Oare apare caseta cu Geoana?update: a aparut deja

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui magghyc

Il valideaza odata pe Basescu, sa pot sa imi fac si eu Craciunul linistita???



Da, gata:
ULTIMA ORA: Curtea Constitutionala a respins cererea PSD de anulare a alegerilor din 6 decembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Eu cred ca e Geoana, numai ca ma rog, ar putea zice ca-s bani pt nush ce treburi cinstite, imprumuturi ori alte chestioare din astea de te ia somnul, partea audio ar putea zice ei ca-i trucata.Mai dar chiar asa cum se da/ia spaga asta la nivel inalt?Chiar asa ca bisnitarii in calup de bani legati cu elastic, ca doar prin bancile lor nu-i urmareste nici dracu. Ori acum e mai greu?Oricum urit urit. Sa-ntinzi mina sa dai ori sa iei spaga.Chiar mai zicea cineva pe aici cit de jenant e sa dai si cit de umilit te simti nici nu stiii cum s afaci gestul asa in practica, ca sa fie totusi mai finut..am dat si eu in ro de vreo 2 ori un pliculet la dr si unul singur la un prof univ de la Facultatea de Inginerie Navala( singurul care chiar lua de la 95% din studenti, nu treceai de ala sub nici o forma fara spaga, ori ffff greu si doar c-un 5-6 asa de-al naibii, si culmea a fost vazut la FNI cind s-a prabusit fondul, disperat si albit..mama lui, va dati seama toti banutii studentilor unde au ajuns si unde s-au dus odata cu visele de hawai ale domnului prof, care apropos fusese si reclamat, nimic nimic nu s-a atins de el, cine stie unde dadea si el la rindul lui spaga ca totusi in rest de alti profesori eu nu am auzit la vremea respectiva, asta in facultate ca la liceu erau mai spagari nush de ce). Da' pe la birocartii mai mititei, asa directorasi si secretarei de pe la Bucuresti plecau masini we de we cu icre negre asa la borcane de 800gr din alea de muraturi, las' ca si caviarul romanesc e bun, mincau ca porcii cu lingura ca sa se simta ca-s ajunsi, pastrugi numai bucati mari babane, banii in calup legati cu elatsic din ala de patrunjel si uite asa era dat liber la furat ba de pe la CFR ba de pe la societatile alea aferente, de SIDEX numai zic, acolo au fost povesti de groaza eu chiar nu stiu ce a mai avut de cumparat indianul, ehei citi s-au mai imbogatit prin orasul de unde vin de pe urma "contractelor" respective, intimplarea a facut ca la vremea aia sa fiu in apropierea unor cercuri de unde vazui destule. Era prin era PSD-ului prin anii cind se fura ca-n codru si cu cea mai mare naturalete, in ultimii ani am auzit ca devenise mai greu, ori pt ca erau toate privatizate ori ca nu mai era nimic de furat...Asa ca eu imi imaginam ca totusi spaga la nivel mai inalt e mai subtila cumva.. cred ca am vazut prea multe filme americanesti. La miorita noastra banul in elastic si plocoanele ramin sfinte!Vikinga 37+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 3saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Realitatea, acum 30 de sec - Curtea Constitutionala a validat alegerile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

RT: "Jurati cu mana pe Biblie ca dumneavoastra nu ati luat cei 5000 de euro?"
MG (cu mana pe Biblie): "Jur ca eu nu am bagat in buzunarul de la plex piept sau in cel de la pantaloni cei 5000 de euro."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Mai oameni buni asta din film nu e Geoana. E un barbat mult mai tanar in film. Eu m-am uitat atent nu are riduri, nu are pometii lasati...e un barbat mult mai tanar clar. Ar vrea Geoana sa arate asa. Cu tot machiajul insa n-ar putea.
Si n-am votat cu Geoana ci cu Basescu.

Larisa 8+ si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dry_votka spune:

Pai da, mie nu mi se pare deloc ca seamana cu Geoana
Plus ca eu ma gandesc ca astia "mari" au maaare grija fata de tot ce tine de echipament de filmat etc, sigur au oameni special pentru super-verificari, nu merge asa de usor

http://verze.ro
simtul umorului nu a murit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Ce va ascundeti dupa corcodus ca d-na Ana Birchal a recunoscut ca i-a dat bani.Se recunosc vocile,a lui Geoana si a d-nei care cere un loc eligibil.
Este un filmulet prezentat la B1 aseara unde fosta consiliera a lui Nastase da explicatii si unde a intervenit chiar d-na Birchal recunoscad ca este aceea care inmaneaza 5000$ dar care sustine totodata ca donatia a fost ulterior oficializata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Io nu am votat cu niciunul dar zic ca ala nu-i Geoana. In primul rand ca filmuletul are "iz" de amator-desi asta nu are nicio relevanta, iar nasul celui din film mi se pare f. urat fata de a lu' Geoana, mai borcanat

Jesika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Aia-i Ana Birchall? Vai mie si eu tocmai o vazusem la o emisiune unde a dat si apa la soricei de cum e ea floarea tinara si nedreptatita in politica si pe la PSD si eu suflet blajin si bleg am crezut ca e ceva de capul ei. Daca si tinara generatie neatinsa de comunism da spaga asa naturel, la fel o sa si o ia! Pai de aia era sigura de canditura ei pe listele Vasluiului, stia fata ca a dat spaga regulamentar, cum altfel?Vikinga 38+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 2saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Citat:
citat din mesajul lui larissa_79

Mai oameni buni asta din film nu e Geoana. E un barbat mult mai tanar in film. Eu m-am uitat atent nu are riduri, nu are pometii lasati...e un barbat mult mai tanar clar. Ar vrea Geoana sa arate asa. Cu tot machiajul insa n-ar putea.
Si n-am votat cu Geoana ci cu Basescu.



Am avut "placuta" surpriza sa ma intalnesc cu Geoana nas in nas acum vreo luna. Mergea tacticos pe bldul Unirii inspre Casa Poporului, inconjurat de vreo 5,6 gealati. Avea un buchet de tufanele ofilite in mana si era...foarte mandru. Intrucat drumurile noastre s/au intersectat am avut ocazia sa il vad bine de aproape. Nu mi-a venit sa cred ce bine arat...nu avea riduri, parea muuult mai tanar. Aproape ca m-am gandit ca astia in afise il fac special mai "puriu". Din pacate frumusetea nu tine loc de creier...

Mergi la inceput