Violente la Timisoara

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


Citat:
citat din mesajul lui Alina

Citat:
citat din mesajul lui ruxandra_sb



Timisoara, felicitari!

Timisoara, ca si acum 20 de ani.

Timisoara, primul oras liber de comunism.


Rusine pntcd. Nicodata domnul Corneliu Coposu nu s-ar fi dat de partea comunistilor. NICIODATA.
Rusine!

Eu nu mai cred nimic,nu as baga mina in foc...uite,asa ziceam si de Mircea Ionescu Quintus ca e stilpul liberalismului si frumos era sa stea deoparte...dar:
http://www.ziarulprahova.ro/articol~categorie-politica~stire-61873~mircea-geoana-a-declarat-la-ploiesti.html


Nu. Liberalii au fost mereu.. asa mai.. inca din 90.
Dar domnul Coposu n-ar fi facut niciodata asta. Stiu.

Domnul Coposu a fost un ADEVARAT.




Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Distractie pe cinste bag de seama

Stati asa,acum se vor strange ´´martori´´ care au vazut nu stiu ce autobus moldovenesc portocaliu

De-as fi in locul lui Ilici m-as retrage draq intr-o cabana undeva, in munti. Ca nu mai tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Acum Ciuhandu stia ca e hotarare de consiliu sa nu se autorizeze mitinguri in piata Operei, dar a ignorat-o cu buna-stiinta.




nimic nu stii mitingu' cic-a fost in salaoperei cel putin asa a afirmat in seara asta crinuletu' ... de unde trag io concluzia ca tot ce era afara era contra, ca vorba aia, pesedeii si peneleii-s cuminti si ascultatori. sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

hai ca e de "cascadorii rasului". eu cred ca moldovenii aia s-au teleportat, d-aia nu exista autobuzele...si mai cred ca nu erau moldoveni! cred ca erau niste teroristi irakieni, zau! si mai stiti ceva? s-au teleportat si in brasov si in bucuresti

si, copiloi, si eu sustin ca e cretin acest tovaras: antonescu! ba chiar unul mare! si vad ca se adanceste "boala" lui pe zi ce trece. o fi contagios geoana???

sunt curioasa cat de mult le creste disperarea pana pe 6 decembrie. la ce mai recurg? si da, ...asta merita pt ce au facut in ultimile zile!



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Acum Ciuhandu stia ca e hotarare de consiliu sa nu se autorizeze mitinguri in piata Operei, dar a ignorat-o cu buna-stiinta.




Mai, dar eu aveam alta impresie despre ciuhandru asta...ce-a patit de s-a dat cu iliescu?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui turturica

Noroc ca mai exista un youtube, un internet si nu pot sa cenzureze chiar tot.
Oricum, felicitari timisoarei. Inseamna ca situatia nu e chiar asa de roz precum ar vrea geoana & co sa fie dupa atita manipulare, lumea nu se mai lasa dusa de nas cu una cu doua, oricita campanie de dezinformare incearca sa duca.



asta spun si eu: BRAVO TIMISOARA!!!! Cum sa alegem iarasi comunismul , pe care am reusit, cu pretul atator vietzi , sa-l dam jos in '89????
cat despre "faimosul nostru primar".....NO COMENT....

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui mamaruta

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Totusi nu ma asteptam ca Antonescu sa nu iasa in fata,sa spuna ceva,orice!


De exemplu "am fost un dobitoc"


Pentru tine ar fi fost oricum un "dobitoc", indiferent ce facea...asa ca...

Cert este, ca tot DOBITOC se cheama ca este!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Tata lui Basescu stii ce-a fost?

Informeaza-te mai bine!

Iar ca sa spui ca Geoana e mai comunist decat Basescu....e hilar de-a dreptu'! Nu credeam ca a fi comunist are grade de comparatie!


Da' tata lu' Geoana ce-a fost si sub ce regim?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Eu in locul fetelor din Moldova as riposta!
Cand este vorba de spalare de imagine se spune ca moldovenii sunt cei cumparati si adusi cu autobuzele!
De ce nu s-a spus ca au fost adusi oltenii lui geoana?
Sunt cumva moldovenii mai fraieri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Tata lui Basescu stii ce-a fost?

Informeaza-te mai bine!

Iar ca sa spui ca Geoana e mai comunist decat Basescu....e hilar de-a dreptu'! Nu credeam ca a fi comunist are grade de comparatie!


Da' tata lu' Geoana ce-a fost si sub ce regim?


Ne batem in tati sau in fapte?

Pana una-alta nu Geoana a rostit "ILEGITIM si CRIMINAL" despre regimul comunist din Romania. Ba parca si lua peste picior povestea.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput