Locul fetelor Nou-Venite (53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Florentina_C

Trutzi tu ce mai faci? Ne-ai cam parasit in ultimele zile . Dar te iertam ca doar acum esti aici cu noi... pt tine.

"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"
***Poze***


Mi s-a stricat calculatorul, am fost plecata la tara si nu am reusit sa il repar
Acum ne-am modernizat; programe noi si versiuni noi la programele vechi

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

fetele eu am o problema ...nu mai suport sa ma intrebe nimeni nimci despre bebe...ii urasc pe cei care zic" si voi un bebe cand faceti? " imi vine sa-i bat...dar mai rau este ca ma bufneste plansul instant


Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui jesia

fetele eu am o problema ...nu mai suport sa ma intrebe nimeni nimci despre bebe...ii urasc pe cei care zic" si voi un bebe cand faceti? " imi vine sa-i bat...dar mai rau este ca ma bufneste plansul instant


Ce nu te doboara te face mai puternic


Imi pare rau stiu cum este, si pe mine ma intreaba
Initial raspundeam sincer ca incercam dar, nu s-a prins pana acum.
Mai nou nu raspund nimic ma fac ca nu aud

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Buna fetelor,in timp ce voi va bucurati de zapada(cu bune si cu rele),aici ploua cu galeata de azi dimineata....ce zi trista si pe deasupra mai sunt si la servici
Sper sa aud macar de la voi de bine,va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina_C spune:

Offff...Jesia, ai incredere...eu una sunt absolut sigura ca la un moment dat DD o sa iti dea un . Nu dispera. Asta e, oamenii sunt curiosi sau doar rautaciosi. Oricum nu conteaza ce spun ei. Ignora-i si mai departe cu mult curaj si vointa.
Hai... capul sus. Stii, cum zicea lia " Asteptarea este grea, dar rasplata va fi pe masura". O sa vezi ca o sa vina bb si la tine, si la mine si la toate fetele optimiste si curajoase de pe aici.


"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"
***Poze***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Buna fetelor,in timp ce voi va bucurati de zapada(cu bune si cu rele),aici ploua cu galeata de azi dimineata....ce zi trista si pe deasupra mai sunt si la servici
Sper sa aud macar de la voi de bine,va


Arianna la noi, tot anunta la vreme ca maine o sa ninga toata ziua...ba mai mult, iar o sa intre codul galben de ninsoare in vigoare de maine dimineata....Hai, vii la noi in vizita?

"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"
***Poze***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

trutzi, flori as vrea sa dau vorbele lor la ..dar nu pot sunt mai emotiva de felul meu iar astfel de chestii ma ating direct in suflet


Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Florentina_C

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Buna fetelor,in timp ce voi va bucurati de zapada(cu bune si cu rele),aici ploua cu galeata de azi dimineata....ce zi trista si pe deasupra mai sunt si la servici
Sper sa aud macar de la voi de bine,va


Arianna la noi, tot anunta la vreme ca maine o sa ninga toata ziua...ba mai mult, iar o sa intre codul galben de ninsoare in vigoare de maine dimineata....Hai, vii la noi in vizita?



"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"
***Poze***


Iuhu..vin vin cum sa nu...mi-e dor de mers la un derdelus
Jesia,draga mea ,cred ca toate am trecut prin asta..nu mai fi trista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Citat:
citat din mesajul lui trutzi

Citat:
citat din mesajul lui sorinake

despre Cinezee stiti ceva?





Aici nu a mai scris nimic de ceva timp. Sper ca este bine si optimista ca de obicei

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica


multumesc. o mai caut!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui jesia

trutzi, flori as vrea sa dau vorbele lor la ..dar nu pot sunt mai emotiva de felul meu iar astfel de chestii ma ating direct in suflet


Ce nu te doboara te face mai puternic


Si eu sunt mai emotiva...ce-i drept, si eu plang cand ma intreaba sotul (inofensiv) daca s-a prins bb sau nu, sau cand trebuie sa ii dau vestea ca luna asta nu e nimic.Sunt sensibila la el.
Cat despre lume...recunosc si eu ma intristez cand aud comentarii de genul asta, dar am invatat sa trec mai departe, sa ridic capul sus si le spun simplu, cu convingere : "O sa vina si bb cu siguranta. Cat de curand."

"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"
***Poze***

Mergi la inceput