Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello

mey da ce cafea speciala servii voi dimineata,de asta sunteti in asa mare forma

JoAnn felicitari, ar daca ai de smotruit..cere-i la iona un ren sau pa renees...ca te rezolva urgent, contra cost evident. negociezi la sange

anka sper ca esti bine. nu te-am mai vazut p'aci, da sa stii ca ne e dor de tine si te asteptam

ai avut tu inima iona sa lasi baietii acasa? si ai naivitatea sa crezi ca nu a profitat nimeni? poi eu sunt o lady si nu zic ce am facut aseara,iar ei sunt niste cavaleri...si nu zic cum au petrecut aseara. deci....tu sarbatoreste ca nu i-a atins nimeni, ca noi ne vedem de treaba aci

apropo...cu cine ai fost plecata? si sis unde e?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

salutari fetili.....sunt iona........sis cu fingeruau plecat sa-si continue luna de miere cat stau nu stiu exact

eu am intrat sa i-au o doza de www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs&feature=player_embedded" target="_blank">energizant forte si sa deschid inca o data www.youtube.com/watch?v=EJ_NXXhp6o0" target="_blank">surpriza de la mj si www.youtube.com/watch?v=oENjruMUaI4" target="_blank">surpriza lu lisa

anka,purple

mey JoAnn nu pot sa nu ma intreb de ce cafeaua facuta de ebony pt.tine nu are aroma si dulceata www.youtube.com/watch?v=js7eU4xvcMs&feature=fvw" target="_blank">cafelei cu care ma serveste pe mine?cam de 2 ori pe luna stii tu cand

oana eu stiu ca tu nu servesti cafea da de o www.youtube.com/watch?v=TjSu2vFLjtU&feature=related" target="_blank">ciocolata calda alba ce zici?

edit:nu se deschidea surpriza

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona,iona...asacum sunt io ,tot imi dau seama ca tu ai un dinte impotriva mea...ca e din cauza lui Ebony,asta e clar...pana la urma cu toti loverii aia de ii ai tu ...tot la costum iti sta gandul.Adevarul e ca ii superb rau
Mai trag si io cu ochiul la un goldie , la un bad sau dangerous dar cand vad costumul e musai sa ma asez, ca nu ma tin picioarele

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank"> buna seara

fetele un www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank"> ceai verde cu lamaie serviti?

va pup.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa frumos stii sa saluti......meniul vad ca incepe sa se diversifice

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
mey JoAnn nu pot sa nu ma intreb de ce cafeaua facuta de ebony pt.tine nu are aroma si dulceata cafelei cu care ma serveste pe mine?cam de 2 ori pe luna stii tu cand

iona...cred ca te intrebi degeaba.La socoata mea rezulta ca Ebony e la mine din data de 23.11,deci...mai putin de o luna, asa ca nu pot sti care 2 ori pe luna iti face tie cafeauatrebuia sa adresezi intrebarea altcuiva nu crezi?...
Oana tu stii ceva?
Si inca sunt in luna de probadar totul e ok

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nu stiu nimic JoAnn...de cand ti l-am predat nu mai stiu nimic de el, decat ce ai zis tu. iar cat a fost la mine, clar iona nu a atins nimic

lisa

in rest unde e trupa goldie? mj? anka? purple? petreceti cumva la viena la castel? ca asta e inalta tradare si se pedepseste

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor.Vad ca azi dimineata tot Ebonyserveste .Si ce frumos s-a imbracat pentru voi
Oana pentru tine pentru ca nu bei cafea Ebony iti da

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
mey cu asa meniu zau daca stiu la ce sa ma opresc, io de fel nu beau ceai da ceaiu de la lisa l-am consumat pana la ultima picatura
acu data fiind ora m-as opri la un www.youtube.com/watch?v=IbMDnHLFzf0" target="_blank"> cocktail

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi intr-un as ameniu...o tineti...de cine mai poate sa scrie aci. cand zici ca ai terminat, mai apare cate un fel nou

JoAnn

mj pe unde ai umblat ieri? purple? inca nu m-am luminat daca ati fost la viena impreuna

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput