Dacian Ciolos - comisar pe Agricultura

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Pai da, daca VV a fost trimis inapoi pachet e din cauza incapacitatii profesionale, dar daca Dacian Ciolos e nominalizat, asta nu e in principal meritul sau, a capacitatii sale profesionale, ci "e meritul lui Basescu".



Si ce...ti-e necaz?
Evident ca capabil omul...dar nu el face politica in UE...sforile se trag acolo, sus, la nivel "foarte inalt", cum bine zice xeno...nu toti au acces acolo sus.
Basescu are.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Rufus,
Daca tu ai retinut ca mie "mi-e necaz" ca a fost numit Ciolos, te invit sa recitesti topicul.
Daca tu ai inteles ca numirea lui Ciolos este exclusiv meritul lui Basescu, te invit sa te mai informezi.
Daca tu ai chef sa te iei la hartza cu mine, te invit sa-ti pui pofta-n cui.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Rufus,
Daca tu ai retinut ca mie "mi-e necaz" ca a fost numit Ciolos, te invit sa recitesti topicul.
Daca tu ai inteles ca numirea lui Ciolos este exclusiv meritul lui Basescu, te invit sa te mai informezi.
Daca tu ai chef sa te iei la hartza cu mine, te invit sa-ti pui pofta-n cui.




Raspunsul e "nu" la toate intrebarile.
Ma distreaza, insa, sa te vad incurcata, pusa sa recunosti si macar (un sfert...) putin din meritele lui basescu...
Acu' sincer cred ca ti-e putin ciuda...nu puteau aia sa mai astepte cu nominalizarea o saptamana? Poate iese Geoana si, atunci, meritul numirii era al lui Antonescu!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput