In Banat la noi acasa (15) Sarbatorim si Daruim

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

trebuie sa iti faci cont pe youtube insa 40 de min va dura zile intregi pana incarci

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

si buna dzaua la Banat!

Am stat la colt si acu' dau raportu' : am fost sa fac plati si am stat la coada, se pare ca tot romanu vrea sa scape "curat" inainte de sarbatori.
Acu' ma tarasc spre cuina sa fac nishce macarale cu brandza si soanca la cuptor si apoi ma imbarc in otobuz sa fac nishce cumparaturi ca am frigider bun de pozat in playboy.

Va si va pra tace , clar?






www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi
" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalis


Spre tzel!
www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Ioana, eu la editare video nu ma prea pricep. Ce format de video ai? Avi? Ca ma interesez sa-ti zic care ar fi cel mai ok tool.

Clau, dar care era faza cu inca 5 mesaje, de ce era musai? Io am crezut ca zici numa asa ....

Andanii, priveste lucrurile de deasupra cand toate te apasa. De acolo de sus, totul pare mai linistit cand privesti in jos

Mi se pare o senzatie aparte cand zbori cu avionul si vezi autostrazile pe care masinile sunt doar niste punctulete abia vizibile si aparent fixe. Doar cand cobori si te apropii de ele iti dai seama ce vanzoleala e acolo jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Claudia stiu, am cont pe youtube, doar ca nu pot incarca 40 min. am nevoie d eun programel care sa ma ajute sa segmentez filmatul si sa incarc pe net doar ce ma intereseaza.
Gabi nu e avi, cred...pe el scrie doar video_TS, nu stiu unde sa ma uit...la cat ma pricep eu.
Claudia cred ca s-a referit la faptul ca poti scrie 10 mesaje pe o pag. de forum...si de aceea zicea sa mai scriem 5, cinci erau deja si pe urma sa fii trecut in cap. nou.
L5845 asa e, toti vrem sa nu avem datorii la sf. de an....pacat ca multi nici nu au din ce sa le plateasca.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Gio, ti-am gasit un site online:

http://jaycut.com/

Nu stiu ce conexiune ai la net, dar ar trebui in veo 15 minute maxim sa ti-l urce si apoi poti sa editezi filmuletul.

Altfel mai poti sa incerci Movie Maker, dar si pe ala daca nu-l ai, trebuie sa-l downloadezi etc. etc. deci tot acolo esti cu timpul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor cand o "prindeti" pe clau sa o pupati si din partea mea daca vine si miki...cu atat mai bine...si pe ea pe toate

Monica-Elizabet

Retete in imagini

Impresii, pareri, retete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Bingo Giova incep sa te iubesc by the way tie iti zice Gabi, Ioana? deci Ioana te cheama nu stiam nice to meet you :))
Laurico ai da grija sa nu schepi otobusul, sie fras iti mai traba sa cumperi,lasa asa frijideru ca poace ii plase la soatza da el si sonc ai adus din Banat? d-ala se vriei sa pui la taitzaii cu branza
Gabelu te-ai prins acuma, pagina trebuie s aibe 10 postari ca sa inchida moderatorii subectul dar nu-i bai
Monica inca nu stiu daca ajunge si Miki la Banatul meu, vom vorbi la tel si vedem

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Gio - eu editez filme cu VirtualDub.exe

super fain le face is super rapid. asa am segmentat de exemplu Baby Einstein - mi-am facut fimulete mici - strict cele in care sunt ca cele de teatru de papusi - ca doar astea ii placeau Karinei.
cata-l si descarca-l - daca nu te descurci - suna-ma si facem impreuna.

pupam toata gasca de banatence



lucrusoare de vanzare - reduceri de pret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Multumesc fetele. ma execut cand am timp...poate maine, cand e gradinarul la job.
Gabi in movie maker am incercat sa incarc filmul si nu merge...nu stiou de ce.
Clau, da Ioana ma cheama....
Moderatorul inchide si mai repede cap., stai linistita.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Giova da eu am pe you tube filmuletele cu cioara

cred ca e pe acolo pe undeva un edit unde poti sa ii spui de unde pana unde vrei sa incarci pe you tube .... vedem

am facut chifle ... acuma-s in cuptor
a stiut cioara la teza doamne ajuta
si despre covoare ce sa zic ... is dezamagita de Diego ... da poate dumnezeu asa a vrut ... n-a vrut sa am covoarele alea si gata ... or mai fi si alte magazine si alte covoare

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput