a venit si curierul cu hard-discul extern!!! Bine, ar fi trebuit sa vina de ieri, insa sunt cocosati de comenzi cica. Asa ca azi am facut munca de detectiv si i-am luat nr de telefon de la firma de curierat si am inceput sa-l stresez: cand veniti? de ce n-ati ajuns pana acum? etc etc... Sunt cam bitchy, recunosc Abia astept sa vad ce zice sotul caci in continuare imi bate apropouri de hard discul asta, ca cica sa ne luam noi cadou de Craciun (la noi asa am instaurat un obicei, sa ne luam si impreuna un cadou ales impreuna) asa ceva. Si eu ii tot spun ca anul acesta cadoul nostru va fi un covor in sufragerie Il simt asa de dezamagit, ca abia astept sa vad ce fata face cand l-o vedea!

Ratusca 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Si acum mesaje personlizate (in limita neuronului stingher):

Alexutzzza, neastamparata ca de obicei! Tu nu ai sta acasa nici daca ai stii ca in juma de ora nasti, nu-i asa? Sau profiti ca nu-i sotul acasa?

Bubu, foarte tare bancul, de retinut!

Larisel, multam de explicatii cu mameloanele, sper sa nu fie cazul nici la mine

Adina, imi pare tare bine ca ati reusit sa faceti atat de multe lucruri intr-un timp atat de scurt! Se citeste din felul in care scrii ca te simti mult mai bine si ai speranta, ceea ce e extrem de important. Dar nu ne-ai dat conturile! Da-ni-le sa le punem pe prima pagina la noi, la alte odisee etc.

Foarte tare faza cu bisturiul... ce mai, vorba lu' Badea: traim in Romania... (apropos, ati vazut gala premiilor 10 pt Romanica de la Realitatea? Ce comentarii au facut cand la categoria Jurnalisti a castigat Badea? Eram pe sub masa de ras... )

Ratusca 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

eu iar sotul , desi am face si apoi


Cris, 35+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 4 sapt.!!




Cris, ce pofte de graviduta infierbantata!

Ratusca 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Am uitat sa ma laud cu un pui de noroc pe capul meu: am primit cadou un bradut!!! E natural, in ghiveci, si are si globuri, fundite si pana si instalatie luminoasa! Si culmea, globurile sunt pe rosu, ca si setul nostru de decorat bradutul achizionat anul trecut!

Si cand ma gandesc ca eaxct asa brad imi doream: mic si des! Mi se pare super! Ia sa incerc sa ii fac o poza... e un pic stramb, dar daca trage sotul de el cica se indreapta in pamant.

Ratusca 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Asta e

Ratusca 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Ce liniste e! Cum merg cozonacii?

Ratusca 34+

Mergi la inceput