Pufuleti 01.02-2010 (63) Bravo Andre_lina!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

OFFFFFF....GREU MAI MERGE DC-UL ASTA.....

am vesti de la PATRIOT


e la mami....asteapta sa vina cineva sa-i bage tatza in guritza....si l-am si auzit....

ea e super fericita si emotionata...si se pare ca se simte destul de bine....ca un fluturaz zice, fata de fetele cucezariana care-s cocosate. bea ceaiuri la greu..pt lapte...ne sfatuieste pe cele care urmam sa ne dam de dinaite pe sani cu ...germanstan...cred c-am scris aiurea...stii voi , crema aia,.....tronsoanele..sa fie facute mai lungi decat spunea ea ca le-a facut....cusatura e ok...aaaa....s-au hot la nume TUDOR - ANDREI..E MULTUMITA DE DOCTOR...DE PERSONAL IN GENERAL....bb e cumintel....doarme si na asteapta papa....spera ca vineri vine acasa...
tati e topit dupa bb...ceea ce e minunat...si speram sa-l tina sentimentul...stiti voi povestea lor...

i-am zis sa-mi mai dea beep....ca de, eu n-o sun...poate e cineva la ea..poate bb...poate doarme. oricum..ma bucur din suflet ca sunt bine amandoi.

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Ofe acum am vazut ca ai scris ca patutu e primit, sa-l stapanesti sanatoasa! Infacol si dermalin am inteles ca se vor gasi in sensiblu luna asta nu>
Ratusca exact aceeasi saltea o vreau si eu de la baby comfort da nu inteleg care e diferenta intre aia de 6 si aia de 8 ?? in afara de bani (aia cu groeime de 8 e cu un mil mai scumpa la dimens mele 70x140) tu vad ca ai ales de 8, de ce? pls ma lamuresti?
emanuelle eu stiu ca vreau celule stem inca nu stiu de ce vreau si cu cine si cum dar planuiesc sa incep sa merg la intalniri cu firmele si sa aflu ce si cum...daca ma lamuresc va anunt.

AAAA acum citesc, adica la 32 de sapt e tarziu> sapt asta nu am cand sa ma interesez sapt viitoare am treaba cu pus la punct contabilitatea, mai incolo ma gandeam io sau chiar in ianuarie...treb sa imi trimita inainte? treb sa ma duc din timp?? offf cand?
cam ce preturi sunt? are cineva idee? care e cel mai avantajos a facut cineva studiu de piata?

lia_2009 stai linistita ca bebeii cresc in salturi, las ca recupereaza bb pe ultima suta de metri ai sa vezi!


Trimit mesaju sa nu pierd...

32+ Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

fetele am poza cu patriotul...nu stiu s-o pun aici...sa intru pe ..pufuleti sa vad care din voi e online....sa puna

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

dastefa, si eu am o usturime pe jumate din operatie, pe stg, de vreo 3 zile. doar la efort sau cand ma intorc de pe stg pe dreapta. asa k atunci cand era "proapata". sper sa fie cuminte...

alexutzza, multumimde cinste. eu as prefera bomboanele alea cu martzipan ca le-a luat cineva pe toate din metro, incat al meu sotz nu a gasit ieri, sa dea cu tunul.... a cumparat o cutie de merci, din care 2 cioco au martipan

cristies, da' nu trebuie sa ne cheme la 2-3 saptamani incepand cu luna a 8-a?? oricum, dr. stie mai bine, dar eu as vrea sa merg si pe 11 (cand avem eco doppler sa masoare fluxuri si greutate) si undeva intre craciun si reve...

Cris, 32+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 7 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui al3csa

App de nesimtitii astia .. Am vazut si eu o gramada .. Tot felul de tigani .. de barbati care nu stiu ce naiba cautau acolo se uitau ca prostii habar nu aveau ce se intampla acolo se uitau ca bolovanii .. Eu slava Domnului am un sot .. sa-mi traiasca .. E mai ceva ca mine cand mergem acolo. El se duce el vb .. de cele mai multe ori dr vb cu el .. sau il cheama si pe el cand imi zice mie ceva. Vb cu asistentele .. le da "dreptu" ca mie nu-mi place sa fac asta si nici nu stiu ca nu am dat in viata mea . Mai nou a inceput sa ridice lumea din tranvaie si masini ca sa stau eu jos mi se face o rusinee .

29+ Yannis Andrei

Poze




Al3csa, foarte bine procedeaza sotul tau. Ai un barbat adevarat, sa-ti traiasca.


Pupici

Acum 32+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 8 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

Asa ..iar acum sa ma laud si eu ...ieri am primit de la nishte prietenii ...le-a fost frica ca le-o iau eu inainte la cat de disperata m-au vazut...patutul (salteluta e in faceri inca - mi-o fac la comanda din iarba de mare) ...paturica si pernuta pentru bebelina, si sterilizator de la Avent pentru 6 bibe ...

Elena, 31+



AAAAAAAAAA! sterilizator Avent! donez preietenii mei ptr ai tai! LOOL rusine sa-mi fie dar deh! vreau si iooooo!

32+ Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

fetelor nu am reusit sa mai intru aseara ptr k am vnt din oras pe la 23-30 si eram foarte obosita......si azi nu a mers netul pana akm au schimbat toate cablurile..in sf akm merge...si eu am ramas pe la cap 61 merg sa recuperez...multi pupici

Andreea 27+ -Alexandra Elena si Mario Andrei 16.08.2005
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Cristies, felicitari pt vestile bune de la doctor.

Cris.dogarel si Decenuela, multumim pt vestile proaspete despre bebe Patriot si mamica lui Abia astept sa reusiti sa puneti pozicile.

Alexutzzza, super ca ai rezolvat cu prenatalul.

Acum 32+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 8 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Decenuela, ai reusit sa postezi poza cu bebe patriot???
Te ajut cu ceva?

27+
AMR....28 de zile pana la urmatorul eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

elefantica, danyelana, xela Merci ca-mi purtati de grija...off pai am atatea de facut! si apoi...eu inca nu am cumparat decat o mana de hainutze nici strictu necesar la hainutze nu are BB o sa incep sa alerg dupa cumparaturi acuma si treb sa fac contabilitatea pe tot anu la PFA ca nu stiu cum se face e prima oara si am tot amanat tot amanat sperand sa gasesc un contabil ceva cineva sa ma ajute da nu stie nimeni asta imi trebuia la neuron de gravida! contabilitate!

cristies felicitari, bine ca ai colul ok!
cris dogarel pai cu atatea reflectoare pe tine (lumina de la cele 2 stelute ) trebuia sa te rasfeti la coafor ca deh.... sa-ti fie de bine!

decenula multumim de vesti! cred ca e suuper sa ai pe bebe in bratze! abia asteptam pozeee!!! Off bravo BEBE patriot! si imi place si numele ce frumos! si imi place si ca tati e topit offf ca-n telenovele ce sa mai! ce frumoooos!

cris.dogarel io nu stiu de martipan in metro, io mereu iau de la astea care au direct din germania/austria adica PLUS si KAUFLAND, eu am facut stoc mare da nici chiar asa sa iau tot !!! da pentru tine dau, scot un baton mare de martipan la bataie ca mai mult te enervezi cu alea de la merci!

32+ Yannis

Mergi la inceput