Fulgusori (177)- Bravo SHTEPHY!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

douradoudou si Lacramioara, suntem alaturi de voi... atat cat putem . Sa va ajute Cel de Sus


hai Shtephy


Camy, ma bucur ca perseverezi si incerci sa dai puiului mic laptic de san cat mai mult. Te rog, nu te stresa pentru asta, doar persevereaza. Cel mai important e ca Flaviusica e sanatos

simonette, si eu care ma gandeam ca nasti... si asteptam vesti

lavi, mamica fericita. Al meu nu cred ca ar incerca ceiutul... cand ii e foame e dezastru... Dar doarme bine noaptea mancand foarte bine la san pe la 12, 3, si apoi 6... nu cred ca e exagerat de greu... desi ma trezesc la 3 ore si stau 30 minute ( pana ne schimbam si papam si adormim inapoi) . Am mare noroc ( sper sa ne tina) ca doarme bine noaptea intre supturi. Ziua , acum spre exemplu, e cu ochii pe tavan... astept sa tipe la mine sa-l bag in seama

Andreutule Bun Venit acasa!!!!!!!!
Cat despre alaptat.... sa fereasca D-zeu cate ganduri mi-am facut si eu. La mine, Mihnea sta la san 10-15 minute si ii e suficient... creste vazand cu ochii si eu aveam impresia ca ar trebui sa manance vreo jum de ora... si aveam 1000 de ganduri. Cand spun 10-15 minute inseamna ca isi ia si mici pauze sa respire in timpul asta... deci nu trage continuu. Spun asta ca tare imi venea sa de teama ca nu papa... si ma simteam ca ..... Nu te stresa deloc... incet incet va invatati una cu cealalta... dupa 1 sapt acasa impreuna... mai pleaca din gandurile astea




Mami fericita de Mihnea Mihnea creste mare Mihnea papa
aniversarea nuntii POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Lavi, tu cum mai esti? ce fain ca Rares e cumintel si sta la el in patut. Si eu tot incerc cu Dominic dar degeaba. Azi noapte am avut nervi pana la 4 si l-am tinut la el in pat si nu a dormit deloc, ba mai mult a plans si marait continuu, asa ca la 4 l-am luat in pat la mine, i-am dat sa suga din nou si l-a tinut mama infofolit langa ea si a dormit pana la 8. Cum lua mama mana de pe el, incepea sa maraie. Tu la Rares ce ai folosit impotriva colicilor de au disparut?

Ramona,
MAMICA DE BROSCOI - PRINTISOR DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:


HAI SHTEPHY! TE ASTEPTAM CU IUSTINUL


Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:


IUSTIN te asteptam cu drag!

SHTEPHY draga suntem cu gandul la voi 2 si la Stefitza mica! Multi pupici de la noi!

Ramona,
MAMICA DE BROSCOI - PRINTISOR DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:







Haide SHTEPHY! Nastere usoara!







monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Fetele ma duc sa ma aranjez si ... pe cai. Plec la Herghe. AM inima cat un purice dar trebuie sa sper pt copilasul meu.


37+ moi si Cezara Maria
AMR 2+ saptamani pana la intalnirea cu Baby Boom.

Poze recente, la 33 de ani (eu) si 37 de saptamani (Cezarica)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flosideea spune:

buna fetelor.dau si eu buzna pe aici pentru a va spune ca am vorbit cu shtephy ,este ok,se simte bine,are contractii dureroase,dar nu putea sa zica daca sunt regulate,oricum crede ca azi tot ajungea la spital.va voi tine la curent,alaturi de unele fete minunate de aici,atat cat imi va permite bebelusul meu scump!oricum i`am transmis urarile voastre si stie ca ii sunteti alaturi.
Draga mea surioara,shtephy,iti urez nastere usoara,sa fiti bine amandoi si sa stii ca ne rugam pt voi!Te iubim mult!

shtephysi Iustin

Andreea,mamica de Denis-Stefan(17.07.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Dankutza - bafta maxima!!!

Flosideea - multumim de vesti

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

HAIDE SHTEPHY...SA NASTI CAT MAI USOR SI REPEDE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

Fetele ma duc sa ma aranjez si ... pe cai. Plec la Herghe. AM inima cat un purice dar trebuie sa sper pt copilasul meu.


37+ moi si Cezara Maria
AMR 2+ saptamani pana la intalnirea cu Baby Boom.

Poze recente, la 33 de ani (eu) si 37 de saptamani (Cezarica)

Te asteptam cu vesti bune. Sunt sigura ca ne vei aduce numai astfel de vesti si te vei intoarce linistita.




Mami fericita de Mihnea Mihnea creste mare Mihnea papa
aniversarea nuntii POZE

Mergi la inceput