FIV 260

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Sarrah, bafta multa ! Ia-i scris lui Mos Craciun ce sa-ti aduca anul acesta?
De ce nu ai mers cu blasto ?



"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

goldi- multumesc frumos ! Mosul stie ! Am mers pe mana dr, ca sa spun asa. sunt optimista si cred ca voi reusi !

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

Mirela - sper sa te simti bine, relaxeaza-te sa se prinda bebe bine, bine.
Ruxandra - pentru un bebe e nevoie doar de un embrion incapatanat si luptator! Cred ca ai un candidat bun! Daca iese il facem presedinte! cu mult drag. Nu avem alta sansa decat sa speram, nu? daca moare si speranta ce ne ramane? hai ca o scoatem noi la capat. Stiu atatea povesti cu un embrion lenes care acum e copilas frumos incat eu inca sper sa vad minunea si la voi.
Noname - poate te vad cu burtica de gemeni .
Sarrah - sigur vor fi baietel si fetita! Embriologul asta chiar stie ce face. Asteptam semnatura de graviduta norocoasa.+
Mi-am pus nasul sa se roage pentu noi toate - e preot. Poate ajuta cu ceva.

Stiti ce propun pe 24 sa facem petrecerea de Cracin... la clinica - asa de la 10 pana pe la 2? Cadourile? Niste foi cu cifre mari pe ele! ce ziceti? Bradut au... venim cu prajituri... tinand cont ca foile vin pe fax putem spune ca sunt chiar de la Mos Craciun.

Va pup pe toate.
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Kitta ,imi pare nespus de rau!!!!!!!!!!!!dar ma bucur ca esti pozitiva!!!!!!
Castelana esti o bomboana!!!!!asa de frumos ai scris!!!asa dreptate ai!si eu am urmarit forumul 1 an inainte sa scriu si am gasit si aici si la cap.INSEMINARE niste fete extraordinare si saritoare!!!!eu nu intru chiar zilnic ca am probleme cu netu!
Dragaica asteptam si un beta maare de gemenasi:eu zic ca val ta va fi maine aprox 400!
Pysy felicitari!!!!!!!asa-i ce minunat sentiment e?

Fetelor eu am fost ieri la eco si am vazut 2 inimioare!!!mai mai ca nu am plans de emotie!!bebeii mei au 3,5mm iar inimioara 1mm.
Eu iar am tot felul de stari: greata ,sete,oboseala,iritabilitate,foame,.....dar si un chef de sex de numa numa si nu facem ca stiu ca nu e voie inca.E normal???SUNT NEBUNA???...offf hormonii astia!!!!

Bafta tuturor!!!!


7+

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

carla- felicitari pentru inimioare ! nu cred ca esti nebuna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

dana bebe- multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

kitta da ti dea d zeu putere sa mergi mai departe!!
si eu am avut un esec si sunt pozitiva, asa ca la anul de manuta , facem fiv ul norocos!!
doamne ajuta!
dragaica astept beta mare graviduto!! sa faci doi deodata sa te scapi de o grija!!
asa am sa fac si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Sarrah bafta muuuulta!!!de acum stai cumintica ,papa bun,somn de voie si multe lichide!!

7+

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aura8111 spune:

nici eu nu am reusit. se pare k mosul nu mai vine la noi. bafta celorlalte

Mergi la inceput