Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *123*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Simplyana imi place caciulita voastra de mos, tu ai facut-o?


Monica, multumim de aprecieri, si pt copil, si pt catel. Caciulita da, eu am facut-o, ma mai chinuie si pe mine talentul din cand-in-cand, mai ales cand au inceput toti ghioceii sa poarte caciulite tricotate. Deci "de vina" e Novus si vecina ei...

te chinuie talentul... dar stie el de ce ... faci treaba buna.frumoasa caciulitza!


Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Mgda ai pm

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Magdy, eu pozele le pot vedea, dar nu tot timpul, insa clipurile din webshots nu se deschid in veci vecilor. Eu le-am mai spus la fete, si sper ca nu am suparat pe nimeni ca nu era vina mea, uneori nu mi se deschide webshotsul nicicum. De aia nici nu am album in webshots. Picasa mi se pare ca se incarca cel mai simplu dintre toate site-urile de upload poze. Cine are in photobucket eu le dau pe slide si le vad mai simplu, uneori asa fac si cu webshots daca reusesc sa deschid pagina, ca sa le iau pe fiecare in parte, ma prinde Craciunul, asa de greu le incarca.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

ELA nu este vorba numai de acum, ci au fost si alte dati cand nu mi sa spus nimic sau nu mi sau dat raspunsuri;sau poate ca ar trebui sa poste in fiecare ora cate ceva ca sa pot fi bagata in seama.

Oricum, mersi mult.

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

magda poti intra pe mess?

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

multumim simplyana de aprecieri...nici voi nu sunteti mai prejos oricum...

Nikoleta 20 mamica deMario Andrei
A sosit minunea din viata noastra!!!
http://b1.lilypie.com/mY71p2.png
poze picasa:
niko_bruneta2000@yahoo.com
parola:26022009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Hei, kiar nu mai stie nimeni cum se numea magazinul ala de pantofiori din Unirea? Ca vaz ca se anunta cod galben, so... cred ca transformam we de Targoviste in we de shopping in Bucuresti. Aris!!!! Tu sigur stiai!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votati cu noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Olga, Ralu, Dodo...abia am vorbit cu puiutzul meu care nu are stare si se uita ciudat la monitor ca nu stie de unde vine vocea lu' mami...

...asta am apucat sa scriu acum jumatate de ora, inainte sa vina Gabi acasa... cica nu vom reusi sa plecam maine la Focsani.....din cauza vremii si a drumurilor...nu vrea sa plecam decat pe lumina, dar el trebuie sa mearga si la serviciu, deci nu sunt sanse sa plecam pe lumina...
Iar la meteo au anuntat ca va mai ninge si maine...vreau la Focsani...




Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

simplyana_m incearca cu peste proaspat, salau sau pastrav, daca se poate din productie romaneasca.

la mine in casa sotul se ocupa de cumparatul pestelui. cumpara numai peste proaspat si intreg, nu file. el spune ca daca nu vede ochii pestelui, nu are certitudinea ca e proaspat.

noi pestele il fierbem cu cimbru si foaie de dafin.
ieri am facut pastravul la cuptor, in folie de aluminiu. din acesta i-am dat ioanei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Raaluca, mulumesc pt tot, lista, info, aprecieri ,si sa stii ca am constat si eu acelasi lucru cu PM dupa ce am dat send la mesaj .
Provista, multumim pt aprecieri (wow ce succes are caciulita mea ). Pestele i-a placut si lucosului cand i-am dat, dar organismul n-a fost de acord cu noi...
Magdyi, cred ca toate fetele au patit-o cu cerneala invizibila la un moment dat. Eu m-am ofuscat pana in momentul cand a zis Ayla la un moment dat ceva de genul:" hei, fetele, am pus poze cu Luana, nu zice nimeni nimic?" si nu-mi amintesc sa se fi suparat cineva atunci, ba chiar fetele s-au sesizat, au vizionat pozele, au venit reactiile.... Cand e vreo discutie sau cand e prea liniste, sau nimereste mesajul printr-un colt de pagina, se mai trece cu vederea...sau eu cel putin cand citesc din urma, ma abtin de la comentarii sau aprecieri, chiar daca de obicei nu-mi scapa poze nevazute, voturi nedate si ganduri bune netrimise catre bolnaviori. Dar ma gandesc asa: deja se discuta altceva in momentul respectiv/se aduna prea multi ghiocei de laudat pt a fi nominalizati toti/ ma gandesc sa citesc in continuare sa urmaresc discutiile si uit ce aveam de gand sa zic...
Dealtfel cam asa mi-am inceput si eu postarile pe ziua de azi (neobisnuit de multe, nu-i asa?), ca se ratacise un mesaj...si l-am repetat! Si uite ce ne-au rasfatat fetele azi !!!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput