Gravidutze si mamici de Cluj -145-

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Elena incredibil ce mult o poate iubi Dragos pe Iulia si cum o pretejeaza deja. E minunat sa vezi cred asa ceva. Sa Dea DD sa se intezeleaga bine toata viatza si sa fie adevarati frati ! Ce dragutz cum te-ai gandit tu deja ca vor face o pereche frumoasa la dansuri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sa aveti o seara frumoasa fetelor

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Ada-acum am vazut si eu ca e ok PM-ul, sunt o zapacita, prima data nu-l gaseam.nu-nteleg cum daca acum este.sarcina e de vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

NICO iti multumim mult de petrecerea de ieri,a fost f reusita si ne-am simtit f bine.ai un baiat tare frumos si plin de energie,iar tu esti o mamica tare frumoasa.

multumim fetelor de poze..

MELI sanatate multa piticuteisi asteptam vesti dupa vizita la dc.

GABY bine ca ati scapat de raceala..EU f mult am fost racita in sarcina aceasta

ioana...mami de sara si graviduta in 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

eu am primit de la mosu un prajitor de paine si de la mosu de bunica-mea bani tuns si vopsit.

IOANA ai fost tare cu cadoul pt tati..

ADRIANA f fain ca ai primit ce ti-ai dorit..si ALEXIA la fel..

AM MAI VRUT SA SPUN UNA ALTA,DAR AM UITAT IARASI....se vede ca-s cam slabi neuronii de gravida

apropo,am impresia ca mi-a coborant putin burtica.e normal oare sa fie cam 2 degete intre sani si burtica?

CINE SI-A FACUT EPIDURALA?MERITA OARE?MA TOT BATE GANDUL S-O FAC SA SCAP DE DURERI,CA DEJA INCEPE FRICA,DAR NU SUNT F SIGURA DACA E BINE SAU NU..



ioana...mami de sara si graviduta in 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Ioana eu am avut epidurala la ambele nasteri. La prima s=-a meritat, ca am avut travaliu lung si cred as fi fost prea slabita in momentul expulziei. La a doua nu sunt asa sigura, nasterea a fost rapida si daca l-as mai face pe al treilea m-ar tenta sa incerc o nastere fara epidurala. Te orientezi pe loc, in functie de cum decurge travaliul.

Nico ne-am simtit foarte fain la petrecere, nu puteam sa-i scot pe ai mei de-acolo. Mi-a parut bine sa va revad pe multe dintre voi, ma bucur ca i-am vazut si pe copilasi cat au crescut!



Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Eu iar n-am somn, si deja merg la baie f des, ceea ce ma scoate din minti. Astea sunt bucuriile ultimului trimestru

Ioana, eu acum optez pt epidurala, ma gandesc ca si prima data m-ar fi scutit de ore bune de suferinta, asa am ajuns la expulzie surmenata si nedormit de vreo 24 de ore...

Cristina, va imbratisez!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia 33 +

Un vot va rog: http://www.coffeechat.ro/2009/11/craciun-cu-miros-de-scortisoara-siiubire/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

LA MULTI ANI ANDREI!!!!

SA CRESTI MARE SI VOINIC, SA FII MANDRA MAMI DE FLACAUL TAU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

La multi ani, Andrei!Felicitari mami pentru un baietel frumos si istet!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

LA MULTI ANI, ANDREI!!!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput