Bazar pentru Robi (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mama_si_pisa spune:

Craciun fericit, dragi mamici, sa va bucurati alaturi de puiutii vostri si sa va fie bine!
Am intrat sa o anunt pe Aurora ca am primit pachetelul de la ea. Multumim!
Pisellino, te sarutam si pe tine, si pe Robi si ne gāndim la voi cu drag!
Sa ne mai auzim cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

eu ma tot uitam la bazar 2 si vedeam ca nu a mai scris nimeni si ma intrebam oare ce s-a intamplat,abia acum am vazut ca s-a deschis alt subiect
PISELINO o sa le pun sapt viitoare intre 27-29 si vezi tu cum te descurci
Va doresc un CRACIUN FERICIT,sa va aduca mosul sanatate cat cuprinde,sa fie ultimul an cu Robi bolnavior si sa uitati tot necazul asta
CRACIUN FERICIT si pentru celelalte fete,sa le rasplateasca D-zeu pentru bunatatea lor si mosul sa vina incarcat cu fericire,liniste sufleteasca si dorinte implinite alaturi de familie


D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
BOTEZ IRINEL

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

Multumim mult Mada!
Mama si pisa

ajutor pentru robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144576

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

madaiulia, atunci o sa trec fusta ca fiind licitata de tine! Multumim mult!
Craciun fericit si multa sanatate!

Lora, mami de Iustina

Bazar pentru Robi

Ajutati-o pe Alina!

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Craciun fericit tuturor!
Numai bucurii, sanatate si impliniri!


Pe unde petreceti zilele astea? Acasa, la caldurica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

Merry Christmas! noi am stat acasa ca tare-i cald si bine, au venit pe la noi socrii si mama, fratele meu, sor'mea asa ca n-am avut timp nici sa respir unul iesea altul intra
a fost un Craciun frumos pentru noi.
lui robi i-a adus un telefon fix de plastic ca sa nu mai traga de tel meu cand vorbesc dar nici nu il baga in seama, tot al meu e mai interesant


ajutor pentru robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144576

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

Buna fetelor,
Cu intarziere va doresc si eu Craciun fericit!Multa sanatate,bucurii si tot ce va doriti!
Noi am petrecut in familie,cu matusi,veri,verisoare,fini,cumnati si alte rubedenii. Primele doua zile de Craciun au fost mai nasoale un picut pentru ca Mateutul meu mi-a facut febra si a trebuit sa-l doftoricesc si sa-l impachetez ca sa-i scad febra!Acum suntem ceva mai bine,dar tot nu stiu de la ce a fost episodul ala de febra!
Pisellino,si p Robi si speram ca mosul a fost darnic si a adus multe cadouri!

Pup pe toata lumea!

Aurora si duracell mic Robert Matei

Ajutor pentru Robi

Robert Matei

Pozici
Mateut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

Aurorra multumim! imi pare rau de mateut ca a avut febra, stiu cum e
sper ca e mai bine acum


ajutor pentru robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144576

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Craciun fericit tuturor si multa sanatate!

Pisellino am platit azi hanoracul si tricoul pe cre le-am castigt zilele trecute. Ultimul colet trimis de tine saptamana trecuta nu a ajuns inca la mine, cel putin pana de craciun nu am primit avizul de la posta, apoi au fost zile libere, maine sper sa ajung la posta sa verific. Sper sa nu fie trimis inapoi ca sa nu-ti dau batai de cap cu drumuri in plus la posta.

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

anna
pachetul ar fi trebuit sa fie ajuns, suna maine la posta si vezi sigur ca sa nu mergi degeaba dar eu cred ca e ajuns. scrie-mi te rog cand primesti pachetul.eu maine iti pun hanoracul si tricoul

ajutor pentru robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144576

Mergi la inceput