Bobocei de sep-oct 2008 (231)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

babytzule nu-i pus calumea linkul la sfarsitul capitolului vechi, baga si tu niste ghilimele pe acolo...

paula in oras e jale, se circula ca porcu, faci 100 m in jumare de ora. Toti merg ff icet ca este gheata pe jos si e groaznic. centura nu stiu cum e. dar nu cred sa fie mare diferenta. Drum bun spre casa.




mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

moaaaamaaa, cum a putut urla fiica-mea azi in zapada!! nu putea merge, ca-i stratul gros, asa c-a stat in brate 15 minute pana am inghetat eu si-am urcat in casa.
noutatea ar fi ca ne trezeste cu pupici, nu ne mai vara degetele in nas. se ridica in fund si ne pupa pe obraji. e asa de dulce, ca-mi vine s-o mananc.

Sabina si Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Am reusit sa fac si cateva POZE, pana mi s-a terminat, EVIDENT, bateria la aparatul foto!!

Daca aveti rabdare, in ultima poza se vede si saniuta Dariei, este fff misto pt varsta lor ca stau si cu picioarele inauntru......



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Lau, Cipri s-a cam speriat de mosul de la serbarea Alexei, mai exact de vocea lui:( HO HO HO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Nikolici, te stiu fata isteata, ia zi-mi tu mie sincer, asa, cu mina pe inima: cam ce crezi tu, au latit Centura, au ba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nausica

Nikolici, te stiu fata isteata, ia zi-mi tu mie sincer, asa, cu mina pe inima: cam ce crezi tu, au latit Centura, au ba?

Nausica si Ania
poze

Right now I'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before.



daaaa, fetele cu c***....

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

ClaudiaH tare frumos patul si doarme asa frumos in el , aparatoarea pt pat e interesanta , oare s-o gasi si pe la noi ?

Paula bafta sa ajungi acasa repede

Laureta pe la noi toata ziua a batut vanztul

Sabinel scumpa foc Amalia

Nocom frumoasa sania

Azi dimineata i-am pus zapada pe mana, a rezistat putin, chiar i-a placut insa cand deja mana era rece nu mai era placut , sunt curioasa cand iese afara cum face


de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Hmmm, acum imi dau seama ca ieri a facut Ania un an si doua luni si am uitat ca pamintul. Cum ar veni, nu se mai pun lunile de-acum? Nu vreaaaau! Vreau bebe miiiiic! Nu vreau sa creasca asa repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

azi am fost cu Teo la o prietena care a nascut. Aici in cartier la mine... am luat masina ca na, eram cu piticul si nu vroiam sa ma tarasc cu el pe strazi si prin curtea spitalului...

D E Z A S T R U!!!!! toate aleile printre blocuri inzapezite, cu gheata/polei/noroi pe jos, iar pe Oltenitei, Iriceanu, Turnu Magurele si Berceni se statea pur si simplu, ca la ora 5.30 pe Dimitrie Pompeiu...
Si era doar 11 dimineata!!!
A fost cosmar sa ne strecuram prin trafic ca sa alunecam gratios pe aleile inzapezite dintre blocuri.... numai Teo s-a distrat de minune, urla MAI REPEDE, MAI REPEDE, ce de zapada!!! vreau pe jos!!!!

Am folosit timpul suplimentar ca sa-i explic despre viteza... cum nu e ea buna, si ce inseamna sa conduci preventiv... ca tot imi zice in fiecare zi ca o sa-si ia bemweu cand o fi mare...
N-a ratat niciun "cedeaza trecerea", mi le-a aratat pe toate.

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Nocom, wow, nu-mi vine sa cred cit de mult a nins! Ce simpatici sint 'cosmonautii' tai in zapada, sint super imbracati. Eu nu i-am gasit Elsei hainute din astea de care aveti voi... Sper ca zilele astea sa-i iau niste cizmulite groase de zapada, ca ea are niste ghetute din piele, tocmai bune de fandoseli si de nimic altceva pe frigurile astea. Si aici a nins, insa nu s-a asezat zapada, decit sus pe coline.

Pozele tale mi-au amintit de copilarie, de omul de zapada si de derdelusul facut de tata in curte.

Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput