Cedez programare dr. Adrian Pop

Cedez programare dr. Adrian Pop | Autor: delsim

Link direct la acest mesaj

Avand in vedere ca la topicul deschis de ea,Libelula nu mi-a dat un raspuns, am deschis pe asta ca sa stiu daca-mi anulez programarea sau o donez cuiva care are nevoie de ea
Deci e vorba de o programare la eco la dr. Adrian Pop la Diagnosis, pe 16 dec. , ora 11.30

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Nu are nimeni nevoie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns libelula spune:

Eu am nevoie!

Imi pare rau, nu am mai verificat pana acum celalalt topic deschis de mine.

Daca mai este disponibila programarea, pentru noi este aur curat!


Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Da,sigur ca da,chiar ma pregateam maine dimineata sa o anulez.
Hai sa vorbim pe PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Rog moderatorii sa inchida subiectul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nique15 spune:

Buna,
Legat de programare pentru eco la dr POP am si eu o programare facuta la Diagnosis pentru data de 24 Februarie 2010, ora 16:00. Pentru mine, care voi fi in data respectiva in 36 de saptamani este cam tarziu, dar mai devreme nu am reusit sa ma programez. Sunt foarte interesata sa fac "schimb" pentru o programare la mijlocul lui ianuarie (11-24) cand as avea 30-31sa. Multumesc pentru interes.

Ioana si Simina

Poze cu Simina

Simina e atat de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniam spune:

Buna,

As avea eu nevoie daca mai e valabila oferta. Pentru mine se incadreaza perfect pentru morfo-fetala. Multumesc,

Melania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniam spune:

Citat:
citat din mesajul lui nique15

Buna,
Legat de programare pentru eco la dr POP am si eu o programare facuta la Diagnosis pentru data de 24 Februarie 2010, ora 16:00. Pentru mine, care voi fi in data respectiva in 36 de saptamani este cam tarziu, dar mai devreme nu am reusit sa ma programez. Sunt foarte interesata sa fac "schimb" pentru o programare la mijlocul lui ianuarie (11-24) cand as avea 30-31sa. Multumesc pentru interes.

Ioana si Simina

Poze cu Simina

Simina e atat de mare




Buna,

Mai e valabila propunerea ta?. Astept un raspuns. Multumesc,

Melania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nique15 spune:

Buna,
Oferta mea este valabila in conditiile in care imi poti oferi o programare la schimb in cele 2 saptamani care urmeaza pana la sfarsitul lunii ianuarie.
Daca voi reusi sa ma reprogramez altfel, iti voi ceda programarea pe care o am facuta pt 24 februarie.

Numai bine,

Ioana 29+ cu si Simina (02.08.2005)

Poze cu Simina

Simina e atat de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniam spune:

Citat:
citat din mesajul lui nique15

Buna,
Oferta mea este valabila in conditiile in care imi poti oferi o programare la schimb in cele 2 saptamani care urmeaza pana la sfarsitul lunii ianuarie.
Daca voi reusi sa ma reprogramez altfel, iti voi ceda programarea pe care o am facuta pt 24 februarie.

Numai bine,

Ioana 29+ cu si Simina (02.08.2005)

Poze cu Simina

Simina e atat de mare




Buna,

Din pacate nu am programare la Dr. Pop. Eu am fost de doua ori la Dr. Romeo Marin tot la Diagnosis, care mi s-a parut foarte ok si profesionist. Vroiam la Dr. Pop pentru o a doua parere, mai ales ca e vorba de morfo de 22 sapt. Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu o programare la schimb. Te-ai inscris pe lista lor de asteptare? Poate ai noroc...Daca nu o sa rezolvi astept cu interes raspunsul tau. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nique15 spune:

Buna,
Am fost si am vorbit chiar cu dl doctor si m-am inscris pe lista de asteptare. Daca ma vor suna si voi reusi sa merg la eco mai devreme iti voi ceda programarea. Altfel, ramane sa merg (daca nu nasc pana atunci) pe 24februarie cand aveam programarea. Te tin la curent cu ce reusesc sa fac.
Toate cele bune, succes si tie!

Ioana 30+ cu si Simina (02.08.2005)

Poze cu Simina

Simina e atat de mare

Mergi la inceput