Pestisorii de... zapada (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua !





Cam liniste pe aici , toate sirenele sunt ocupate?

Eu am fost plekata de pe la 12.00 pana acuma , bine cu niste prieteni la un shoping mic ..nu asa de nebuna pe vremea asta ... desi nu e chiar croaznic afara ......prin magazine ..nu am luat nimik , ca am fost doar in prospectie ..dar am ochit ceva ...



Haica va invit la ceva cald , un ceai, o cana de vin/ tuica fiarta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Dar chiar nimeni , nimeni ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

sunt eu, sunt eu!
Dany , nu ai scapat nimic, era continuarea unei discutii cu Nicoll. M-au chemat de la servici sa imi faca formele de angajare. Azi stau la colt ca nu am facut mare lucru prin casa. Mai nimic din lista propusa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ia de aici Baby si nu mai fi trista si nu te mai invinovati ca nu ai facut nimik ....unu la mana nu cred ca nu ai facut chiar nimik ..si doi la mana , zic sa iti pui niste" task-uri "mai mici sau mai putine si daca faci ceva din ele esti multumita , atunci , si nu mai ai sentinmtul vinovatiei!

Noapte buna , disparutelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Si eu pe aici ,un pic mai rar din motiv de copil marait caruia ii ies caninii.
Azi am iesit cu nasul in zapada ,i-a placut Antoniei mult,cat am stat afara a tinut-o intr-o continua "vorbarie"(cred ca admira peisajul).
Cam ocupate zilele astea,cu pregatiri de sarbatori ,cadourile fetei le-am cumparat,astept zilele astea sa vina si cadoul sotului(i-am luat un aparat de ras Phillips).Sa vedem daca am fost cuminte si primesc si eu ceva.
Va pup pe toate,nu am avut timp sa citesc din urma asa ca nu nominalizez pe nimeni.
Noapte buna si somnic pufos!

Antonia,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mirela, sa va fie de bine iesrirea la aer curat si zapada ! Si eu zic ca vine si la tine mosul , garantat.Pupici Antoniei ca sa iasa mai repede caninii si sa nu mai fie suparici ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

'Neata!Dau eu afeaua dimi asta,dar nu mai pun cana ca sunt in criza de timp.Tre sa ies afara la taiat porcul.
Irri...am avut o zi ca la balamuc,sa simt ca e ultima la furnizori.Dar de luni gata,am scapat de Rehau,ce mai cumparam asa cate putin e floare la ureche.
toate fetele,mai pe seara raspund si vim si cu sorici ceva!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

Nicoll, mersi de cafea ,sa ai spor la taiat porcul si asteptam soriciul ...

Pt. mamicile din Bucuresti iata ceva interesant pt.pici www.capitalabucuriei.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neata si de la noi

N-am nici un chef sa ma apuc sa fac putina curatenie ... totusi, poate pana vine Craciunul reusesc
Nici la cumparaturi n-am ajuns... parca vad ca ne apuca pe 23, 24 dec. ... in ultima clipa... E adevrat ca nici timp nu prea am avut...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

eu m-am apucat de curatenie .... nu fac pofta la nimeni ???? la ely ca trebuie sa faci ... si daca trebuie cu placere , nici eu n-am chef da cheful vine facand

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput