Breaking news; Caseta cu copilul

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

nuuu, in tara asta toata lumea e cinstita. In special Basescu . ei hai, ca am si eu chef de glume,ca se apropie ziua mea.
Dar tot nu pot sa am incredere intr'o expertiza de la Institutul National, ceruta de Basescu, despre Basescu. Asa sunt eu, mai sceptica. oricum, pt mine nu face diferenta daca acea caseta e autentica sau nu. Rectia lui la vizionarea imaginilor a spus totul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

http://www.cotidianul.ro/expertiza_casetei_a_fost_trimisa_la_cotroceni-104643.htmlcotidianul deja incearca sa o scoata tap ispasitor pe Lavinia Sandru, in chestiunea penala...deci e groasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancuta-Maria

nuuu, in tara asta toata lumea e cinstita. In special Basescu . ei hai, ca am si eu chef de glume,ca se apropie ziua mea.
Dar tot nu pot sa am incredere intr'o expertiza de la Institutul National, ceruta de Basescu, despre Basescu. Asa sunt eu, mai sceptica. oricum, pt mine nu face diferenta daca acea caseta e autentica sau nu. Rectia lui la vizionarea imaginilor a spus totul.-----------------------------------------------------------------------
„timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Poate ca adevarul din spusele politicienilor e undeva la mijloc...nu cred ca suntem, cu totii, atat de naivi incat sa-i credem neconditionat...mie ,inadmisibil si josnic, mi se pare modul in care se incearca manipularea noastra,dar respect dreptul fiecaruia dintre de a se lasa sau nu manipulat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Expertiza asta imi aminteste de dosarul Flota, din care Basescu a iesit basma curata de abia la a treia expertiza, si anume dupa ce l-a numit pe Daniel Morar la DNA.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Cica orice expertiza serioasa cere originalul. A trimis Basescu caseta originala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

io chiar as fi plans de eram in locul lu baselu...oricum stim ca stie sa planga la comanda



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

copiloi, esti asa de spalata la creier incat nu se poate discuta cu tine. Pacat, strici o conversatie calma cu argumente dovedite.
Tu si sirimie sunteti clar niste persoane care au interese sa arunce praf in ochi pe un forum de femei.
Daca nu e deloc important pentru voi ca PSDul vine cu falsuri grosolane, ca se foloseste de imaginea traumatizarii unui copil, in scopul alegerii lui Geoana... e trist de tot

E o mare rusine, si asa cum l-au murdarit cu noroi pe Basescu, ar trebui sa fie deja un semnal pentru toti ce vremuri vin dupa alegeri daca Hrebenciucii si Vanghelii vin la putere.

PS: mai luati o pauza ca oricum nu convingeti pe nimeni cu propaganda voastra ieftina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Vaaai, cica iar a plans.......


Deeeci???? E trucat filmul?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns usorlili spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

io chiar as fi plans de eram in locul lu baselu...oricum stim ca stie sa planga la comanda



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei



Pai eu parca am vazut o lacrima in coltul ochiului, la sfarsitul conferintei de presa. Oare mi s-a parut? Oare chiar a fost o lacrima?

Sarmanul om...

Si totusi exista iubire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Cica din 18 pagini ale experizei a citit o propozitie!

Iar concluzia la adresa lui Patriciu spune totul: filmul nu e trucat!

Mergi la inceput