Presedintele Romaniei lovind un copil

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

PS2:Pe cei care pe alt forum au afisat date personale,ii rog respectuos sa-si tina gura.
Va multumesc


ai mai zis de trei ori care ti-e parerea, caz in care se numeste spam. ori dai nume, ori le scrii PM, ori ii raportezi la moderatori, ori iti tii si tu gura a patra oara, tot respectuos te rog si eu.

mai stie cineva ce inseamna sa ramai on topic la o discutie?? subiectul este important, suntem pe un forum despre copii, focusul discutiei ar trebui sa fie copiii, nu joburile altora si alte forumuri si propaganda politica! l-ati deviat de nu se mai intelege nimic din subiect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro

Eu nu vad unde l-a lovit pe copil...vad copilul, vad mama care vb cu Basescu apoi se vede cum copilul e impins dar nici aia nu e prea clar ca mama e in fata lui,se da in spate si rade clar. Nu vad lovitura cu pumnul sau palma...


lovitura o poate descrie concita...cica a dat basescu cu o forta de 10 x10^10 newton. un taur darima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Filmul respectiv a fost prelucrat si raspunsul este sec: FALS! Adica a fost produs.


fals.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui marius

Filmul respectiv a fost prelucrat si raspunsul este sec: FALS! Adica a fost produs.


fals.

nimic


ai vazut tu filmul la tv tau de 2 pixeli/m2 ...si ti-ai dat seama. ..si mai ce ai vazut acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

oricat l-ar crede de prost unii pe Basescu, nu cred ca si-ar fi permis sa dea intr-un copil in plina campanie electorala, in fata a zeci sau sute de martori. sunt sigura ca la multe manifestatii de genul asta s-a auzit injurat de mai multi oameni, insa n-a reactionat in nici un fel, decat ignorandu-i.
nu s-ar fi compromis el sa loveasca in public un copil.
asta e parerea mea.



Ramonika si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marilena12

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

da ce date publice au fost facute nene..ca acum iar deviati...acum 3 zile eliza5 avea nevoie de voluntari....doar nu trebuie sa fii einstein sa afli ca lucra la fundatia X a lui Y. ei si ce este cu asta? nu vad care e problema.


Scuza-ma, dar eu cred ca numai Eliza ar fi avut dreptul sa spuna unde lucreaza. Nu este treaba nimanui de pe acest forum unde lucreaza (unde pot fi gasiti) anumiti useri ai acestui forum, pricepi acum cam care ar fi una dintre probleme? Pentru ca da, sunt mai multe probleme.

Marilena
Blogul meu


si daca yo lucram la fundatia ei...si apoi o vedeam aici cum scrie numai "basescu il bate pe boc si pe cocos" "basescu il bate pe boc si pe cocos " "basescu bate copii mici" .."basescu il bate pe boc"...era normal ca explodam si ii spuneam ca "taci ca te plateste patriciu sa scrii bazaconii "
tu nu ai fi facut asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Conchita,relaxeaza-te ,nu este vorba de tine.Sau poate da???


pardon??? habar nu am despre ce vorbesti. te-as ruga sa te explici, dar pe PM, ca tocmai incepusem sa fac apeluri la on topic. dupa cum vezi, e un moderator pe zona, de ce nu ii scrii lui?

astept lamuriri, merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Eu am incheiat aceasta discutie aici.Imi pare rau ca s-a ajuns la asa ceva.
Nu am ce explicatii sa mai dau si oricum nu tu erai in discutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Eliza, , ai tot respectul meu pentru munca pe care o depui in cadrul acelei fundatii (indiferent de numele celui care ii asigura fondurile), si pentru rezultatele eforturilor tale si ale colegilor tai de a ajuta copiii care chiar au nevoie de asa ceva.


Cred ca userii unui forum cu numele "desprecopii" ar fi trebuit sa se raporteze cu totul altfel la acest aspect.

Ce s-a intimplat aici e demn de anii '50.



Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mi se pare incredibil la ce mizerie s-a ajuns in castigarea postului de presedinte.
CLipul mi se pare un trucaj ordinar iar tot concertul pus la cale de Patriciu - jalnic.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput