La Multi Ani Licurici de ian-feb 2009 (68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

bee - noi avem tricicleta ca ultimaa din ce ai aratat tu, am luat-o cu 150 de lei de la un magazin no nam. carol e tare mandru cand merge cu ea prin parc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

http://www.piticei.ro/accesorii/triciclete/tricicleta-ozn-2890.html

uite asa da pe verde cu galben

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Cristi ,mersi.Ma gandisem si eu la un leagan,ca ce voiam sa-i iau eu de ziua lui nu mai gasesc in carrefour.Asa-i cand nu iei atunci cand vezi si zici ca or fi si luna viitoare,no,uite ca nu mai sunt.Insa mai vedem..

Flo,mie imi plac toate.:)

POZE CU NOI
de David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

ledi noi l-am luat dintr-un magazin de jucarii mic cu 30 de lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Super tari jucariile Bee...

I-am luat si eu aseara lui razvi un set de cuburi, ca alea de lego, dar moi... cam asa ceva http://www. ookee.ro/jucarii-497-Cuburi,-forme,-culori-p-2837-Clementoni---Clemmy---Cutie-20-piese.html

Anna felicitari pentru Vladutz...merge nu se incurca

Miere sa treaca cucuiul lui Aidan petrecaretul...

IrinaC tinem pumnii sa iasa bine cu apartamentul si multa sanatate Papacelului

Super tare leaganul lui Carol iar el e de milioane, ce-i mai place sa se dea utza-utza

Happy Thanksgiving americancelor...

ANDREI
MIGUEL
CLARA
CALIN
ALEXANDRU



Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristi_2003

ledi noi l-am luat dintr-un magazin de jucarii mic cu 30 de lei


Cristi,e super pretul,dar eu am vazut la niste preturi pe aici de m-au pus pe ganduri.Plus ca nu stiam cum naiba sa-l agat,pt ca n-am usi(am arcade ca si voi),iar in parcul de langa noi sunt doar 2 leagane si alea pt copilasii mai mari.Initial voiam sa-i iau o masina gonflabila sau nush ce era,cu 60 de bile din carrefour,dar nu o mai gasesc.Cand am vazut-o am zis ca mai astept,ca mai e pana la ziua lui si i-o iau atunci,dar acum n-o mai gasesc si ce am vazut pe site-uri mi s-a parut prea scump.

POZE CU NOI
de David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Cristi, super jucaria. Noi vom merge mai intai prin Cora, Carrefour, Unirea, sa vedem ce gasim.



Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Buna tuturor,
Vin si eu cand e vorba sa ma plang. Eu sunt in razboi cu Ilinca de vreo 3 zile. M-am lamurit ca trezirile dese si faptul ca sta mult treaza si agatata de san inseamna ca nu mai am lapte destul, asa ca incerc sa ii dau lapte praf. Da' ce credeti ca se lasa? Plange, urla, se agata de mine si impinge biberonul cu mana. Uf, io cu Tudor n-am patit asa ceva. Tudor cand a vazut ca colo nu mai curge si dincolo da, n-a ezitat nici un moment, in 2 zile si uitase ca a supt vreodata la san. Nu stiu cum o sa o scot la capat.

Am cam pierdut stirile din ultima vreme. Inteleg ca rezultatul lui Ledi n-a venit. Am inteles ca e o veste buna despre Alina? Vreau si eu sa stiu si sa ma bucur.

Miere si Anna, faini puiutii mergareti. Nu vreau sa va stric placerea, dar in vreo 2-3 luni o sa se sature de noua achizitie si or sa ceara mereu in brate. Cat priveste cucuiele trebuie sa va obisnuiti. Or sa tot fie o perioada maricica, mai ales ca sunt baieti.

Bee, nu stiu ce sa zic de triciclete. Arata ok toate. Stiu doar ca la ultimele doua parintele nu are control asupra ghidonului, deci asupra directiei. Dar am vazut parinti ridicand trici pe rotile din spate ca sa o ia in directia dorita, asta pana invata copilul cum e cu stanga si dreapta.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
am tot ce am visat

Delu Prichindelu'
Prichinduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

ledi - la noi nu sunt magazine din astea mari gen real sau carefour, asa ca eu caut jucarii in magazine mici, unde nu prea sunt lucruri de firme cu noscute, si au preturi foarte bune, chiar si fata de ce gasesti pe net. in cartier la voi nu este nici un magazin de jucarii normal? ca hinta din asta eu am vazut aici in vreo 4 magazine diferite si tot la pretul ata

de agatat a agat-o tatal lui cristi, nu iti trebuie nu stiu ce mester

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

bee - eu nu recomand sa iei trotineta de pe net. eu am avut noroc ca eram cu carol in brate ca am zis ca venim acasa cu trotineta, ca primele 2 care mi-au placut ii erau mici. ii stateau geninchii in gat. daca mergeam fara el sau nu il puneam inauntru sa vad cum sta ma trezeam cu o trotineta prea mica pt el si dadeam banii degeaba.

Mergi la inceput