Fiv in Ungaria 82

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Felicia multumim pentru capitolul nou.
Foarte frumoase pozele. As fi vrut si sa stiu care cine e... dar ai dreptate, poate fetele nu vor sa le cunoasca toata lumea.
Mi-ar fi placut si mie sa fiu cu voi. Pareati ca v-ati simtit tare bine.
Mirelush sper sa treci cu bine peste ziua de azi si sa te recuperezi cat mai repede.
Patricia, Rubia si asteptam sa vedem de la care cati numaram, , sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna fetelor

gata, s a terminat si cu asta s a incheiat etapa FIV1, trecem la nivelul urmator. Sunt ok, nu am siltit nik, a fost cu anestezie totala, am mai stat cam 15 minute dupa ce m-au mutat in salon si pentru ca imi era frig am chemat asistenta sa mi scoata perfizia m-am imbracat si am fugit spre casa. Am mancat, ca muream de foame, in drum spre casa numai la asta mi-a fost gandul.
o sa fie bine.

fetelor va imbratisez si va multumesc pentru grija si suport.
sami, cornelia, felicia, vio, puffi, dent, alina, mama, andrada mi celelalte fete va si multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricia spune:

Mami vreau sa dea Domnul sa fie sarcina cu mai multi bebei, sa nu fie SEU si nici molara. Mai e un pic pina Luni, dar timpul trece asa greu.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia_
[Celelalte, le puteti cunoaste aici. Nu am pus nume, ca nu stiu daca toate fetele sunt de acord.
"De multe ori pierdem micile bucurii, asteptand marea fericire..." (Pearl S Buck)


Bey, voi chiar vreti sa fac crize? Am psihicu' labil, va zic de p-acum . Puneti mana si ziceti care cine e, ca m-apuca dracii!
Adica respect initiativa feliciei, e foarte onorabila, bravo, da' gata.
Si, ca sa spargem gheata, incepem cu persoana in cauza . So, Felicia draga, tu care dintre printzese esti?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui puffy10
Goggy chiar daca ai doar o postare in ultimele saptamani, te-am tot urmarit de cand .... de atunci... si nu mai apareai, ce-ti mai fac ochisorii? cu ce te mai lauzi?

6IA, 2FIV-nereusite
prin adoptie vom aduce bucuria in casa...


Ochisorii sunt bine, multumesc, la locul lor . De laudat nu prea am cu ce, am o perioada mai nasoala la serviciu si asta imi ocupa tot timpul. In rest, ce sa zic? Ma apuc de strans banutzi pentru Fiv4, mai fac o analiza, mai inghit o vitamina....sa nu-mi ies din mana




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

feli facea pozele

eu sunt aia cu ochelari.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Goggy te mai "vede" omu' si pe tine. La voi la lucru nu vin sarbatorile ? Acum ii apuca chefu' de lucru?
Subscriu si eu referitor la poze! Va iesi soarele si pe strada mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Mirela care din ele? Ca mi se pare ca sunt mai multe cu ochelari. Va iesi soarele si pe strada mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Goggy, eu sunt cea din spatele aparatului.Daca vrei sa ma vezi... linkul duce la albumele mele Hai ca pun si nume, daca se supara cineva, sa imi spuna si sterg.
Mirela, ma bucur mult ca esti bine!
Eu acum caut informatii despre FET (transfer cu congelati) - a facut cineva la Budapesta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Buuuuunnnn, cu felicia am rezolvat-o, vazut, placut...ma bucur de "cunostinta"
Acu' sa vedem restu'.....mirelo, am depistat vreo 3 persoane cu ochelari...




Mergi la inceput