Cine ma poate ajuta sa ajung la dr Iosup?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

imi pare tare tare rau pt micutul ingeras

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina_bulina spune:

Pana la urma, draga libelula, ce ai facut? Cum e? Asteptam vesti de la tine cu nerabdare.

32+ Maria Dalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicoleta_ior

nu vreau sa conving pe nimeni, mi-am spus parerea, dupa cum ai vazut am dat si variante inclusiv m-am oferit sa ajut cu nr de telefon ale asistentelor ale unor dr. cunoscuti, este alegerea ei, pentru mine iosup este un dr. exceptional, mi-am exprimat parere, sunt libera sa o fac.
Eu am exemple reale, cum ca acest dr. a descoperit malformatii inca din stadiul uterin, lucru pe care Pop nu l-a facut.

Nicoleta

si pentru mine a fost exceptional ca nu am avut probleme dar au fost chesti fffffff grave pe care nu le-a vazut .
Mie un dr mi se pare bun at cand intampina probleme nu at cand are numai pacienti sanatosi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns libelula spune:

Doamne, cate mi-ati raspuns si eu nici nu am mai intrat aici!

Povestea este urmatoarea
- primul diagnostic la Medlife - Transpozitie vase mari
- al doilea diagnostic, Iosup - trunchi arterial comun

Aici ne-am blocat. Am trimis toate rezultatele + filme + poze la Viena si asteptam programare la consultatie. Intre timp, au mai cerut o parere si un set de filme si am fost dirijata catre Pop si Herghelegiu.

Daca ma poate ajuta cineva cu nr de tel de la asistenta dr Herghelegiu, ar fi super!

Nu stiu ce sa va mai zic, incercam sa ne mobilizam, sa nu il stresam pe bebe. O sa facem tot ce se poate pentru el. Din pacate, diagnosticul pus de Iosup implica multe operatii, multa suferinta, malformatii colaterale la alte organe... Asa ca ne rugam sa nu fie corect...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta_ior spune:

imi pare rau pentru diagnosticul pus de iosup, sa dea DD sa nu fie asa. in legatura cu asistenta lui herghelegiu, suna la eurovlinic, iti va rspunde cineva de la receptie, 021 200 68 00, ii spui povestea ta, ea va anunta pe asistenta dansului si te va suna cam in 2 zile. multa bafata si sa revii cu vesti bune

Nicoleta 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Libelula, ce ai facut?

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput