Bobocei de sept-oct 2008 (225)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Eu am Flash Forward pina la ep.10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Maine sunt singura cu copiii acasa, sotul din dotare lucreaza :( si i-am promis lui Matei ca il duc sa vada parada militara de la arcul de triumf.... Acum ma duc mai devreme la culcare ca sa rezist maine cu nervii si sa am timp sa ma gandesc la un plan, cum sa fac ca merg cu amandoi la inghesuiala aia... hmmm

Ada cred ca Teo ar fi ff incantat sa vada toate tancurile, camioanele si hummerurile de armata prezentate maine, mai ales ca la sfarsit copiii s epot urca in ele, pe ele, pot face poze... Daca are cu cine sa vina, eu zic ca este o idee buna

Nikolici sarumana!!! daca nu gesesc poimaine ala, te sun!

Noapte buna tuturor!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Citat:
citat din mesajul lui kllemi

Meeeeyyyyy..... care ai fost in SELGROS si ai zis ca sunt mai ieftine jucariile de la fisher???? tocmai ce mam intors de acolo sunt muuuuult mai scumpe decat in alte magazine.......ma dusei si eu al pomul laudat cu sacu'....

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)



Eu Dar la Craiova sunt mai ieftineeeee ca in alte magazine

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nausica

Piolica, dar ce s-a intimplat cu Mininova? Am observat eu ceva, dar am crezut ca face figuri numai la mine.

Nausica si Ania
poze

Right now I'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before.



pai sint de acord cu tratatul de la Utrecht, adica bye-bye flash forward si nu numai...
http://mnstat.com/images/blog/index.html

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

baby-boy dar parca ai zis ca acel actelush este la 100 de lei, nu coincid preturile, aceluias magazin, chiar daca este in alt oras??? eu aici l-am gasit mai scump decat in toate magazinele, adica 137 de lei si toate celelalte jucari de la fisher erau cu mult mai scumpe......in fine....ma bucuram si eu ca-l gasesc mai ieftin

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

mai cu gluma acolo la plantatie :)))

http://www.squidoo.com/Farmville#module44716732

intr-adevar se vestejesc la dublul orelor de coacere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

CATELUSH am vrut sa spun

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

lumi, sunt dementiali hunii

am obs si la T, asta e varsta la care trag la alti copii si incep sa interactioneze intre ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Citat:
citat din mesajul lui piolica

Citat:
citat din mesajul lui Nausica

Piolica, dar ce s-a intimplat cu Mininova? Am observat eu ceva, dar am crezut ca face figuri numai la mine.

Nausica si Ania
poze

Right now I'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before.



pai sint de acord cu tratatul de la Utrecht, adica bye-bye flash forward si nu numai...
http://mnstat.com/images/blog/index.html

Mamica fericita de bebelina Elsa


sau altfel spus vrei flash forward, bye bye conexiune internet

cel putin la noi o sa ma dureze pana sa se aplice, sa ne tii la curent cum or sa decurga lucrurile la voi, cand or sa taie conexiunile pe acolo......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

nocom, cred ca i-ar placea, dar nu ma bag in aglomeratie, eu nu rezist, mi se face rau.
maine suntem invitati la o prietena la curte, in Chitila

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput