Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui amy2007

Pai mai fetelor, de controlat nu ma poate controla ca o sa fie tot un fluviu (scuzati expresia), de diphe nu mai pot sa o intreb ca maine tre sa il fac,...mai am totusi cateva intrebari dar ...sa vedem. Problema cea mai importanta deintrebat era daca pot sa stau luna ata fara diphe si sa decalez incepand cu ianuarie. Nu putea sa intarzie si nesimtitul asta 1 zi ?

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png


Ba da, te poate controla. Chiar e indicata perioada. Si, asa cum spunea si Libra, pt dr nu conteaza si poti face si analize de sange exact in Z3.
Si nu cred ca-i asa capat de tara daca vei amana cu 1 zi Dipherelinu', tocmai pt a cere si o second opinion.
Hai, te asteptam cu parerea nr. 2 a dr. nr. 2.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

surori,am uitat sa va spun: mona noastra se plimba pe malul marii!! va ajunge si ea acasa,intr-o vreme!

astept inca o minune in viata mea!!!



Sper ca se plimba la pas, nu in alergare usoara.
Trebuie s-o instruiesc iar, ca sa nu se apuce de abdomene dupa ET.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

la pas,sigur!!!
ce abdomene,fitness si alte alea...........
ne infiintam si la ea!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

surori,am uitat sa va spun: mona noastra se plimba pe malul marii!! va ajunge si ea acasa,intr-o vreme!

astept inca o minune in viata mea!!!



Sper ca se plimba la pas, nu in alergare usoara.
Trebuie s-o instruiesc iar, ca sa nu se apuce de abdomene dupa ET.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot



Saracuta nu-si da seama acum, ca e dupa anestezie. Ar putea face si alergari dar nu cred ca e bine. Eu m-am oprit ieri la crasma ca mi-era foame, iar cand m-am trezit iar m-am dus la crasma. Dar azi noapte.... vai si-amar de burta mea! Bine ca se simte excelent. Si probabil de fericire ca are multe oute ii vine sa se descarce cumva...

_
made in Romania, '73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Abia acum mi-am dat seama, poate trebuia sa mai stam la spital sa asteptam sendvisurile alea de care vorbea Nico ca de dimineata duhnea tot spitalul a ceapa prajita!

_
made in Romania, '73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui Libra

Abia acum mi-am dat seama, poate trebuia sa mai stam la spital sa asteptam sendvisurile alea de care vorbea Nico ca de dimineata duhnea tot spitalul a ceapa prajita!

_
made in Romania, '73


Libruta, fiind post, probabil voua va serveau fasole batuta cu ceapa prajita deasupra.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ce mai stiti de Menics si Mayan?

Hai, ca pe Menics o dam disparuta printr-un ziar local, ca am nasii in CT.
Luminita, de Mayan ai auzit ceva stiri, la TV, cand ai fost in Olanda? Ceva de genul, "sot batut ca gigelograma nu s-a ridicat la asteptarile sotiei".




_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

BRUNADRIA
MONA


_
made in Romania, '73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

libruto,nu cred ca ai fi rezistat sa mananci de acolo!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

brunicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
unde esti???

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput