Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

VH1 ANNOUNCES EXCLUSIVE WORLD PREMIERES OF MICHAEL JACKSON'S "THEY DON'T REALLY CARE ABOUT US" MUSIC VIDEO.

http://www.thefutoncritic.com/news.aspx?id=20100115vh101

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu stiu daca voi urmariti site-ul whereismichaeljackson... eu ma mai uit din cind in cind pe el, imi place cum scrie tipa.. Dar la capitolul Rezumate, desi teoretic este de plins, am ris cu lacrimi de felul in care rezumeaza derularea evenimentelor: http://sites.google.com/site/whereismichaeljackson/rezumate

Imi cer scuze anticipat daca unele fete vor fi suparate de felul in care povesteste evenimentele, stiu ca sint lucruri triste daca ele chiar s-au intimplat, dar eu, cu partea din mine care nu crede ca s-au intimplat m-am amuzat de rezumatul evenimentelor... pentru ca asa povestite, chiar pare totul cusut cu ata alba si aduce a regie curata.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

nelia si eu urmaresc acest site....cand am citit rezumatele ...acelasi lucru mi s-a intamplat si mie ...

cand ma apuca deznadejdea...dau o raita prin acest site ...si parca lucrurile se vad altfel...cu toate ca ...cu unele lucruri nu sunt de acord


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

LaToya acceptand premiul in numele lui Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

http://stirileprotv.ro/video/secvente-de-pe-dvd-ul-cu-repetitiile-lui-michael-jackson-lansate-online/60400777

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaBorboly spune:

Salutare tuturor! Stie cineva unde pot gasi cartea Moonwalk in limba romana, online? Va rog frumos...Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaBorboly

Salutare tuturor! Stie cineva unde pot gasi cartea Moonwalk in limba romana, online? Va rog frumos...Multumesc!


Bun venit Diana! Gasesti Moonwalk in limba romana aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141824



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Cum poate un premiu sa insemne foarte mult pentru... un om care a murit!?! Nu pentru cariera lui, pentru copiii lui, ci for him. Vedeti minutul 6.33 in filmuletul de mai sus, cu LaToya...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mda...am vazut-o si eu simbata pe LaToya vorbind asa cu patos la primirea premiului, si dand din manutze sa se vada aripile rochiei ....ce sa zic, cand au mai fost ei, fratii, surorile asa in lumina reflectoarelor? Invitati de (h)onoare la atitea spectacole?



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput