Ultima manusa aruncanta...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui cortexia

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Tocmai am vazut conferinta de presa a lui Basescu
o puteti vedea la www.basescu-live.ro (inca nu au pus-o dar sper sa o puna)

Bineinteles, nici o televiziune nu a dat-o, in afara de OTV.

Basescu l-a invitat pe Geoana la OTV asta seara, unde, se pare, vor urma NOI DEZVALUIRI.

sa vedem daca ... Geoana are ...curaj si merge ca un barbat.



Merci pentru link

Geoana, dupa intilnirea de aseara, nici nu si-a revenit inca, de unde energia de a-l intilni din nou pe Base?

Imaginati-va cite replici noi ar fi trebuit sa invete intr-un interval atit de scurt...Fiti intelegatori!







Cortexia, vrei sa-ti fac rost de IP-ul de IM al Irinei.c.?

Irina.c., imi permiti sa-i dau Cortexiei IP-ul tau de IM?

Se mai poarta sa credem in miracole inainte de Craciun?










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Capcaune,pe cat pui pariu ca-i intoarce pe Liberali impotriva lui Patriciu de moare ala!


daca reuseste Base una ca asta, ajunge bietu dom' Dinu cu nervii franjuri Bruce Lee il bate pe Van Damme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Desprecopii, la modul in care il sustii pe Basescu (desi mie mi s-ar parea normal sa fii impartiala) suspectez ca si acest forum s-a transformat intr-un forum in care persoane platite il preaslavesc pe conducatorul iubit. Gresesc cand spun ca ar trebui sa fii impartiala?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

Desprecopii, la modul in care il sustii pe Basescu (desi mie mi s-ar parea normal sa fii impartiala) suspectez ca si acest forum s-a transformat intr-un forum in care persoane platite il preaslavesc pe conducatorul iubit. Gresesc cand spun ca ar trebui sa fii impartiala?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!



gata cu libera exprimare?? pai inca n-a ajuns Geoana presedintele celor 80 mil de romani. repede, ne mai exprimam si noi. daca, doamne fereste, iese, o sa va exprimati doar voi.



mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Parca topicul era intalnirea potentiala de aseara de la zerotv.
S-a intamplat?
Cine ce a dezvaluit? A inviat Elodia? E Goana gay sau o bate pe soacra-sa o zi da una nu?
S-a lasat Base de bautura?
Pana la urma care e concluzia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:


citat din mesajul lui b.nica

ceva legat de disparitia lui Antonescu




Citat:


citat din mesajul lui capacunul

Ceva legat de disparitia lui Antonescu



Citat:


citat din mesajul lui crin antonescu, mesaj gasit de denizel pe covorasul de la intrarea in casa

bnica, capcaunul !

Traian Basescu nu crede in nimic. Nu are doctrina, nu are convingeri si nu crede decat in visele sale de marire. Pentru aceasta, ar fi in stare sa sacrifice orice si pe oricine: pe mine (), pe dumneavoastra si chiar Romania intreaga.
Romania nu mai poate fi lasata in deriva, la cheremul unui om obsedat.

Va chem asadar la continuarea REVOLUTIEI BUNULUI SIMT.
(As vrea sa ma vedeti in continuare vorbind civilizat si hahaind cu gura pana la urechi atunci cand adversarul meu politic are ceva de spus.
Asa cum declaram si Antenelor, asa-s io, mai nepotolit, ca un adolescent care se aseaza, alaturi de simpaticii clasei, in ultima banca la ora de educatie sexuala).












Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui andrruzza

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

Desprecopii, la modul in care il sustii pe Basescu (desi mie mi s-ar parea normal sa fii impartiala) suspectez ca si acest forum s-a transformat intr-un forum in care persoane platite il preaslavesc pe conducatorul iubit. Gresesc cand spun ca ar trebui sa fii impartiala?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!



gata cu libera exprimare?? pai inca n-a ajuns Geoana presedintele celor 80 mil de romani. repede, ne mai exprimam si noi. daca, doamne fereste, iese, o sa va exprimati doar voi.




mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR





Aici nu era vorba despre libera exprimare, era vorba despre impartialitatea unui moderator de forum care se plange constatnt de relele tratamente (aplicate de catre televiziuni, de catre formatori de opinie) la care este supus candidatul sustinut. In aceste conditii m-as fi asteptat la un minim de impartialitate.

In alta ordine de idei, sunt curioasa cine va tacea mai mult dupa ce se va alege presedintele. Nu stiu de ce am presentimentul ca daca nu va iesi Basescu, tot sustinatorii acestuia se vor exprima mai cu ardoare.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

Citat:
citat din mesajul lui andrruzza

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

Desprecopii, la modul in care il sustii pe Basescu (desi mie mi s-ar parea normal sa fii impartiala) suspectez ca si acest forum s-a transformat intr-un forum in care persoane platite il preaslavesc pe conducatorul iubit. Gresesc cand spun ca ar trebui sa fii impartiala?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!



gata cu libera exprimare?? pai inca n-a ajuns Geoana presedintele celor 80 mil de romani. repede, ne mai exprimam si noi. daca, doamne fereste, iese, o sa va exprimati doar voi.




mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR





Aici nu era vorba despre libera exprimare, era vorba despre impartialitatea unui moderator de forum care se plange constatnt de relele tratamente (aplicate de catre televiziuni, de catre formatori de opinie) la care este supus candidatul sustinut. In aceste conditii m-as fi asteptat la un minim de impartialitate.

In alta ordine de idei, sunt curioasa cine va tacea mai mult dupa ce se va alege presedintele. Nu stiu de ce am presentimentul ca daca nu va iesi Basescu, tot sustinatorii acestuia se vor exprima mai cu ardoare.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!






Oricine are dreptul la o OPINIE,libertatea de exprimare, fie ca detine un forum fie ca doar e membru pe un forum.

Si atata timp cat desprecopii va lasa sa va intindeti pe aici preferintele (altele decat ale administratorului), eu zic ca ar trebui sa nu se mai planga nimeni.
Libera exprimare este si de-o parte si de alta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Si eu ce tot zic aici? Daca tot ne exprimam liber de ce ii tot atacam pe unii si pe altii, ba pe Antena 3, ba pe Realitatea ca dau sau nu discursuri, sau de ce comenteaza in nu stiu ce fel? Si ei au dreptul la o opinie!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mami alexia, eu nu sunt jurnalista si, poate si mai important, mi-am declarat simpatia politica pentru unul din candidati. Pentru ca sunt om. Nu am interese politice, sunt in afara tarii de 15 ani, deci fac parte din diaspora informata. Atat.
In plus, nu am dosare penale, ca Vantu si Voiculescu deci nu sunt interesata de avantaje in fata justitiei. Te-ai obisnuit sa il asculti pe dl Ciuvica si, pentru ca pe aici nu apare, consideri ca nu suntem democratici?
Afirmatia ta, ca am primi bani pentru opinii politice, m-a intristat. Tu esti convinsa ca e nevoie neaparat de asemenea stimulente, ca sa ai o voce?
In plus, pe acest forum, fiecare a avut dreptul sa isi exprime opinia publica, in mod obiectiv. Mi s-ar fi parut demagogic sa imi declar impartialitatea si sa trag sfori pe la spate. Nu cred ca ma poti acuza de asa ceva. Daca tu insa consideri ca ai fost nedreptatita, te invit deschis si foarte cordial sa parasesti acest forum - nu de alta, dar mi s-ar parea nedrept sa stai intr-un loc in care ti se pare ca nu ai voie sa iti exprimi parerile politice.
Cred ca atunci cand ne exprimam opiniile, trebuie sa avem si puterea de a le argumenta si de a actiona conform principiilor nostre.





**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput